WYNIKI NIEDZIELA 27.08.17 

 

 

ZO-A, ZR-A Bobrowy Staw, eliminacje MPMK

Sowia Wola - Bobrowy Staw, 25-27.08.2017
Wydruk: 27-08-2017 22:33:16
34/C2
08:00 
(27-08-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 34 / C2 / Program C2 - dodatkowy
(Competition No: 34 / )

Sędzia: Anna Piasecka

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % Wynik (Result)
1 PRISCO (25) Aleksandra KONERA (J.2001) 58,649
(1)
58,649
(1)
 
   Łotewska / LVA / Wałach / 2006 (11) / LV022319650054 / ciemnogniada / Calano II / Halva / Vintas
   Łotwa / Agata Chromik
Pomorska Liga Jezdziecka
2 DRAGAO (82) Małgorzata DMOCHOWSKA 58,514
(2)
58,514
(2)
 
   Lusitano / PRT / Wałach / 2008 (9) / 12675 / siwa / Violino / Tua
   Filipe Borba de Andrade e Sousa / Małgorzata Dmochowska
SKJ Bajardo
3 QUANTUM OF SOLACE (69) Mateusz KIEMPA 58,243
(3)
58,243
(3)
 
   Holsztynska / POL / Ogier / 2011 (6) / - / kasztanowata / Quaterback / Sunshine XVI
   niemcy / Paula Mańczak
SCSJ COVAL Biały Bór

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wacław Pruchniewicz
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)



 
ZO-A, ZR-A Bobrowy Staw, eliminacje MPMK

Sowia Wola - Bobrowy Staw, 25-27.08.2017
Wydruk: 27-08-2017 22:33:16
35/CC1
08:23 
(27-08-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 35 / CC1 / Program CC1 - dodatkowy
(Competition No: 35 / )

Sędzia: Anna Piasecka

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % Wynik (Result)
1 FELIETON GT (62) Anna-Maria GAWŁOWSKA 57,778
(1)
57,778
(1)
 
   OLD / GER / Ogier / 2009 (8) / DE 433330398309 / ciemnogniada / Fidertanz / Aronja
   Josef u Marlies Muenzenbrock / Anna-Maria Gawłowska
Sopocki KJ

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wacław Pruchniewicz
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)



 
ZO-A, ZR-A Bobrowy Staw, eliminacje MPMK

Sowia Wola - Bobrowy Staw, 25-27.08.2017
Wydruk: 27-08-2017 22:33:17
36/CS1
08:39 
(27-08-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 36 / CS1 / Program CS1 - dodatkowy
(Competition No: 36 / )

Sędzia: Anna Piasecka

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % Wynik (Result)
1 WORLD MAGIC GB (21) Aleksandra MATKIEWICZ 52,763
(1)
52,763
(1)
 
   OLD / GER / Klacz / 2006 (11) / DE433330311506 / kasztanowata / World Of Dreams / World Cup I / Wienerin / White Magic
   - / Aleksandra Matkiewicz
OSK Michalscy Trzebnica

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wacław Pruchniewicz
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)



 
ZO-A, ZR-A Bobrowy Staw, eliminacje MPMK

Sowia Wola - Bobrowy Staw, 25-27.08.2017
Wydruk: 27-08-2017 22:33:17
21/Runda 3 - D
09:00 
(27-08-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 21 / Runda 3 - D / Program D3 - ZO
(Competition No: 21 / )

Sędziowie
H - Wacław Pruchniewic
C - Fouad Hamoud
B - Beata Libera

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
H% C % B % Wynik (Result)
1 BESSIE (78) Matylda CYBULA (JM.2004) 65,333
(1)
67,000
(1)
65,667
(1)
66,000
(1)
 
   WLKP / POL / Klacz / 2011 (6) / 616007550143411 / gniada / Cancoon / Barbara / Dżamir
   . / Natalia Szpulecka
KJ AS Dream
2 CAJAMARKA (67) Justyna BOJAR (MJ.1997) 60,667
(2)
64,167
(2)
62,333
(3)
62,389
(2)
 
   Wlkp/poch.trk. / POL / Klacz / 2004 (13) / - / ciemnogniada / Grey / Casona
   S.K. Liski / Krzysztof Bojar
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
3 FERRO G (8) Kamil PULIŃSKI 60,667
(2)
61,000
(3)
63,333
(2)
61,667
(3)
 
   Oldenburska / POL / Wałach / 2012 (5) / - / kasztanowata / Furst Fugger / Latina-K
   Paweł Gąsiński / Nikoletta Woźniczka
LKJ Ochaby
4 SUMMER HIT (45) Dominika ŻYGOWSKA 58,500
(4)
59,833
(4)
58,833
(4)
59,055
(4)
 
   Hanowerska / GER / Wałach / 2009 (8) / DE 431316843009 / ciemnogniada / Sandro Hit / Wenni
   Erich Hinrichs / Sławomir Żygowski
KJ Arpav
5 FLOTAR (87) Lena CZAKAŃSKA (JM.2003) 58,333
(5)
56,667
(5)
57,500
(5)
57,500
(5)
 
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 1999 (18) / - / siwa / Jantar / Flora
   - / Klaudia Parys
LKJ Ochaby

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wacław Pruchniewicz
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)



 
ZO-A, ZR-A Bobrowy Staw, eliminacje MPMK

Sowia Wola - Bobrowy Staw, 25-27.08.2017
Wydruk: 27-08-2017 22:33:18
22/Runda 4 - N
09:55 
(27-08-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 22 / Runda 4 - N / Program N6 - ZO
(Competition No: 22 / )

Sędziowie
H - Wacław Pruchniewicz
C - Beata Libera
B - Anna Piasecka

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
H % C % B % Wynik (Result)
1 FIDERGALD (42) Magda KOWALUK (MJ.1997) 66,951
(1)
64,878
(2)
66,585
(1)
66,138
(1)
 
   Niemiecki Koń Sportowy / DEU / Wałach / 2011 (6) / - / gniada / Fidergold / Wardah
   Waldemar Kaluza / Robert Kowaluk
SKJ Bajardo
2 HAPPY DANCER (74) Alicja HADRYŚ-NOWAK 65,366
(2)
65,000
(1)
63,780
(2)
64,715
(2)
 
   HANN / POL / Wałach / 2011 (6) / - / gniada / Heinrich Heine / Siri
   niemcy / Alicja Hadryś
KS Centurion
3 BALLANTINES (46) Dominika ŻYGOWSKA 59,634
(3)
59,878
(5)
60,854
(3)
60,122
(3)
 
   Oldenburska / POL / Wałach / 2009 (8) / DE 433331046809 / kasztanowata / Burberry / Homologia
   - / Sławomir Żygowski
KJ Arpav
4 HOJRAK (72) Aleksandra KOWALIK (MJ.1996) 59,024
(4)
61,341
(4)
58,659
(4)
59,675
(4)
 
   WLKP / POL / Wałach / 2004 (13) / - / kasztanowata / Horror / Hegira
   POL / Aleksandra Kowalik
KS Centurion
5 IMETYT (54) Monika KASIŃSKA 58,768
(5)
61,573
(3)
58,646
(5)
59,662
(5)
 
   SP / POL / Wałach / 2005 (12) / POL009540042405 / kara / Donzini / Dinard L / Ibera / Davidoff
   OSK Michalscy / Monika Kasińska
SKJ Bajardo
6 KANTANO MAX (86) Monika MAŃK 54,878
(6)
58,171
(6)
52,927
(6)
55,325
(6)
 
   SP / POL / Wałach / 2008 (9) / POL009590054208 / ciemnogniada / Hokus Pokus / Niels / Korys-Markiza / Laufer
   bd / bd
KU AZS PW
7 NEIGEL PP (47) Aleksandra PIĄTKOWSKA 50,244
(7)
56,098
(7)
52,317
(7)
52,886
(7)
 
   DRP / POL / Wałach / 2011 (6) / - / ciemnogniada / Nemax / Diuna PP
   Procima sp. z o.o. / Procima sp. z o.o.
KJ Strzała Krubiczew
  CRISTIANO (73) Katarzyna KRASNODĘBSKA       REZ  
   HOL / DEU / Wałach / 2007 (10) / - / gniada / Cristo / Ronja XIII
   niemcy / Katarzyna Krasnodębska
KS Centurion

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wacław Pruchniewicz
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)



 
ZO-A, ZR-A Bobrowy Staw, eliminacje MPMK

Sowia Wola - Bobrowy Staw, 25-27.08.2017
Wydruk: 27-08-2017 22:33:19
23/Runda 5 - C
11:15 
(27-08-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 23 / Runda 5 - C / Program C4-kur - ZO
(Competition No: 23 / )

Sędziowie
H - Fouad Hamoud
C - Anna Piasecka
B - Beata Libera

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
H C % B % Wynik (Result)
1 QUINTESSENZ SAS (31) Magdalena ZALEWSKA 70,250
(1)
67,750
(1)
68,250
(3)
68,750
(1)
200 PLN
   Westfalska / GER / Wałach / 2009 (8) / - / kasztanowata / Quaterback / Escada
   Niemcy / Sylwia Ruta
Equesta
2 AURELIA (30) Teresa TOMASZEWSKA 67,375
(3)
67,500
(2)
68,750
(2)
67,875
(2)
150 PLN
   Oldenburg / GER / Klacz / 2009 (8) / - / kasztanowata / Sancisco / Angel/Del Piero
   Brehmer / Kappella Spółka z o o
JKS Equita
3 FASHION M (27) Katarzyna ŁUKASIK 66,250
(5)
66,125
(3)
69,000
(1)
67,125
(3)
100 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2010 (7) / - / gniada / Wynton / Tomathika M
   van Mook / Wiktoria Trzebniak
LKJ Lublin
4 ANIMA (29) Teresa TOMASZEWSKA 68,000
(2)
63,875
(6)
67,500
(5)
66,458
(4)
 
