CDI / CDN Sopot 8-10 lutego 2019

 

WYNIKI / LISTY / ARKUSZE 

Niedzielne finały pod dyktando reprezentantek Szwecji,  Lo Dahlquist Mörkenstam z wynikiem dnia 73,550%

10/02/19

 

 

CDI GP Freestyle   1m. Märit Olofsson Nääs  SWE STROLCHI   69,665%   video 

CDI Inter I Freestyle  1m. Sandra Sysojeva LTU FURST  72,360% video

CDIY Final Freestyle  1m. Lo Dahlquist Mörkenstam  SWE  WELTON FIVE 73,550%  wynik dnia

CDIJ Final Freestyle 1m. Ida Persson SWE TAGO 72,545% video

CDIP Final Freestyle 1m. Tatum Nugteren  NED DEL PIERO  73,255%  

CDICh Final 1m. Yeva Bilokrynytska  UKR ELBRUS 65,429% 

 

CDN CC7 1m. Marta Błażko  DEVINETTE  64,292%

CDN CC6 1m. Jagoda Dąbrowska ATTACK WITH ME  66,625%

CDN C4 1m. Sandra Sysojeva JACK DANIEL'S  71,583%

CDN D3 1m. Julia Rogowska LA BATON ROUGE M  68,222%  video 

Sobota w Sopocie. Shona Benner z wynikiem dnia, Minna Telde wygrywa GPS, Sandra Sysojeva triumfuje w dwóch konkursach.

09/02/19 

 

 

Shona Benner i DER KLEINE SUNNYBOY WE - wynik dnia 71,189% CDIP

 

 

 

 

GRAND PRIX SPECIAL    1m Minna Telde SWE ISAC 69,894%

CDIP Ind Test   1m. Shona Benner GER  DER KLEINE SUNNYBOY WE  71,189%

CDIJ Ind Test  1m.  Ida Persson SWE  TAGO   70,147%

CDIY Ind Test  1m. Janna Pursiaisen  FIN HIERO  69,794%

CDI Inter I  1m. Sandra Sysojeva LTU  FURST  70,000%

CDICh Team Test  1m. Yeva Bilokrynytska UKR ELBRUS 67,615%

 

CDN CC5  1m. Aleksandra Krywult   SIMSALABIM 55    63,289%

CDN C2  1m. Sandra Sysojeva JACK DANIEL'S   69,324%

CDN CC2 1m. Jagoda Dąbrowska  Attack With Me 63,456%

CDN D2  1m. Julia Rogowska  LE BATON ROUGE M   70,111%

CDN N2 1m. Julia Janecka MUPPET  56,762%

CDN N5  1m. Hubert Jankowski FIRST CLASS  66,619%

 

 

Sandra Sysojeva LTU

fot Łukasz Kowalski 

 

Szwedki dominują w konkursach otwarcia zawodów CDI, Julia Rogowska z wynikiem dnia w konkursach CDN

Piątek 08/10/19 

 

 

Reprezentantki Szwecji wygrały trzy konkursy otwarcia pierwszego dnia  turnieju w Sopocie. Minna Telde na Isac / Hip Hop x Master / zwyciężyła w Grand Prix Sopotu z wynikiem 71.913%, w konkursie zespołowym CDIY triumfowała Lo Dahlquist Mörkenstam na Welton Five / Weltman 975 x Maraton 600 / z 67,735%  a w rundzie juniorskiej Ida Persson na Tago / Larix x Indiaan / z 70,364%.

 

PSG - 1m. Sandra Sysojeva LTU  69,059%  FURST / Florenciano x Furst Piccolo / 

CDICh - 1m. Yeva Bilokrynytska UKR  69,167%  ELBRUS  

CDIP Team - 1m. Shona Benner GER  70,333%  DER KLEINE SUNNYBOY WE 

 

 

 

 

 

W konkursach otwarcia w ramach krajowego turnieju CDN, świetnie ze swoim nowym koniem La Baton Rouge M zadebiutowała Julia Rogowska, która wygrała D1 z wynikiem dnia 70,962% / na zdjęciu /.

 

CC4 PSG - 1m. Marta Błażko / Devinette /  65,482%

CC1 - 1m. Jagoda Dąbrowska / Attack With Me /  64,815%

C1 - 1m. Sandra Sysojeva LTU / Jack Daniels's / 69,020%

N1 - 1m. Julia Janecka / Muppet / 55,042% 

N4 - 1m. Hubert Jankowski / First Class/ 67,685%

 

 

Julia Rogowska 

fot Łukasz Kowalski 

 

 

 

Galeria 

CDI Sopot winter 2019
Sopot, 8-10.02.2019

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - CDICh - Pre B - Ch Prel B - Children Preliminary Competition B (08-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 ELBRUS Bilokrynytska Yeva (JM.2005) UKR, UKR 70,385   68,077 69,038   69,167  
2 WINTERKONING Paszylk Nadia (JM.2005) POL, POL 66,731   63,654 66,731   65,705  


 

2 - CDIP - Team - P Team - Pony Team Competition (08-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 DER KLEINE SUNNYBOY WE Benner Shona (JM.2004) GER, GER 68,857   71,143 71,000   70,333  
2 DEL PIERO Nugteren Tatum (J.2003) NED, NED 68,571   68,286 70,714   69,190  
3 ROHLSDORFS HAVANNA Jakilaite Barbora (JM.2004) LTU, LTU 68,143   68,286 69,286   68,571  
4 NOBELS BOY H Benner Shona (JM.2004) GER, GER 65,571   67,571 67,286   66,810  


 

4 - CDIY - Team - Y Team - Young Riders Team Competition (08-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 WELTON FIVE Dahlquist Mörkenstam Lo (MJ.1999) SWE, SWE 67,941 68,676 66,471 68,824 66,765 67,735  
2 HIERO Pursiainen Janna (MJ.1999) FIN, FIN 64,559 64,118 67,794 65,441 66,029 65,588  
3 CHERRY COLA Krzewicka Urszula (MJ.1998) POL, POL 65,735 63,824 63,088 62,500 67,941 64,618  
4 KOLERS Daubure Everita (MJ.1998) LAT, LAT 63,824 61,765 65,882 63,971 63,824 63,853  
5 DIEGO RAMIREZ Trawinska Alicja (MJ.1999) POL, POL 64,118 61,471 63,235 62,647 61,765 62,647  
6 DAMON'S DELIGHT Wojtkowska Anna (MJ.2000) POL, POL 64,176 60,353 61,382 62,265 64,618 62,559  


 

6 - CDI3* - GP - GP - Grand Prix (08-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 ISAC Telde Minna SWE, SWE 72,065 73,370 69,457 71,739 72,935 71,913 198 EUR
2 DZEKO Milczarek Katarzyna POL, POL 70,652 68,370 66,957 66,848 70,435 68,652 150 EUR
3 STROLCHI Olofsson Nääs Märit SWE, SWE 68,696 68,152 64,348 67,500 68,478 67,435 120 EUR
4 GORDON Espinosa Clara SWE, SWE 65,978 64,783 63,696 63,913 64,130 64,500 90 EUR
5 ATLANTIS Röhricht Alina GER, GER 63,652 64,087 64,739 62,565 67,130 64,435 42 EUR
6 MIRA P Szulc Aleksandra POL, POL 65,326 65,761 62,500 61,087 64,022 63,739  
7 ROYALIST Möller Sofia SWE, SWE 62,174 64,891 63,804 63,804 61,957 63,326  
8 DUCATI Rizzo Silvia ITA, ITA 62,826 65,978 63,370 59,891 64,457 63,304  
9 RAFAELLO PG Pisarska Klaudyna POL, POL 61,957 64,674 61,087 60,109 60,978 61,761  