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / K022707 / kasztanowata / Empire / Asuana
   R.Makowski / R.Makowski
JKS Equita
4 WINTERKONING (39) Julia SZYMAŃSKA (J.2001) 66,500
(4)
65,125
(5)
67,750
(4)
66,458
(4)
 
   KWPN / POL / Wałach / 2003 (14) / - / gniada / Burggraff / Nelly
   Holandia / Piotr Szymański
SKJ Bajardo
6 DISCOVERY (79) Natalia SZNIGIER (J.2000) 65,000
(6)
65,375
(4)
63,375
(7)
64,583
(6)
 
   Hanower / POL / Wałach / 2008 (9) / - / ciemnogniada / . / .
   . / Dariusz Sznigier
KJ AS Dream
7 DESERT ROSE (77) Agata KAMIONKA - FLAK 62,375
(7)
63,625
(7)
65,875
(6)
63,958
(7)
 
   OLD / POL / Klacz / 2011 (6) / - / kara / De Niro / Quadriga
   Niemcy / Agata Kamionka - Flak
K.S. Centurion

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wacław Pruchniewicz
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)



 
ZO-A, ZR-A Bobrowy Staw, eliminacje MPMK

Sowia Wola - Bobrowy Staw, 25-27.08.2017
Wydruk: 27-08-2017 22:33:20
24/Runda 6 - CC
12:45 
(27-08-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 24 / Runda 6 - CC / Program CC6-kur - ZO
(Competition No: 24 / )

Sędziowie
H - Anna Piasecka
C - Wacław Pruchniewicz
B - Fouad Hamoud

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % F % Wynik (Result)
1 QUO VADIS (84) Marzena MAKOWSKA 67,625
(2)
65,750
(4)
70,000
(1)
67,792
(1)
200 PLN
   Hanower / GER / Ogier / 2009 (8) / - / gniada / Quaterback / Hepburn
   Niemcy / Remigiusz Makowski
Klub Jeździecki Welt Opypy
2 E. SMARAGD (26) Katarzyna ŁUKASIK 67,000
(3)
68,125
(1)
65,125
(2)
66,750
(2)
150 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2009 (8) / - / kasztanowata / Johnson / Smaragd R
   holandia / Adam Nowak
LKJ Lublin
3 FALSTERBEAU (17) Wojciech ANDRZEJEWSKI (MJ.1996) 69,375
(1)
67,125
(3)
61,875
(8)
66,125
(3)
100 PLN
   Westfal / DEU / Wałach / 2000 (17) / - / ciemnogniada / Ferragamo / Nancy
   Klockenkemper, Josef / Michalina Terlecka
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
4 DON CORLEONE 29 (13) Anna TYRKIEL-BARANOWSKA 65,000
(5)
67,750
(2)
64,750
(3)
65,833
(4)
 
   Hannover / POL / Wałach / 2009 (8) / brak / ciemnogniada / Antonio Star / Physalia
   brak / Anna Tyrkiel-Baranowska
BM Horse
5 ALL YOU NEED (43) Magda KOWALUK (MJ.1997) 64,000
(6)
65,750
(4)
62,625
(7)
64,125
(5)
 
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 6166009600203610 / kasztanowata / Love Affair / ASCONA
   Polska / Renata Kowaluk
SKJ Bajardo
6 AFRODITE VAN DE WORFTHOEVE (83) Klaudia PARYS (MJ.1996) 65,625
(4)
61,500
(8)
64,125
(4)
63,750
(6)
 
   Belgijska Gorącokrwista - Belg / BEL / Klacz / 2000 (17) / W-191696-BWP / gniada / V. SAROS VANT GESTELHOF / M. ELVIRA
   Klaudia Parys / Agata Parys
Centurion
7 WARRIOR GRAND FSTF (28) Agata CHROMIK 62,500
(7)
62,375
(7)
63,500
(6)
62,792
(7)
 
   SP / POL / Wałach / 2006 (11) / 616009600313306 / siwa / Don Argentinus / Water Lilly / Rubin Royal
   Maciej Katanowski / Agata Chromik
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
8 DAGON (61) Natalia WOJTASZEK (MJ.1998) 61,750
(8)
62,500
(6)
63,875
(5)
62,708
(8)
 
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 1998 (19) / 616009660551898 / kasztanowata / Renier / Doreen
   Niewiadomski Marek / Maciej Wojtaszek
AZS PW
9 SO BLACK I.P.S. Z (76) Maria DĄBROWSKA-BIGOSZEWSKA 58,875
(9)
61,250
(9)
61,625
(9)
60,583
(9)
 
   Z / NED / Wałach / 2007 (10) / 056015Z55704807 / gniada / Samba Hit II / Magnolia
   Schulpen / Maria Dąbrowska-Bigoszewska
KJ Equita
  DON CASPAL (36) Maria SZMIDT       REZ  
   WURTT / DEU / Wałach / 2003 (14) / DE473730214303 / gniada / Donnerprinz / Donnerhall / Kobra / Korporal
   - / Maria Szmidt
OSK Michalscy Trzebnica

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wacław Pruchniewicz
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)



 
ZO-A, ZR-A Bobrowy Staw, eliminacje MPMK

Sowia Wola - Bobrowy Staw, 25-27.08.2017
Wydruk: 27-08-2017 22:33:21
25/Runda 7 - MR
15:00 
(27-08-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 25 / Runda 7 - MR / Program CC7-kur - ZO
(Competition No: 25 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % F % Wynik (Result)
1 SHAMROCK (41) Aleksandra POPŁAWSKA 64,625
(5)
65,875
(1)
68,125
(2)
66,208
(1)
200 PLN
   Oldenburska / GER / Wałach / 2005 (12) / - / kara / Stedinger / Rodiana
   Niemcy / SKJ Absolut
KJ Hubert
2 VALENTIJIN (80) Anna SKRZESZEWSKA-WALTER 68,125
(1)
60,875
(5)
68,375
(1)
65,792
(2)
150 PLN
   KWPN / NED / Ogier / 2002 (15) / 0201382 / ciemnogniada / Flemmingh / Lacapo / Roelinde / Rohdiaman
   - / Anna Skrzeszewska-Walter
KJ AS Dream
3 CARDAMON (63) Anna-Maria GAWŁOWSKA 66,875
(2)
62,625
(3)
66,625
(3)
65,375
(3)
 
   SP / POL / Ogier / 2009 (8) / 616009610110309 / gniada / Pegasus HB / Flemmingh / Chanel / Compliment
   Anna-Maria Gawłowska / Anna-Maria Gawłowska
Sopocki KJ
4 ARES (48) Karina USZYŃSKA 65,375
(4)
64,500
(2)
64,000
(4)
64,625
(4)
 
   SP / POL / Wałach / 2003 (14) / - / gniada / Loxley / Lesotho / Atena
   NN / Karina Uszyńska
SKJ Legia Kozielska
5 STERNIK (68) Hanna SUCHAN 66,000
(3)
62,125
(4)
62,625
(6)
63,583
(5)
 
   SP / POL / Wałach / 2009 (8) / 616009610218709 / ciemnogniada / Contendor / Stella
   SK Racot / Krzysztof Suchan
JKS Cwał
6 KING RON P (6) Natalia ORGANISTA 64,375
(6)
60,750
(6)
62,875
(5)
62,667
(6)
 
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / - / kara / Ron William / Karenina P
   Parkitny / Natalia Organista
SJ Baborówko

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wacław Pruchniewicz
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)



 
ZO-A, ZR-A Bobrowy Staw, eliminacje MPMK

Sowia Wola - Bobrowy Staw, 25-27.08.2017
Wydruk: 27-08-2017 22:33:21
27/Runda 9 - DR
16:10 
(27-08-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 27 / Runda 9 - DR / Program CS5-kur - ZO
(Competition No: 27 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
H% C % B % Wynik (Result)
1 WILLIAMS JUNIOR (71) Paula MAŃCZAK 76,375
(1)
67,375
(2)
,625
(2)
67,125
(1)
300 PLN
   Hanoverska / DEU / Klacz / 2002 (15) / - / kara / White Star / Laura
   niemcy / Paula Mańczak
SCSJ COVAL Biały Bór
2 AJANOS STAR (40) Marcin WOLDAŃSKI 66,000
(2)
68,625
(1)
65,500
(1)
66,708
(2)
 
   Holsztyńska / DEU / Wałach / 2007 (10) / DE421000147107 / siwa / Aljano / Joyride
   Niemcy / Maria Sotek
KJ Garo

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wacław Pruchniewicz
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)

 

 

WYNIKI SOBOTA 26.08.17 

 



 
ZO-A, ZR-A Bobrowy Staw, eliminacje MPMK

Sowia Wola - Bobrowy Staw, 25-27.08.2017
Wydruk: 26-08-2017 21:52:21
31/Runda 10 - MK-4L
08:00 
(26-08-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 31 / Runda 10 - MK-4L / Program kwalifikacyjny
(Competition No: 31 / )

Sędziowie
C - Wacław Pruchniewicz
C - Fouad Hamoud



M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Kłus Stęp Galop Podporządkowanie Potencjał Pomyłki Ocena końcowa Nagroda
Prize
1 HEILINE'S ZANZIER (56) Jan GAWECKI 7,8 8,0 8,0 7,8 7,8   7,88  
   DWB / DEN / Ogier / 2013 (4) / - / kasztanowata / Blue Hors Zack / Danceline
   Dania / MM Brothers sp. z o.o.
KJ Lider
2 LORD DRACO (3) Ilona JANAS 7,1 7,6 7,6 7,2 7,4   7,38  
   Niemiecka / POL / Ogier / 2013 (4) / - / gniada / Lord Leopold / -
   - / Justyna Brzozowska
KJ. Lider Radzionków
2 DONOVAN G (51) Kamil PULIŃSKI 7,5 7,3 7,6 7,2 7,3   7,38  
   OLD. / POL / Ogier / 2013 (4) / - / kasztanowata / Don Olymbrio L / Jazz / Stutbuch 1 / Sieger Hit
   paweł gąsiński / paweł gąsiński
LKJ Ochaby
4 FIRST SHINE (23) Maria SZMIDT 7,0 7,4 7,6 7,5 7,3   7,36  
   OLD / POL / Wałach / 2013 (4) / DE433332245113 / ciemnogniada / Furst Wilhelm / Sunshine Of Justice
   Tomasz Kowalski / Maria Szmidt
OSK Michalscy Trzebnica
5 DON AVINION (4) Ilona JANAS 7,0 7,4 7,4 7,4 7,3   7,30  
   Oldenburg / POL / Ogier / 2013 (4) / - / kasztanowata / Destano / Rosaria / Rubinstein I
   Violetta Pietrzyk / Rafał Hamerski
KJ. Lider Radzionków
6 SHADOW (90) Anna GRYGIER WÓJTOWICZ 7,4 6,6 7,4 7,3 7,4   7,22  
   SP / POL / Wałach / 2013 (4) / - / gniada / Rammstein / Skaja
   Beata Kołpak / Anna Grygier Wójtowicz
WKJ Lublin
7 CHIN CHAMPION (94) Ilona JANAS 7,3 7,0 7,3 7,2 7,2   7,20  
   hol / 2013 / ogier / - / - / gn. / Chin Champ / I-Casanna / Calando
   - / Mateusz Pięt
KJ. Lider Radzionków
8 FRODO G (52) Kamil PULIŃSKI 7,0 7,7 7,3 6,6 6,8   7,08  
   OLD. / POL / Ogier / 2013 (4) / - / gniada / Furst Romancier / Furst Heinri / Rising Sun / Rotspon
   paweł gąsiński / paweł gąsiński
LKJ Ochaby
9 GRAVIOLA (53) Kamil PULIŃSKI 6,8 7,1 6,8 6,8 7,0   6,90  
   SP / POL / Klacz / 2013 (4) / - / kasztanowata / Vulkan L / Vulkano / Gruzinka / Kwartet
   LKJ Ochaby / -
LKJ Ochaby
10 CARDIFF (14) Oliwia LAFERI-SAPIEJ (J.1999) 7,0 6,0 6,5 6,6 6,6   6,54  
   SP / POL / Wałach / 2013 (4) / - / ciemnogniada / CARAMBOLE / CARRARA
   - / Olimpia Laferi-Sapiej
SKJ Legia-Kozielska
  SENIOR (11) Gabriela JAWORSKA REZ B.O. B.O. B.O. B.O.      
   Fryzyjska / NED / Ogier / 2013 (4) / - / kara / :/ / ///
   Hol / Mariusz Beblot
Legia
  RINUS (12) Gabriela JAWORSKA REZ B.O. B.O. B.O. B.O.      
   Fryzyjska / NED / Ogier / 2013 (4) / - / kara / Siepke 460 / Aukje Boukje
   Hol / Mariusz Beblot
Legia

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height) Liczba przeszkód(Obstacles) Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m) Tempo (m/min) Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
12
Ukończyło koni
12
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wacław Pruchniewicz
  Gospodarz toru:

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)



 
ZO-A, ZR-A Bobrowy Staw, eliminacje MPMK

Sowia Wola - Bobrowy Staw, 25-27.08.2017
Wydruk: 26-08-2017 21:52:22
33/Runda 12 - MK-6L
09:30 
(26-08-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 33 / Runda 12 - MK-6L / Program kwalifikacyjny
(Competition No: 33 / )

Sędziowie
1 C - Anna Piasecka
1 C - Beata Libera



M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Kłus Stęp Galop Podporządkowanie Potencjał Pomyłki Ocena końcowa Nagroda
Prize
1 GIGI LADY (59) Mateusz CICHOŃ 8,3 7,5 7,4 7,3 7,6   7,62  
   KWPN / NLD / Klacz / 2011 (6) / - / gniada / United / Phantom
   Holandia / Marta Madej
KJ Lider
2 QUANTUM OF SOLACE (69) Mateusz KIEMPA 7,5 7,0 7,5 6,8 7,0   7,16  
   Holsztynska / POL / Ogier / 2011 (6) / - / kasztanowata / Quaterback / Sunshine XVI
   niemcy / Paula Mańczak
SCSJ COVAL Biały Bór
3 SWEET BOY (88) Michał CICHOŃ (MJ.1998) 8,0 7,6 6,8 6,3 6,9   7,12  
   Hanowerska / POL / Ogier / 2011 (6) / - / kara / San Amour / Romana
   Niemcy / Andrzej Cichoń
KJ Lider
4 DONNA AGATHA (15) Oliwia LAFERI-SAPIEJ (J.1999) 7,0 7,6 7,0 6,8 7,0   7,08  
   Holsztyńska / GER / Klacz / 2011 (6) / - / ciemnogniada / Diarado / V-Nicoretta
   - / Olimpia Laferi-Sapiej
SKJ Legia-Kozielska

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height) Liczba przeszkód(Obstacles) Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m) Tempo (m/min) Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wacław Pruchniewicz
  Gospodarz toru:

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)



 
ZO-A, ZR-A Bobrowy Staw, eliminacje MPMK

Sowia Wola - Bobrowy Staw, 25-27.08.2017
Wydruk: 26-08-2017 21:52:22
32/Runda 11 - MK-5L
10:40 
(26-08-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 32 / Runda 11 - MK-5L / Program kwalifikacyjny
(Competition No: 32 / )

Sędziowie
C - Anna Piasecka
C - Wacław Pruchniewicz



M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Kłus Stęp Galop Podporządkowanie Potencjał Pomyłki Ocena końcowa Nagroda
Prize
1 CASABLANCA (89) Mateusz CICHOŃ 10 10 10 10 10   10,00  
   Hanowerska / GER / Klacz / 2012 (5) / DE431310681312 / gniada / Conen / Flair
   Niemcy / MM Brothers sp. z o.o.
KJ Lider
2 JACK NICHOLSON HS (92) Magdalena ZALEWSKA 7,8 6,8 7,8 7,2 7,1   7,34  
   DV / DEN / Wałach / 2012 (5) / - / ciemnogniada / Jazz Time 2 / Sinai HS
   Dania / Sylwia Ruta
Equesta
  CALL ME MAYBE (22) Aleksandra MATKIEWICZ REZ B.O. B.O. B.O.        
   SP / POL / Ogier / 2012 (5) / Brak / siwa / Con Calma hol. / Colett han. / Contendro I
   Mateusz Michalski / Mateusz Michalski
OSK Michalscy Trzebnica

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height) Liczba przeszkód(Obstacles) Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m) Tempo (m/min) Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
3
Ukończyło koni
3
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wacław Pruchniewicz
  Gospodarz toru:

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)



 
ZO-A, ZR-A Bobrowy Staw, eliminacje MPMK

Sowia Wola - Bobrowy Staw, 25-27.08.2017
Wydruk: 26-08-2017 21:52:23
13/Runda 4 - N
11:25 
(26-08-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 13 / Runda 4 - N / Program N5 - ZO
(Competition No: 13 / )

Sędziowie
H - Wacław Pruchniewicz
C - Beata Libera
B - Anna Piasecka



M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
H % C % B % Wynik (Result)
1 FIDERGALD (42) Magda KOWALUK (MJ.1997) 68,000
(1)
65,286
(1)
63,857
(2)
65,714
(1)
 
   Niemiecki Koń Sportowy / DEU / Wałach / 2011 (6) / - / gniada / Fidergold / Wardah
   Waldemar Kaluza / Robert Kowaluk
SKJ Bajardo
2 HAPPY DANCER (74) Alicja HADRYŚ-NOWAK 62,714
(2)
63,571
(2)
67,571
(1)
64,619
(2)
 
   HANN / POL / Wałach / 2011 (6) / - / gniada / Heinrich Heine / Siri
   niemcy / Alicja Hadryś
KS Centurion
3 CRISTIANO (73) Katarzyna KRASNODĘBSKA 62,429
(4)
63,286
(3)
61,286
(4)
62,334
(3)
 
   HOL / DEU / Wałach / 2007 (10) / - / gniada / Cristo / Ronja XIII
   niemcy / Katarzyna Krasnodębska
KS Centurion
4 BALLANTINES (46) Dominika ŻYGOWSKA 62,571
(3)
63,286
(3)
60,571
(6)
62,143
(4)
 
   Oldenburska / POL / Wałach / 2009 (8) / DE 433331046809 / kasztanowata / Burberry / Homologia
   - / Sławomir Żygowski
KJ Arpav
5 HOJRAK (72) Aleksandra KOWALIK (MJ.1996) 61,286
(5)
62,286
(6)
60,857
(5)
61,476
(5)
 
   WLKP / POL / Wałach / 2004 (13) / - / kasztanowata / Horror / Hegira
   POL / Aleksandra Kowalik
KS Centurion
6 IMETYT (54) Monika KASIŃSKA 59,429
(6)
62,857
(5)
61,571
(3)
61,286
(6)
 