 

3 - CDIJ - Team - J Team - Junior Team Competition (08-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 TAGO Persson Ida (J.2003) SWE, SWE 69,394 72,121 70,606 69,091 70,606 70,364  
2 REAL LIFE 3 Leonova Kristina (J.2001) RUS, RUS 70,909 70,303 69,848 67,121 68,788 69,394  
3 CHOPIN Aarnio-Wihuri Camilla (J.2001) FIN, FIN 66,667 65,455 67,576 67,879 64,545 66,424  
4 DA CAPO 163 Rogowska Julia (J.2002) POL, POL 64,394 66,818 62,727 64,848 63,485 64,455  
5 QUO VADIS G Jakilaite Barbora (JM.2004) LTU, LTU 64,242 66,364 61,667 64,545 61,818 63,727  
6 CANDY BOY Jankowska Maja (J.2001) POL, POL 63,636 64,545 63,788 63,485 62,273 63,545  


 

5 - CDI3* - PSG - PSG - Prix St-Georges (08-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 FURST Sysojeva Sandra LTU, LTU 70,147 69,265 67,647 70,882 67,353 69,059 99 EUR
2 VOLMIR Osenenko Olga RUS, RUS 67,059 68,088 67,500 68,235 67,353 67,647 75 EUR
3 HEFAISTAS Kundrotaite Viktorija LTU, LTU 67,647 67,500 65,882 65,441 65,735 66,441 60 EUR
4 BOSS DIAMANT Sysojeva Sandra LTU, LTU 65,441 66,618 66,618 66,471 66,765 66,382 45 EUR
5 K-DUCHESS Esping Charlotte SWE, SWE 67,647 65,441 64,853 63,676 62,500 64,824 21 EUR
6 QUINTANA Olofsson Nääs Märit SWE, SWE 64,853 63,971 65,735 64,706 61,618 64,176  
7 DESERT ROSE Kamionka-Flak Agata POL, POL 66,618 63,824 63,382 63,676 62,059 63,912  
8 A SPLASH OF CLASS Zake Elza LAT, LAT 65,294 64,853 61,912 63,382 62,941 63,676  
9 SANDRO Pola Mateusz POL, POL 61,912 66,471 59,559 62,206 63,676 62,765  
10 VALENTIJN Skrzeszewska-Walter Anna POL, POL 63,676 64,853 59,706 61,324 59,118 61,735  


 

7 - CDICh - Team - Ch Team - Children Team Competition (09-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 ELBRUS Bilokrynytska Yeva (JM.2005) UKR, UKR 68,269 69,231 67,115 66,923 66,538 67,615  
2 WINTERKONING Paszylk Nadia (JM.2005) POL, POL 58,654 59,038 58,654 56,731 58,269 58,269  


 

8 - CDIP - Ind - P Ind - Pony Individual Competition (09-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 DER KLEINE SUNNYBOY WE Benner Shona (JM.2004) GER, GER 72,432 70,946 73,378 69,595 69,595 71,189  
2 NOBELS BOY H Benner Shona (JM.2004) GER, GER 70,000 72,432 68,919 71,486 69,730 70,514  
3 DEL PIERO Nugteren Tatum (J.2003) NED, NED 70,405 69,865 68,378 69,189 69,459 69,459  
4 ROHLSDORFS HAVANNA Jakilaite Barbora (JM.2004) LTU, LTU 66,622 66,216 63,919 66,216 67,027 66,000  


 