   SP / POL / Wałach / 2005 (12) / POL009540042405 / kara / Donzini / Dinard L / Ibera / Davidoff
   OSK Michalscy / Monika Kasińska
SKJ Bajardo
7 NEIGEL PP (47) Aleksandra PIĄTKOWSKA 53,143
(8)
58,286
(7)
58,857
(7)
56,762
(7)
 
   DRP / POL / Wałach / 2011 (6) / - / ciemnogniada / Nemax / Diuna PP
   Procima sp. z o.o. / Procima sp. z o.o.
KJ Strzała Krubiczew
8 CAJAMARKA (67) Justyna BOJAR (MJ.1997) 53,357
(7)
55,500
(8)
57,214
(8)
55,357
(8)
 
   Wlkp/poch.trk. / POL / Klacz / 2004 (13) / - / ciemnogniada / Grey / Casona
   S.K. Liski / Krzysztof Bojar
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wacław Pruchniewicz
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)



 
ZO-A, ZR-A Bobrowy Staw, eliminacje MPMK

Sowia Wola - Bobrowy Staw, 25-27.08.2017
Wydruk: 26-08-2017 21:52:24
12/Runda 3 - D
12:30 
(26-08-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 12 / Runda 3 - D / Program D2 - ZO
(Competition No: 12 / )

Sędziowie
H - Wacław Pruchniewicz
C - Fouad Hamoud
B - Anna Piasecka



M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
H % C % B % Wynik (Result)
1 BESSIE (78) Matylda CYBULA (JM.2004) 66,500
(1)
69,500
(1)
65,333
(1)
67,111
(1)
 
   WLKP / POL / Klacz / 2011 (6) / 616007550143411 / gniada / Cancoon / Barbara / Dżamir
   . / Natalia Szpulecka
KJ AS Dream
2 GLADSTONE MUSTERD (5) Natalia PLATA (JM.2005) 62,667
(2)
69,500
(1)
59,833
(4)
64,000
(2)
 
   KWPN / NED / Wałach / 2011 (6) / - / gniada / Ustinov / Uvola
   NED / Joanna Plata
BPK
3 FERRO G (8) Kamil PULIŃSKI 60,333
(3)
61,500
(3)
61,667
(3)
61,167
(3)
 
   Oldenburska / POL / Wałach / 2012 (5) / - / kasztanowata / Furst Fugger / Latina-K
   Paweł Gąsiński / Nikoletta Woźniczka
LKJ Ochaby
4 SUMMER HIT (45) Dominika ŻYGOWSKA 57,167
(4)
61,000
(5)
63,167
(2)
60,445
(4)
 
   Hanowerska / GER / Wałach / 2009 (8) / DE 431316843009 / ciemnogniada / Sandro Hit / Wenni
   Erich Hinrichs / Sławomir Żygowski
KJ Arpav
5 FLOTAR (87) Lena CZAKAŃSKA (JM.2003) 55,167
(5)
61,333
(4)
54,667
(5)
57,056
(5)
 
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 1999 (18) / - / siwa / Jantar / Flora
   - / Klaudia Parys
LKJ Ochaby

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wacław Pruchniewicz
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)



 
ZO-A, ZR-A Bobrowy Staw, eliminacje MPMK

Sowia Wola - Bobrowy Staw, 25-27.08.2017
Wydruk: 26-08-2017 21:52:25
14/Runda 5 - C
13:35 
(26-08-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 14 / Runda 5 - C / Program C3 - ZO
(Competition No: 14 / )

Sędziowie
H - Fouad Hamoud
C - Beata Libera
B - Anna Piasecka



M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
H % C % B % Wynik (Result)
1 QUINTESSENZ SAS (31) Magdalena ZALEWSKA 70,658
(1)
66,711
(3)
68,553
(2)
68,641
(1)
200 PLN
   Westfalska / GER / Wałach / 2009 (8) / - / kasztanowata / Quaterback / Escada
   Niemcy / Sylwia Ruta
Equesta
2 AURELIA (30) Teresa TOMASZEWSKA 70,000
(2)
66,053
(4)
69,737
(1)
68,597
(2)
150 PLN
   Oldenburg / GER / Klacz / 2009 (8) / - / kasztanowata / Sancisco / Angel/Del Piero
   Brehmer / Kappella Spółka z o o
JKS Equita
3 ANIMA (29) Teresa TOMASZEWSKA 69,211
(3)
66,974
(2)
64,868
(4)
67,018
(3)
100 PLN
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / K022707 / kasztanowata / Empire / Asuana
   R.Makowski / R.Makowski
JKS Equita
4 FASHION M (27) Katarzyna ŁUKASIK 67,105
(4)
67,105
(1)
66,316
(3)
66,842
(4)
 
   KWPN / NED / Wałach / 2010 (7) / - / gniada / Wynton / Tomathika M
   van Mook / Wiktoria Trzebniak
LKJ Lublin
5 DESERT ROSE (77) Agata KAMIONKA - FLAK 66,316
(5)
64,211
(6)
63,421
(6)
64,649
(5)
 
   OLD / POL / Klacz / 2011 (6) / - / kara / De Niro / Quadriga
   Niemcy / Agata Kamionka - Flak
K.S. Centurion
6 WINTERKONING (39) Julia SZYMAŃSKA (J.2001) 65,921
(6)
64,605
(5)
63,289
(7)
64,605
(6)
 
   KWPN / POL / Wałach / 2003 (14) / - / gniada / Burggraff / Nelly
   Holandia / Piotr Szymański
SKJ Bajardo
7 DIEGO RAMIREZ (9) Alicja TRAWIŃSKA (J.1999) 63,947
(8)
64,211
(6)
64,342
(5)
64,167
(7)
 
   HANN / GER / Wałach / 2008 (9) / DE431318301808 / ciemnogniada / Don Frederico / Rosenrot
   Dieter Burbrink / Alicja Trawińska
BPK
8 DISCOVERY (79) Natalia SZNIGIER (J.2000) 64,211
(7)
63,421
(8)
62,500
(8)
63,377
(8)
 
   Hanower / POL / Wałach / 2008 (9) / - / ciemnogniada / . / .
   . / Dariusz Sznigier
KJ AS Dream
9 FIRST CLASS (44) Katarzyna SAWICKA (J.1999) 62,263
(9)
61,605
(9)
61,079
(9)
61,649
(9)
 
   Oldenburg / DEU / Wałach / 2010 (7) / - / ciemnogniada / Furst Fugger / Donna Gracia
   Heinz Staggenborg / Radosława Sawicka
KU AZS PW
10 DRAGAO (82) Małgorzata DMOCHOWSKA 61,447
(10)
60,263
(10)
57,105
(10)
59,605
(10)
 
   Lusitano / PRT / Wałach / 2008 (9) / 12675 / siwa / Violino / Tua
   Filipe Borba de Andrade e Sousa / Małgorzata Dmochowska
SKJ Bajardo
11 NEW LOVE II (60) Iwona SPRYCHA 60,395
(11)
59,737
(11)
55,526
(11)
58,553
(11)
 
   SP / POL / Klacz / 2006 (11) / - / gniada / Love Affair / Novizin
   Remigiusz Makowski / Rafał Alwasiak
KJ Golden Dream
12 PRISCO (25) Aleksandra KONERA (J.2001) 55,395
(12)
54,605
(12)
51,974
(12)
53,991
(12)
 
   Łotewska / LVA / Wałach / 2006 (11) / LV022319650054 / ciemnogniada / Calano II / Halva / Vintas
   Łotwa / Agata Chromik
Pomorska Liga Jezdziecka

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wacław Pruchniewicz
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)



 
ZO-A, ZR-A Bobrowy Staw, eliminacje MPMK

Sowia Wola - Bobrowy Staw, 25-27.08.2017
Wydruk: 26-08-2017 21:52:26
15/Runda 6 - CC
15:35 
(26-08-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 15 / Runda 6 - CC / Program CC2 - ZO
(Competition No: 15 / )

H - Beata Libera
C - Anna Piasecka
B - Fouad Hamoud



M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
H % C % B % Wynik (Result)
1 E. SMARAGD (26) Katarzyna ŁUKASIK 63,816
(2)
65,789
(2)
63,816
(3)
64,474
(1)
200 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2009 (8) / - / kasztanowata / Johnson / Smaragd R
   holandia / Adam Nowak
LKJ Lublin
2 FALSTERBEAU (17) Wojciech ANDRZEJEWSKI (MJ.1996) 63,816
(2)
66,579
(1)
63,026
(5)
64,474
(1)
150 PLN
   Westfal / DEU / Wałach / 2000 (17) / - / ciemnogniada / Ferragamo / Nancy
   Klockenkemper, Josef / Michalina Terlecka
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
3 DON CORLEONE 29 (13) Anna TYRKIEL-BARANOWSKA 63,553
(4)
64,474
(3)
65,263
(1)
64,430
(3)
100 PLN
   Hannover / POL / Wałach / 2009 (8) / brak / ciemnogniada / Antonio Star / Physalia
   brak / Anna Tyrkiel-Baranowska
BM Horse
4 AFRODITE VAN DE WORFTHOEVE (83) Klaudia PARYS (MJ.1996) 63,026
(8)
64,474
(3)
64,868
(2)
64,123
(4)
 
   Belgijska Gorącokrwista - Belg / BEL / Klacz / 2000 (17) / W-191696-BWP / gniada / V. SAROS VANT GESTELHOF / M. ELVIRA
   Klaudia Parys / Agata Parys
Centurion
5 DAGON (61) Natalia WOJTASZEK (MJ.1998) 63,421
(5)
63,816
(5)
63,026
(5)
63,421
(5)
 
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 1998 (19) / 616009660551898 / kasztanowata / Renier / Doreen
   Niewiadomski Marek / Maciej Wojtaszek
AZS PW
6 QUO VADIS (84) Marzena MAKOWSKA 65,395
(1)
60,921
(8)
63,289
(4)
63,202
(6)
 
   Hanower / GER / Ogier / 2009 (8) / - / gniada / Quaterback / Hepburn
   Niemcy / Remigiusz Makowski
Klub Jeździecki Welt Opypy
7 WARRIOR GRAND FSTF (28) Agata CHROMIK 63,158
(7)
61,053
(7)
62,763
(7)
62,325
(7)
 
   SP / POL / Wałach / 2006 (11) / 616009600313306 / siwa / Don Argentinus / Water Lilly / Rubin Royal
   Maciej Katanowski / Agata Chromik
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
8 ALL YOU NEED (43) Magda KOWALUK (MJ.1997) 63,289
(6)
61,316
(6)
61,184
(9)
61,930
(8)
 
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 6166009600203610 / kasztanowata / Love Affair / ASCONA
   Polska / Renata Kowaluk
SKJ Bajardo
9 DON CASPAL (36) Maria SZMIDT 62,368
(9)
58,947
(10)
61,974
(8)
61,096
(9)
 
   WURTT / DEU / Wałach / 2003 (14) / DE473730214303 / gniada / Donnerprinz / Donnerhall / Kobra / Korporal
   - / Maria Szmidt
OSK Michalscy Trzebnica
10 SO BLACK I.P.S. Z (76) Maria DĄBROWSKA-BIGOSZEWSKA 61,289
(10)
59,974
(9)
60,895
(10)
60,719
(10)
 
   Z / NED / Wałach / 2007 (10) / 056015Z55704807 / gniada / Samba Hit II / Magnolia
   Schulpen / Maria Dąbrowska-Bigoszewska
KJ Equita
11 FELIETON GT (62) Anna-Maria GAWŁOWSKA 57,368
(11)
56,711
(11)
60,789
(11)
58,289
(11)
 
   OLD / GER / Ogier / 2009 (8) / DE 433330398309 / ciemnogniada / Fidertanz / Aronja
   Josef u Marlies Muenzenbrock / Anna-Maria Gawłowska
Sopocki KJ

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wacław Pruchniewicz
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)



 
ZO-A, ZR-A Bobrowy Staw, eliminacje MPMK

Sowia Wola - Bobrowy Staw, 25-27.08.2017
Wydruk: 26-08-2017 21:52:26
16/Runda 7 - MR
17:15 
(26-08-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 16 / Runda 7 - MR / Program CC5 - ZO
(Competition No: 16 / )

Sędziowie
H - Beata Libera
C - Fouad Hamoud
B - Wacław Pruchniewicz



M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
H % C % B % Wynik (Result)
1 VALENTIJIN (80) Anna SKRZESZEWSKA-WALTER 66,316
(1)
65,526
(1)
64,474
(1)
65,439
(1)
200 PLN
   KWPN / NED / Ogier / 2002 (15) / 0201382 / ciemnogniada / Flemmingh / Lacapo / Roelinde / Rohdiaman
   - / Anna Skrzeszewska-Walter
KJ AS Dream
2 ARES (48) Karina USZYŃSKA 63,421
(3)
65,263
(2)
61,579
(4)
63,421
(2)
150 PLN
   SP / POL / Wałach / 2003 (14) / - / gniada / Loxley / Lesotho / Atena
   NN / Karina Uszyńska
SKJ Legia Kozielska
3 STERNIK (68) Hanna SUCHAN 61,447
(6)
63,026
(3)
61,842
(3)
62,105
(3)
100 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 (8) / 616009610218709 / ciemnogniada / Contendor / Stella
   SK Racot / Krzysztof Suchan
JKS Cwał
4 KING RON P (6) Natalia ORGANISTA 62,237
(5)
61,711
(4)
62,105
(2)
62,018
(4)
 
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / - / kara / Ron William / Karenina P
   Parkitny / Natalia Organista
SJ Baborówko
5 CARDAMON (63) Anna-Maria GAWŁOWSKA 65,132
(2)
61,053
(5)
58,947
(6)
61,711
(5)
 
   SP / POL / Ogier / 2009 (8) / 616009610110309 / gniada / Pegasus HB / Flemmingh / Chanel / Compliment
   Anna-Maria Gawłowska / Anna-Maria Gawłowska
Sopocki KJ
6 SHAMROCK (41) Aleksandra POPŁAWSKA 63,421
(3)
59,737
(6)
59,211
(5)
60,790
(6)
 
   Oldenburska / GER / Wałach / 2005 (12) / - / kara / Stedinger / Rodiana
   Niemcy / SKJ Absolut
KJ Hubert
7 LIVERPOOL (75) Agnieszka DUTKA 59,211
(7)
58,553
(7)
58,421
(7)
58,728
(7)
 
   Hanowerska / POL / Wałach / 2006 (11) / - / siwa / Long Star (Lauries Crusador) / Pik Dame Z
   Jan Dutka / Agnieszka Dutka
KJ Hubert
8 GRAFIK (18) Przemysław NIDECKI (MJ.1997) 55,368
(8)
53,263
(8)
52,605
(8)
53,745
(8)
 
   Małopolska / POL / Wałach / 2007 (10) / - / ciemnogniada / Bartnik / Gaja
   Jerzy Nidecki / Alto-Protekt Alicja Kuberka
Stajnia Tusin
  DONNA KARAN13 (70) Paula MAŃCZAK       REZ  
   Hanoverska / POL / Klacz / 2008 (9) / - / kara / Don Crusador / Rieke
   niemcy / Paula Mańczak
SCSJ COVAL Biały Bór

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wacław Pruchniewicz
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)



 
ZO-A, ZR-A Bobrowy Staw, eliminacje MPMK

Sowia Wola - Bobrowy Staw, 25-27.08.2017
Wydruk: 26-08-2017 21:52:27
18/Runda 9 - DR
18:35 
(26-08-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 18 / Runda 9 - DR / Program CS2 - ZO
(Competition No: 18 / )

Sędziowie
H - Fouad Hamoud
C - Beata Libera
B - Anna Piasecka



M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
H % C % B % Wynik (Result)
1 WILLIAMS JUNIOR (71) Paula MAŃCZAK 61,700
(2)
63,800
(1)
62,600
(1)
62,700
(1)
250 PLN
   Hanoverska / DEU / Klacz / 2002 (15) / - / kara / White Star / Laura
   niemcy / Paula Mańczak
SCSJ COVAL Biały Bór
2 AJANOS STAR (40) Marcin WOLDAŃSKI 62,600
(1)
60,400
(2)
60,600
(2)
61,200
(2)
 
   Holsztyńska / DEU / Wałach / 2007 (10) / DE421000147107 / siwa / Aljano / Joyride
   Niemcy / Maria Sotek
KJ Garo
3 RAFAELLO PG (10) Klaudyna PISARSKA 59,300
(3)
59,900
(3)
58,800
(3)
59,333
(3)
 
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / - / kasztanowata / For Leo / Rosanta
   Stanisław Pałczyński / klaudyna pisarska
SS Golden Horse
4 WORLD MAGIC GB (21) Aleksandra MATKIEWICZ 59,100
(4)
57,500
(4)
55,000
(4)
57,200
(4)
 
   OLD / GER / Klacz / 2006 (11) / DE433330311506 / kasztanowata / World Of Dreams / World Cup I / Wienerin / White Magic
   - / Aleksandra Matkiewicz
OSK Michalscy Trzebnica

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wacław Pruchniewicz
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)


 

WYNIKI PIĄTEK 25.08.17 

 

 

 

 

ZO-A, ZR-A Bobrowy Staw, eliminacje MPMK

Sowia Wola - Bobrowy Staw, 25.08.2017

Wydruk: 26-08-2017 21:52:13
3/Runda 3 - D
08:00 
(25-08-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / Runda 3 - D / Program D1 - ZO
(Competition No: 3 / )


Sędziowie:
H - Wacław Pruchniewicz
C - Anna Piasecka
B - Beata Libera
 

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
H % C % B % Wynik (Result)
1 BESSIE (78) Matylda CYBULA (JM.2004) 66,538
(1)
67,500
(1)
64,423
(2)
66,154
(1)
 
   WLKP / POL / Klacz / 2011 (6) / 616007550143411 / gniada / Cancoon / Barbara / Dżamir
   . / Natalia Szpulecka
KJ AS Dream
2 FERRO G (8) Kamil PULIŃSKI 65,385
(2)
65,577
(3)
65,577
(1)
65,513
(2)
 
   Oldenburska / POL / Wałach / 2012 (5) / - / kasztanowata / Furst Fugger / Latina-K
   Paweł Gąsiński / Nikoletta Woźniczka
LKJ Ochaby
3 SUMMER HIT (45) Dominika ŻYGOWSKA 64,038
(3)
66,154
(2)
62,692
(4)
64,295
(3)
 
   Hanowerska / GER / Wałach / 2009 (8) / DE 431316843009 / ciemnogniada / Sandro Hit / Wenni
   Erich Hinrichs / Sławomir Żygowski
KJ Arpav
4 GLADSTONE MUSTERD (5) Natalia PLATA (JM.2005) 61,923
(4)
60,000
(4)
62,885
(3)
61,603
(4)
 