10 - CDIY - Ind - Y Ind - Young Riders Individual Competition (09-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 HIERO Pursiainen Janna (MJ.1999) FIN, FIN 69,559 70,588 67,647 70,294 70,882 69,794  
2 WELTON FIVE Dahlquist Mörkenstam Lo (MJ.1999) SWE, SWE 68,676 68,676 68,676 68,971 68,382 68,676  
3 DAMON'S DELIGHT Wojtkowska Anna (MJ.2000) POL, POL 66,029 60,147 64,559 66,912 65,735 64,676  
4 CHERRY COLA Krzewicka Urszula (MJ.1998) POL, POL 63,088 62,353 65,000 65,588 63,971 64,000  
5 DIEGO RAMIREZ Trawinska Alicja (MJ.1999) POL, POL 59,853 62,353 63,088 62,794 61,618 61,941  
6 KOLERS Daubure Everita (MJ.1998) LAT, LAT 58,235 61,324 60,441 62,647 60,147 60,559  


 

12 - CDI3* - GPS - GPS - Grand Prix Special (09-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 ISAC Telde Minna SWE, SWE 69,702 68,957 70,766 70,766 69,277 69,894 198 EUR
2 DZEKO Milczarek Katarzyna POL, POL 68,511 67,766 68,298 69,362 68,617 68,511 150 EUR
3 ATLANTIS Röhricht Alina GER, GER 65,957 64,894 66,489 67,340 66,277 66,191 120 EUR
4 ROYALIST Möller Sofia SWE, SWE 64,043 63,511 61,489 62,340 63,298 62,936 90 EUR


 

9 - CDIJ - Ind - J Ind - Junior Individual Competition (09-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 TAGO Persson Ida (J.2003) SWE, SWE 69,706 71,176 71,029 69,265 69,559 70,147  
2 REAL LIFE 3 Leonova Kristina (J.2001) RUS, RUS 67,941 66,029 68,235 66,324 68,676 67,441  
3 CHOPIN Aarnio-Wihuri Camilla (J.2001) FIN, FIN 65,882 64,853 67,500 65,882 67,353 66,294  
4 DA CAPO 163 Rogowska Julia (J.2002) POL, POL 61,618 61,765 66,176 63,235 65,147 63,588  
5 CANDY BOY Jankowska Maja (J.2001) POL, POL 58,235 58,088 56,324 57,059 58,676 57,676  
6 QUO VADIS G Jakilaite Barbora (JM.2004) LTU, LTU 56,912 54,265 57,353 58,382 58,824 57,147  


 

11 - CDI3* - Int I - Int I - Intermediate I (09-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 FURST Sysojeva Sandra LTU, LTU 70,294 68,382 68,824 70,882 71,618 70,000 99 EUR
2 BOSS DIAMANT Sysojeva Sandra LTU, LTU 66,618 68,088 67,353 69,118 65,882 67,412 75 EUR
3 VOLMIR Osenenko Olga RUS, RUS 67,206 66,324 66,912 68,824 67,794 67,412 60 EUR
4 QUINTANA Olofsson Nääs Märit SWE, SWE 64,853 66,471 65,882 69,412 64,853 66,294 45 EUR
5 K-DUCHESS Esping Charlotte SWE, SWE 63,235 63,676 65,588 65,441 63,676 64,324 21 EUR
6 A SPLASH OF CLASS Zake Elza LAT, LAT 63,824 64,265 62,500 63,382 63,824 63,559  
7 DESERT ROSE Kamionka-Flak Agata POL, POL 63,676 62,647 62,647 63,529 62,647 63,029  
8 SANDRO Pola Mateusz POL, POL 60,147 60,294 60,147 60,294 58,382 59,853  
9 VALENTIJN Skrzeszewska-Walter Anna POL, POL 57,500 60,294 60,147 59,706 61,324 59,794  
10 HEFAISTAS Kundrotaite Viktorija LTU, LTU 59,706 59,853 58,824 60,588 59,706 59,735  


 

13 - CDICh - Ind - Ch Ind (10-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 ELBRUS Bilokrynytska Yeva (JM.2005) UKR, UKR 65,714 65,714 64,107 65,179 66,429 65,429  
2 WINTERKONING Paszylk Nadia (JM.2005) POL, POL 61,429 61,964 61,786 61,607 62,857 61,929  