   KWPN / NED / Wałach / 2011 (6) / - / gniada / Ustinov / Uvola
   NED / Joanna Plata
BPK
5 FLOTAR (87) Lena CZAKAŃSKA (JM.2003) 61,538
(5)
56,154
(5)
60,962
(5)
59,551
(5)
 
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 1999 (18) / - / siwa / Jantar / Flora
   - / Klaudia Parys
LKJ Ochaby

 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wacław Pruchniewicz
 

 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)



 

 
ZO-A, ZR-A Bobrowy Staw, eliminacje MPMK

Sowia Wola - Bobrowy Staw, 25-27.08.2017
Wydruk: 26-08-2017 21:52:14
4/Runda 4 - N
08:40 
(25-08-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / Runda 4 - N / Program N4 - ZO
(Competition No: 4 / )


Sędziowie
H - Wacław Pruchniewicz
C - Beata Libera
B - Anna Piasecka
 

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
H % C % B % Wynik (Result)
1 FIDERGALD (42) Magda KOWALUK (MJ.1997) 64,444
(1)
65,556
(1)
64,028
(2)
64,676
(1)
 
   Niemiecki Koń Sportowy / DEU / Wałach / 2011 (6) / - / gniada / Fidergold / Wardah
   Waldemar Kaluza / Robert Kowaluk
SKJ Bajardo
2 CRISTIANO (73) Katarzyna KRASNODĘBSKA 63,750
(2)
65,278
(2)
63,333
(3)
64,120
(2)
 
   HOL / DEU / Wałach / 2007 (10) / - / gniada / Cristo / Ronja XIII
   niemcy / Katarzyna Krasnodębska
KS Centurion
3 HAPPY DANCER (74) Alicja HADRYŚ-NOWAK 61,528
(4)
64,722
(3)
64,861
(1)
63,704
(3)
 
   HANN / POL / Wałach / 2011 (6) / - / gniada / Heinrich Heine / Siri
   niemcy / Alicja Hadryś
KS Centurion
4 IMETYT (54) Monika KASIŃSKA 62,083
(3)
64,167
(4)
62,778
(4)
63,009
(4)
 
   SP / POL / Wałach / 2005 (12) / POL009540042405 / kara / Donzini / Dinard L / Ibera / Davidoff
   OSK Michalscy / Monika Kasińska
SKJ Bajardo
5 BALLANTINES (46) Dominika ŻYGOWSKA 60,694
(6)
60,000
(8)
61,250
(5)
60,648
(5)
 
   Oldenburska / POL / Wałach / 2009 (8) / DE 433331046809 / kasztanowata / Burberry / Homologia
   - / Sławomir Żygowski
KJ Arpav
6 CAJAMARKA (67) Justyna BOJAR (MJ.1997) 59,306
(7)
62,222
(5)
59,722
(6)
60,417
(6)
 
   Wlkp/poch.trk. / POL / Klacz / 2004 (13) / - / ciemnogniada / Grey / Casona
   S.K. Liski / Krzysztof Bojar
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
7 HOJRAK (72) Aleksandra KOWALIK (MJ.1996) 61,389
(5)
62,083
(6)
57,222
(8)
60,231
(7)
 
   WLKP / POL / Wałach / 2004 (13) / - / kasztanowata / Horror / Hegira
   POL / Aleksandra Kowalik
KS Centurion
8 NEIGEL PP (47) Aleksandra PIĄTKOWSKA 55,694
(8)
60,833
(7)
57,361
(7)
57,963
(8)
 
   DRP / POL / Wałach / 2011 (6) / - / ciemnogniada / Nemax / Diuna PP
   Procima sp. z o.o. / Procima sp. z o.o.
KJ Strzała Krubiczew

 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wacław Pruchniewicz
 

 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)



 

 
ZO-A, ZR-A Bobrowy Staw, eliminacje MPMK

Sowia Wola - Bobrowy Staw, 25-27.08.2017
Wydruk: 26-08-2017 21:52:15
5/Runda 5 - C
10:00 
(25-08-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / Runda 5 - C / Program C2 - ZO
(Competition No: 5 / )


Sędziowie
H - Fouad Hamoud
C - Anna Piasecka
B - Beata Libera
 

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
H % C % B % Wynik (Result)
1 QUINTESSENZ SAS (31) Magdalena ZALEWSKA 66,351
(2)
69,054
(1)
67,973
(1)
67,793
(1)
150 PLN
   Westfalska / GER / Wałach / 2009 (8) / - / kasztanowata / Quaterback / Escada
   Niemcy / Sylwia Ruta
Equesta
2 ANIMA (29) Teresa TOMASZEWSKA 69,730
(1)
66,486
(2)
67,027
(2)
67,748
(2)
100 PLN
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / K022707 / kasztanowata / Empire / Asuana
   R.Makowski / R.Makowski
JKS Equita
3 FASHION M (27) Katarzyna ŁUKASIK 64,230
(4)
64,770
(3)
65,176
(5)
64,725
(3)
50 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2010 (7) / - / gniada / Wynton / Tomathika M
   van Mook / Wiktoria Trzebniak
LKJ Lublin
4 AURELIA (30) Teresa TOMASZEWSKA 64,095
(5)
64,095
(5)
65,716
(3)
64,635
(4)
 
   Oldenburg / GER / Klacz / 2009 (8) / - / kasztanowata / Sancisco / Angel/Del Piero
   Brehmer / Kappella Spółka z o o
JKS Equita
5 WINTERKONING (39) Julia SZYMAŃSKA (J.2001) 64,635
(3)
62,743
(7)
64,500
(6)
63,959
(5)
 
   KWPN / POL / Wałach / 2003 (14) / - / gniada / Burggraff / Nelly
   Holandia / Piotr Szymański
SKJ Bajardo
6 DIEGO RAMIREZ (9) Alicja TRAWIŃSKA (J.1999) 63,919
(6)
64,459
(4)
62,162
(7)
63,513
(6)
 
   HANN / GER / Wałach / 2008 (9) / DE431318301808 / ciemnogniada / Don Frederico / Rosenrot
   Dieter Burbrink / Alicja Trawińska
BPK
7 DESERT ROSE (77) Agata KAMIONKA - FLAK 62,027
(8)
62,838
(6)
65,541
(4)
63,469
(7)
 
   OLD / POL / Klacz / 2011 (6) / - / kara / De Niro / Quadriga
   Niemcy / Agata Kamionka - Flak
K.S. Centurion
8 FIRST CLASS (44) Katarzyna SAWICKA (J.1999) 63,514
(7)
61,351
(9)
61,892
(8)
62,252
(8)
 
   Oldenburg / DEU / Wałach / 2010 (7) / - / ciemnogniada / Furst Fugger / Donna Gracia
   Heinz Staggenborg / Radosława Sawicka
KU AZS PW
9 PRISCO (25) Aleksandra KONERA (J.2001) 61,622
(9)
58,649
(11)
60,405
(9)
60,225
(9)
 
   Łotewska / LVA / Wałach / 2006 (11) / LV022319650054 / ciemnogniada / Calano II / Halva / Vintas
   Łotwa / Agata Chromik
Pomorska Liga Jezdziecka
10 DISCOVERY (79) Natalia SZNIGIER (J.2000) 57,973
(11)
61,486
(8)
60,270
(10)
59,910
(10)
 
   Hanower / POL / Wałach / 2008 (9) / - / ciemnogniada / . / .
   . / Dariusz Sznigier
KJ AS Dream
11 SUNNY QUEEN (35) Klara JĘDRZEJCZYK (J.1999) 58,108
(10)
60,811
(10)
60,135
(11)
59,685
(11)
 
   Oldenburg / POL / Klacz / 2005 (12) / - / gniada / Sunny-Boy / Amera
   Karl Moormann / Graźyna Jędrzejczyk
SKJ Equita
12 DRAGAO (82) Małgorzata DMOCHOWSKA 56,932
(12)
54,635
(12)
59,230
(12)
56,932
(12)
 
   Lusitano / PRT / Wałach / 2008 (9) / 12675 / siwa / Violino / Tua
   Filipe Borba de Andrade e Sousa / Małgorzata Dmochowska
SKJ Bajardo
13 NEW LOVE II (60) Iwona SPRYCHA 53,378
(13)
49,189
(13)
55,270
(13)
52,612
(13)
 
   SP / POL / Klacz / 2006 (11) / - / gniada / Love Affair / Novizin
   Remigiusz Makowski / Rafał Alwasiak
KJ Golden Dream

 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wacław Pruchniewicz
 

 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)



 

 
ZO-A, ZR-A Bobrowy Staw, eliminacje MPMK

Sowia Wola - Bobrowy Staw, 25-27.08.2017
Wydruk: 26-08-2017 21:52:16
30/Runda 12 - MK-6L
12:15 
(25-08-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 30 / Runda 12 - MK-6L / Program kwalifikacyjny
(Competition No: 30 / )


Sędziowie
C - Fouad Hamoud
C - Wacław Pruchniewicz
 

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Kłus Stęp Galop Podporządkowanie Perspektywa Pomyłki Ocena końcowa Nagroda
Prize
1 GIGI LADY (59) Mateusz CICHOŃ 8,0 7,6 7,2 7,2 7,5   7,50  
   KWPN / NLD / Klacz / 2011 (6) / - / gniada / United / Phantom
   Holandia / Marta Madej
KJ Lider
2 SWEET BOY (88) Michał CICHOŃ (MJ.1998) 7,0 7,5 6,8 6,3 6,8   6,88  
   Hanowerska / POL / Ogier / 2011 (6) / - / kara / San Amour / Romana
   Niemcy / Andrzej Cichoń
KJ Lider
3 DONNA AGATHA (15) Oliwia LAFERI-SAPIEJ (J.1999) 6,8 7,0 6,9 6,7 6,8   6,84  
   Holsztyńska / GER / Klacz / 2011 (6) / - / ciemnogniada / Diarado / V-Nicoretta
   - / Olimpia Laferi-Sapiej
SKJ Legia-Kozielska
4 QUANTUM OF SOLACE (69) Mateusz KIEMPA 7,2 6,9 7,0 6,0 6,5   6,72  
   Holsztynska / POL / Ogier / 2011 (6) / - / kasztanowata / Quaterback / Sunshine XVI
   niemcy / Paula Mańczak
SCSJ COVAL Biały Bór

 

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height) Liczba przeszkód(Obstacles) Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m) Tempo (m/min) Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wacław Pruchniewicz
  Gospodarz toru:

 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)



 

 
ZO-A, ZR-A Bobrowy Staw, eliminacje MPMK

Sowia Wola - Bobrowy Staw, 25-27.08.2017
Wydruk: 26-08-2017 21:52:16
6/Runda 6 - CC
12:55 
(25-08-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 6 / Runda 6 - CC / Program CC1 - ZO
(Competition No: 6 / )


Sędziowie
H - Beata Libera
C - Wacław Pruchniewicz
B - Fouad Hamoud
 

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
H % C % B % Wynik (Result)
1 QUO VADIS (84) Marzena MAKOWSKA 65,278
(2)
61,528
(4)
68,611
(1)
65,139
(1)
200 PLN
   Hanower / GER / Ogier / 2009 (8) / - / gniada / Quaterback / Hepburn
   Niemcy / Remigiusz Makowski
Klub Jeździecki Welt Opypy
2 E. SMARAGD (26) Katarzyna ŁUKASIK 66,528
(1)
62,917
(2)
62,500
(4)
63,982
(2)
150 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2009 (8) / - / kasztanowata / Johnson / Smaragd R
   holandia / Adam Nowak
LKJ Lublin
3 DAGON (61) Natalia WOJTASZEK (MJ.1998) 64,306
(4)
62,778
(3)
64,722
(2)
63,935
(3)
100 PLN
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 1998 (19) / 616009660551898 / kasztanowata / Renier / Doreen
   Niewiadomski Marek / Maciej Wojtaszek
AZS PW
4 FALSTERBEAU (17) Wojciech ANDRZEJEWSKI (MJ.1996) 63,472
(5)
60,972
(6)
64,306
(3)
62,917
(4)
 
   Westfal / DEU / Wałach / 2000 (17) / - / ciemnogniada / Ferragamo / Nancy
   Klockenkemper, Josef / Michalina Terlecka
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
5 DON CORLEONE 29 (13) Anna TYRKIEL-BARANOWSKA 61,944
(6)
63,333
(1)
62,083
(5)
62,453
(5)
 
   Hannover / POL / Wałach / 2009 (8) / brak / ciemnogniada / Antonio Star / Physalia
   brak / Anna Tyrkiel-Baranowska
BM Horse
6 AFRODITE VAN DE WORFTHOEVE (83) Klaudia PARYS (MJ.1996) 64,444
(3)
61,111
(5)
60,833
(7)
62,129
(6)
 
   Belgijska Gorącokrwista - Belg / BEL / Klacz / 2000 (17) / W-191696-BWP / gniada / V. SAROS VANT GESTELHOF / M. ELVIRA
   Klaudia Parys / Agata Parys
Centurion
7 FELIETON GT (62) Anna-Maria GAWŁOWSKA 58,333
(8)
59,722
(7)
61,944
(6)
60,000
(7)
 
   OLD / GER / Ogier / 2009 (8) / DE 433330398309 / ciemnogniada / Fidertanz / Aronja
   Josef u Marlies Muenzenbrock / Anna-Maria Gawłowska
Sopocki KJ
8 WARRIOR GRAND FSTF (28) Agata CHROMIK 61,806
(7)
58,750
(8)
58,857
(8)
59,804
(8)
 
   SP / POL / Wałach / 2006 (11) / 616009600313306 / siwa / Don Argentinus / Water Lilly / Rubin Royal
   Maciej Katanowski / Agata Chromik
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
  SO BLACK I.P.S. Z (76) Maria DĄBROWSKA-BIGOSZEWSKA       REZ  
   Z / NED / Wałach / 2007 (10) / 056015Z55704807 / gniada / Samba Hit II / Magnolia
   Schulpen / Maria Dąbrowska-Bigoszewska
KJ Equita
  DON CASPAL (36) Maria SZMIDT       REZ  
   WURTT / DEU / Wałach / 2003 (14) / DE473730214303 / gniada / Donnerprinz / Donnerhall / Kobra / Korporal
   - / Maria Szmidt
OSK Michalscy Trzebnica

 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wacław Pruchniewicz
 

 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)



 

 
ZO-A, ZR-A Bobrowy Staw, eliminacje MPMK

Sowia Wola - Bobrowy Staw, 25-27.08.2017
Wydruk: 26-08-2017 21:52:17
29/Runda 11 - MK-5L
14:10 
(25-08-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 29 / Runda 11 - MK-5L / Program kwalifikacyjny
(Competition No: 29 / )


Sędziowie
C - Beata Libera
C - Anna Piasecka
 

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Kłus Stęp Galop Podporządkowanie Potencjał Pomyłki Ocena końcowa Nagroda
Prize
1 CASABLANCA (89) Mateusz CICHOŃ 10 9,8 9,9 9,7 9,9   9,86  
   Hanowerska / GER / Klacz / 2012 (5) / DE431310681312 / gniada / Conen / Flair
   Niemcy / MM Brothers sp. z o.o.
KJ Lider
2 JACK NICHOLSON HS (92) Magdalena ZALEWSKA 7,8 6,8 7,5 6,5 6,8   7,08  
   DV / DEN / Wałach / 2012 (5) / - / ciemnogniada / Jazz Time 2 / Sinai HS
   Dania / Sylwia Ruta
Equesta
3 HELIA (50) Kamil PULIŃSKI 7,2 7,0 6,9 6,5 6,8   6,88  
   OLD / NED / Klacz / 2012 (5) / - / kara / Florencio / Florestan / Wazzy / Jazz
   - / Inga Bartosz
LKJ Ochaby
4 CALL ME MAYBE (22) Aleksandra MATKIEWICZ 6,6 6,5 6,7 6,5 6,5   6,56  
   SP / POL / Ogier / 2012 (5) / Brak / siwa / Con Calma hol. / Colett han. / Contendro I
   Mateusz Michalski / Mateusz Michalski
OSK Michalscy Trzebnica

 

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height) Liczba przeszkód(Obstacles) Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m) Tempo (m/min) Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wacław Pruchniewicz
  Gospodarz toru:

 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)



 

 
ZO-A, ZR-A Bobrowy Staw, eliminacje MPMK

Sowia Wola - Bobrowy Staw, 25-27.08.2017
Wydruk: 26-08-2017 21:52:18
8/Runda 8 - U25
15:20 
(25-08-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 8 / Runda 8 - U25 / Program CS1A - ZO
(Competition No: 8 / )


Sędziowie
H - Anna Piasecka
C - Beata Libera
B - Fouad Hamoud
 

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
H % C % B % Wynik (Result)
1 DONNA KARAN13 (70) Paula MAŃCZAK 55,139
(1)
59,861
(1)
59,861
(1)
58,287
(1)
 
   Hanoverska / POL / Klacz / 2008 (9) / - / kara / Don Crusador / Rieke
   niemcy / Paula Mańczak
SCSJ COVAL Biały Bór

 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wacław Pruchniewicz
 

 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)



 

 
ZO-A, ZR-A Bobrowy Staw, eliminacje MPMK

Sowia Wola - Bobrowy Staw, 25-27.08.2017
Wydruk: 26-08-2017 21:52:18
7/Runda 7 - MR
15:30 
(25-08-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 7 / Runda 7 - MR / Program CC4 - ZO
(Competition No: 7 / )


Sędziowie
H - Wacław Pruchniewicz
C - Beata Libera
B - Fouad Hamoud
 

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
H % C % B % Wynik (Result)
1 VALENTIJIN (80) Anna SKRZESZEWSKA-WALTER 65,395
(1)
65,132
(2)
65,000
(3)
65,176
(1)
200 PLN
   KWPN / NED / Ogier / 2002 (15) / 0201382 / ciemnogniada / Flemmingh / Lacapo / Roelinde / Rohdiaman
   - / Anna Skrzeszewska-Walter
KJ AS Dream
2 LIVERPOOL (75) Agnieszka DUTKA 64,868
(2)
64,868
(4)
65,263
(2)
65,000
(2)
150 PLN
   Hanowerska / POL / Wałach / 2006 (11) / - / siwa / Long Star (Lauries Crusador) / Pik Dame Z
   Jan Dutka / Agnieszka Dutka
KJ Hubert
3 ARES (48) Karina USZYŃSKA 61,184
(6)
63,026
(7)
65,526
(1)
63,245
(3)
100 PLN
   SP / POL / Wałach / 2003 (14) / - / gniada / Loxley / Lesotho / Atena
   NN / Karina Uszyńska
SKJ Legia Kozielska
4 SHAMROCK (41) Aleksandra POPŁAWSKA 61,184
(6)
64,474
(5)
63,816
(4)
63,158
(4)
 
   Oldenburska / GER / Wałach / 2005 (12) / - / kara / Stedinger / Rodiana
   Niemcy / SKJ Absolut
KJ Hubert
5 ALL YOU NEED (43) Magda KOWALUK (MJ.1997) 62,368
(4)
65,000
(3)
61,974
(9)
63,114
(5)
 