 

14 - CDIP - FS - P FS - Pony Riders Freestyle to Music (10-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 DEL PIERO Nugteren Tatum (J.2003) NED, NED 70,975 75,800 73,225 74,900 71,375 73,255  
2 NOBELS BOY H Benner Shona (JM.2004) GER, GER 70,375 74,000 71,875 73,700 73,000 72,590  
3 ROHLSDORFS HAVANNA Jakilaite Barbora (JM.2004) LTU, LTU 68,875 70,500 67,975 68,575 67,500 68,685  


 

16 - CDIY - FS - Y FS - Young Riders Freestyle to Music (10-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 WELTON FIVE Dahlquist Mörkenstam Lo (MJ.1999) SWE, SWE 75,100 76,175 71,750 71,925 72,800 73,550  
2 HIERO Pursiainen Janna (MJ.1999) FIN, FIN 71,500 73,125 68,125 71,750 69,375 70,775  
3 DIEGO RAMIREZ Trawinska Alicja (MJ.1999) POL, POL 64,850 69,525 67,000 68,925 66,800 67,420  
4 DAMON'S DELIGHT Wojtkowska Anna (MJ.2000) POL, POL 66,500 65,250 62,875 66,750 65,625 65,400  
5 CHERRY COLA Krzewicka Urszula (MJ.1998) POL, POL 65,600 65,375 60,875 63,925 64,175 63,990  
6 KOLERS Daubure Everita (MJ.1998) LAT, LAT 64,850 64,575 60,625 65,175 64,125 63,870  


 

15 - CDIJ - FS - J FS - Junior Freestyle to Music (10-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 TAGO Persson Ida (J.2003) SWE, SWE 72,750 69,375 72,975 74,875 72,750 72,545  
2 REAL LIFE 3 Leonova Kristina (J.2001) RUS, RUS 72,500 67,625 71,925 72,750 71,875 71,335  
3 CHOPIN Aarnio-Wihuri Camilla (J.2001) FIN, FIN 65,500 68,500 68,450 66,250 66,800 67,100  
4 DA CAPO 163 Rogowska Julia (J.2002) POL, POL 66,300 66,625 67,025 67,750 63,400 66,220  


 

18 - CDI3* - GP FS - GP FS - Grand Prix Freestyle to Music (10-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 STROLCHI Olofsson Nääs Märit SWE, SWE 70,575 70,000 70,500 67,375 69,875 69,665 396 EUR
2 GORDON Espinosa Clara SWE, SWE 68,250 68,225 68,550 67,250 68,500 68,155 300 EUR
3 DUCATI Rizzo Silvia ITA, ITA 67,625 67,775 65,000 69,125 67,400 67,385 240 EUR
4 MIRA P Szulc Aleksandra POL, POL 67,850 62,175 65,750 67,250 66,800 65,965 180 EUR
5 RAFAELLO PG Pisarska Klaudyna POL, POL 66,000 64,800 63,800 66,250 67,350 65,640 84 EUR


 

17 - CDI3* - Int I FS - Int I FS - Intermediate I Freestyle to Music (10-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 FURST Sysojeva Sandra LTU, LTU 69,000 72,125 73,425 75,250 72,000 72,360 132 EUR
2 VOLMIR Osenenko Olga RUS, RUS 71,000 70,550 72,175 72,000 70,000 71,145 100 EUR
3 K-DUCHESS Esping Charlotte SWE, SWE 64,500 68,650 66,725 65,750 67,250 66,575 80 EUR
4 QUINTANA Olofsson Nääs Märit SWE, SWE 65,050 65,650 67,950 66,425 66,625 66,340 60 EUR
5 DESERT ROSE Kamionka-Flak Agata POL, POL 65,000 65,125 67,950 65,575 66,375 66,005 28 EUR
6 A SPLASH OF CLASS Zake Elza LAT, LAT 59,125 56,250 56,375 58,375 59,500 57,925  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Jacek Ryczywolski HTE Marketing, H2-032017-1)

CDN Sopot winter 2019
Hipodrom Sopot, 8 - 10 lutego 2019

WYNIKI KOŃCOWE
 

CDN1 - D-1 - (08-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 LE BATON ROUGE M Rogowska Julia (J.2002) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 70,000 74,038 68,846 70,962  
2 GRYF Zambrzycka Julia (JM.2004) SKJ 61,154 67,308 65,769 64,744  
3 CHONS ' O ROSE Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream 61,538 66,154 64,615 64,103  
4 QUEENY 87 Głębowska Natalia (Mł.2019) KJ Golden Dream 58,846 60,577 58,269 59,231  


 

CDN2 - N-1 - (08-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 MUPPET Janecka Julia (JM.2005) KJ Golden Dream 57,000   55,625 55,500   56,042  


 

CDN3 - N-4 - (08-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 FIRST CLASS Jankowski Hubert KSJ Zagozd 66,250   68,333 68,472   67,685 120 PLN


 

CDN5 - CC-1 - (08-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 ATTACK WITH ME Dąbrowska Jagoda (MJ.1999) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 64,583   64,444 65,417   64,815 120 PLN


 

CDN6 - CC-4 - (08-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 DEVINETTE Błażko Marta KJ Golden Dream 64,342   65,921 66,184   65,482 160 PLN
2 SIMSALABIM 55 Krywult Aleksandra SKJ Golden Dream 63,158   63,289 63,684   63,377 120 PLN
3 WARRIOR GRAND FSTF Chromik Agata Jeździecki Klub Sportowy Barłomino 60,526   60,526 60,921   60,658 80 PLN


 

CDN4 - C-1 - (08-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 JACK DANIEL'S Sysojeva Sandra UAB "ZIRGU PASAULIS" 67,206   71,618 68,235   69,020 120 PLN
2 DONNA AGATHA Laferi-Sapiej Oliwia (MJ.1999) SKJ Legia-Kozielska 65,588   65,735 65,735   65,686 90 PLN
3 CASIO ROYAL Stromska Honorata (J.2001) Klub Jeździecki Majestic Horses 63,235   64,559 65,441   64,412 50 PLN
4 COCO CHANEL Za?e Elza SK Drostalas 62,500   64,853 62,059   63,137  
5 BALLANTINES Żygowska Dominika KJ Arpav 62,353   63,382 63,088   62,941  
6 BESSIE Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 62,059   61,912 62,500   62,157  
7 FIRST WAIOWA Drewing Kornelia (J.2002) KJ AS Dream 60,735   63,824 61,029   61,863  
8 DIE JACKSON Van Luijken Liliane (J.2003) KJ Golden Dream 56,176   58,088 60,588   58,284  
  KORRIDA P Głębowska Natalia (Mł.2019) KJ Golden Dream           ELI  
  GOOGLE Krywult Aleksandra SKJ Golden Dream           ELI  


 

CDN8 - D-2 - (09-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 LE BATON ROUGE M Rogowska Julia (J.2002) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 68,833   69,833 71,667   70,111  
2 CHONS ' O ROSE Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream 61,000   62,667 64,000   62,556  
3 QUEENY 87 Głębowska Natalia (Mł.2019) KJ Golden Dream 57,833   61,500 65,833   61,722  
4 GRYF Zambrzycka Julia (JM.2004) SKJ 54,500   64,167 63,167   60,611  


 

CDN9 - N-2 - (09-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 MUPPET Janecka Julia (JM.2005) KJ Golden Dream 56,154   55,897 58,205   56,752  


 

CDN10 - N-5 - (09-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 FIRST CLASS Jankowski Hubert KSJ Zagozd 67,143   67,571 65,143   66,619  


 