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 6166009600203610 / kasztanowata / Love Affair / ASCONA
   Polska / Renata Kowaluk
SKJ Bajardo
6 CARDAMON (63) Anna-Maria GAWŁOWSKA 61,026
(8)
65,632
(1)
62,605
(7)
63,088
(6)
 
   SP / POL / Ogier / 2009 (8) / 616009610110309 / gniada / Pegasus HB / Flemmingh / Chanel / Compliment
   Anna-Maria Gawłowska / Anna-Maria Gawłowska
Sopocki KJ
7 KING RON P (6) Natalia ORGANISTA 62,763
(3)
63,289
(6)
63,158
(5)
63,070
(7)
 
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / - / kara / Ron William / Karenina P
   Parkitny / Natalia Organista
SJ Baborówko
8 STERNIK (68) Hanna SUCHAN 62,368
(4)
61,974
(8)
62,895
(6)
62,412
(8)
 
   SP / POL / Wałach / 2009 (8) / 616009610218709 / ciemnogniada / Contendor / Stella
   SK Racot / Krzysztof Suchan
JKS Cwał
9 GRAFIK (18) Przemysław NIDECKI (MJ.1997) 55,921
(9)
60,789
(9)
62,105
(8)
59,605
(9)
 
   Małopolska / POL / Wałach / 2007 (10) / - / ciemnogniada / Bartnik / Gaja
   Jerzy Nidecki / Alto-Protekt Alicja Kuberka
Stajnia Tusin
  RAMMSTEIN (91) Anna GRYGIER WÓJTOWICZ       WYC  
   Holsztyn / POL / Ogier / 2001 (16) / - / ciemnogniada / Reinsberg / Keylin
   niemcy / tOMASZ wÓJTOWICZ
WKJ Lublin

 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wacław Pruchniewicz
 

 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)



 

 
ZO-A, ZR-A Bobrowy Staw, eliminacje MPMK

Sowia Wola - Bobrowy Staw, 25-27.08.2017
Wydruk: 26-08-2017 21:52:19
9/Runda 9 - DR
17:00 
(25-08-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 9 / Runda 9 - DR / Program CS1 - ZO
(Competition No: 9 / )


Sędziowie
H - Wacław Pruchniewicz
C - Fouad Hamoud
B - Anna Piasecka
 

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
H % C % B % Wynik (Result)
1 ZIMBA (33) Gabriela JAWORSKA 68,553
(1)
66,316
(1)
66,711
(1)
67,193
(1)
200 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2004 (13) / 123456 / gniada / sheraton / Laura
   Hol / Jaworska Mazur
Legia
2 AJANOS STAR (40) Marcin WOLDAŃSKI 64,474
(2)
64,211
(2)
63,421
(2)
64,035
(2)
150 PLN
   Holsztyńska / DEU / Wałach / 2007 (10) / DE421000147107 / siwa / Aljano / Joyride
   Niemcy / Maria Sotek
KJ Garo
3 WILLIAMS JUNIOR (71) Paula MAŃCZAK 60,658
(4)
63,816
(3)
62,105
(4)
62,193
(3)
 
   Hanoverska / DEU / Klacz / 2002 (15) / - / kara / White Star / Laura
   niemcy / Paula Mańczak
SCSJ COVAL Biały Bór
4 RAFAELLO PG (10) Klaudyna PISARSKA 61,316
(3)
61,579
(4)
62,500
(3)
61,798
(4)
 
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / - / kasztanowata / For Leo / Rosanta
   Stanisław Pałczyński / klaudyna pisarska
SS Golden Horse
5 WORLD MAGIC GB (21) Aleksandra MATKIEWICZ 57,237
(5)
58,421
(5)
55,921
(5)
57,193
(5)
 
   OLD / GER / Klacz / 2006 (11) / DE433330311506 / kasztanowata / World Of Dreams / World Cup I / Wienerin / White Magic
   - / Aleksandra Matkiewicz
OSK Michalscy Trzebnica

 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wacław Pruchniewicz
 

 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)



 

 
ZO-A, ZR-A Bobrowy Staw, eliminacje MPMK

Sowia Wola - Bobrowy Staw, 25-27.08.2017
Wydruk: 26-08-2017 21:52:20
28/Runda 10 - MK-4L
17:50 
(25-08-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 28 / Runda 10 - MK-4L / Program kwalifikacyjny
(Competition No: 28 / )


Sędziowie
C - Wacław Pruchniewicz
C - Anna Piasecka
 

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Kłus Stęp Galop Podporządkowanie Potencjał Pomyłki Ocena końcowa Nagroda
Prize
1 HEILINE'S ZANZIER (56) Jan GAWECKI 8,8 8,0 9,0 6,8 9,0   8,32  
   DWB / DEN / Ogier / 2013 (4) / - / kasztanowata / Blue Hors Zack / Danceline
   Dania / MM Brothers sp. z o.o.
KJ Lider
2 FEROXX (81) Anna PRZYBYLSKA 8,0 8,0 8,0 7,8 8,0   7,96  
   Oldenburg / DEU / Ogier / 2013 (4) / DE433330191813 / kasztanowata / For Romance / Senorita / De Niro
   Niemcy / Anna Przybylska
KS Centurion
3 DONOVAN G (51) Kamil PULIŃSKI 8,0 7,4 8,0 7,8 8,0   7,84  
   OLD. / POL / Ogier / 2013 (4) / - / kasztanowata / Don Olymbrio L / Jazz / Stutbuch 1 / Sieger Hit
   paweł gąsiński / paweł gąsiński
LKJ Ochaby
4 LORD DRACO (3) Ilona JANAS 7,5 7,1 7,0 6,8 7,1   7,10  
   Niemiecka / POL / Ogier / 2013 (4) / - / gniada / Lord Leopold / -
   - / Justyna Brzozowska
KJ. Lider Radzionków
5 GRAVIOLA (53) Kamil PULIŃSKI 7,5 6,8 7,1 7,0 7,0   7,08  
   SP / POL / Klacz / 2013 (4) / - / kasztanowata / Vulkan L / Vulkano / Gruzinka / Kwartet
   LKJ Ochaby / -
LKJ Ochaby
6 SHADOW (90) Anna GRYGIER WÓJTOWICZ 7,5 6,7 7,1 6,8 7,0   7,02  
   SP / POL / Wałach / 2013 (4) / - / gniada / Rammstein / Skaja
   Beata Kołpak / Anna Grygier Wójtowicz
WKJ Lublin
7 FIRST SHINE (23) Maria SZMIDT 7,0 7,5 7,2 6,5 6,8   7,00  
   OLD / POL / Wałach / 2013 (4) / DE433332245113 / ciemnogniada / Furst Wilhelm / Sunshine Of Justice
   Tomasz Kowalski / Maria Szmidt
OSK Michalscy Trzebnica
8 CHIN CHAMPION (94) Ilona JANAS 6,9 6,6 7,0 6,7 6,8   6,80  
   hol / 2013 / ogier / - / - / gn. / Chin Champ / I-Casanna / Calando
   - / Mateusz Pięt
KJ. Lider Radzionków
9 WALKIRIA (34) Gabriela JAWORSKA 6,8 6,5 6,7 7,0 6,7   6,74  
   SP / POL / Wałach / 2013 (4) / - / siwa / Quality Time / W-Darla
   SK Nad Wigrami / Mazur Krzysztof
Legia
10 DON AVINION (4) Ilona JANAS 6,7 6,0 7,0 6,5 6,7   6,58  
   Oldenburg / POL / Ogier / 2013 (4) / - / kasztanowata / Destano / Rosaria / Rubinstein I
   Violetta Pietrzyk / Rafał Hamerski
KJ. Lider Radzionków
11 CARDIFF (14) Oliwia LAFERI-SAPIEJ (J.1999) 7,0 5,0 6,0 5,0 6,0   5,80  
   SP / POL / Wałach / 2013 (4) / - / ciemnogniada / CARAMBOLE / CARRARA
   - / Olimpia Laferi-Sapiej
SKJ Legia-Kozielska
  RINUS (12) Gabriela JAWORSKA REZ B.O. B.O. B.O. B.O.      
   Fryzyjska / NED / Ogier / 2013 (4) / - / kara / Siepke 460 / Aukje Boukje
   Hol / Mariusz Beblot
Legia
  FRODO G (52) Kamil PULIŃSKI ELIM              
   OLD. / POL / Ogier / 2013 (4) / - / gniada / Furst Romancier / Furst Heinri / Rising Sun / Rotspon
   paweł gąsiński / paweł gąsiński
LKJ Ochaby
  SENIOR (11) Gabriela JAWORSKA REZ B.O. B.O. B.O. B.O.      
   Fryzyjska / NED / Ogier / 2013 (4) / - / kara / :/ / ///
   Hol / Mariusz Beblot
Legia

 

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height) Liczba przeszkód(Obstacles) Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m) Tempo (m/min) Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
14
Ukończyło koni
14
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wacław Pruchniewicz
  Gospodarz toru:

 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)
 

Galeria Julia Świętochowska

 

LINK DO GALERII 

 

 

Bobrowy Staw 25 - 27 sierpnia 2017

 

PROPOZYCJE ZO 

 

PROPOZYCJE  eMPMK 

 

PROGRAM / LISTY / WYNIKI 

 

ZGŁOSZENIA 

 

 

 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

GRUDZIEŃ

 
14-15.12. HZR Aromeriada 
 
 
 
 
14-15.12  HZR Barłomino