CDN11 - C-2 - (09-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 JACK DANIEL'S Sysojeva Sandra UAB "ZIRGU PASAULIS" 70,405   68,514 69,054   69,324 120 PLN
2 COCO CHANEL Za?e Elza SK Drostalas 66,486   64,865 63,784   65,045 90 PLN
3 BALLANTINES Żygowska Dominika KJ Arpav 63,243   64,324 63,108   63,559 50 PLN
4 DONNA AGATHA Laferi-Sapiej Oliwia (MJ.1999) SKJ Legia-Kozielska 63,919   61,622 58,919   61,486  
5 CASIO ROYAL Stromska Honorata (J.2001) Klub Jeździecki Majestic Horses 62,297   60,270 59,459   60,676  
6 DIE JACKSON Van Luijken Liliane (J.2003) KJ Golden Dream 62,432   58,243 61,081   60,586  
7 BESSIE Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 58,514   60,946 62,162   60,541  
7 GOOGLE Krywult Aleksandra SKJ Golden Dream 62,432   57,838 61,351   60,541  
9 FIRST WAIOWA Drewing Kornelia (J.2002) KJ AS Dream 59,595   59,730 58,919   59,414  
10 KORRIDA P Głębowska Natalia (Mł.2019) KJ Golden Dream 59,054   57,703 58,378   58,378  


 

CDN12 - CC-2 - (09-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 ATTACK WITH ME Dąbrowska Jagoda (MJ.1999) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 60,263   67,237 62,895   63,465  
  WARRIOR GRAND FSTF Chromik Agata Jeździecki Klub Sportowy Barłomino           REZ  


 

CDN13 - CC-5 - (09-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 SIMSALABIM 55 Krywult Aleksandra SKJ Golden Dream 62,368   63,289 64,211   63,289 160 PLN
2 DEVINETTE Błażko Marta KJ Golden Dream 60,789   65,921 62,500   63,070 120 PLN


 

CDN15 - D-3 - (10-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 LE BATON ROUGE M Rogowska Julia (J.2002) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 67,333   69,833 67,500   68,222  
2 QUEENY 87 Głębowska Natalia (Mł.2019) KJ Golden Dream 63,167   63,500 61,833   62,833  
3 CHONS ' O ROSE Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream 62,167   58,833 64,333   61,778  
4 GRYF Zambrzycka Julia (JM.2004) SKJ 63,333   56,333 63,167   60,944  
  FIRST WAIOWA Drewing Kornelia (J.2002) KJ AS Dream           REZ  


 

CDN15 - D-3 KUCE - (10-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
  MUPPET Janecka Julia (JM.2005) KJ Golden Dream           REZ  


 

CDN19 - CC-6 - (10-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 ATTACK WITH ME Dąbrowska Jagoda (MJ.1999) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 65,250   65,500 69,125   66,625 150 PLN


 

CDN20 - CC-7 - (10-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 DEVINETTE Błażko Marta KJ Golden Dream 66,125   63,750 63,000   64,292 300 PLN
2 SIMSALABIM 55 Krywult Aleksandra SKJ Golden Dream 63,625   62,000 61,625   62,417 250 PLN


 

CDN18 - C-4 - (10-02-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 JACK DANIEL'S Sysojeva Sandra UAB "ZIRGU PASAULIS" 70,000   72,125 72,625   71,583 150 PLN
2 GOOGLE Krywult Aleksandra SKJ Golden Dream 63,875   61,500 64,375   63,250 110 PLN
3 DONNA AGATHA Laferi-Sapiej Oliwia (MJ.1999) SKJ Legia-Kozielska 62,750   60,125 64,625   62,500 60 PLN
4 COCO CHANEL Za?e Elza SK Drostalas 63,375   63,625 60,375   62,458  
5 BALLANTINES Żygowska Dominika KJ Arpav 62,125   60,875 62,250   61,750  
6 BESSIE Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 59,875   61,875 60,500   60,750  
7 CASIO ROYAL Stromska Honorata (J.2001) Klub Jeździecki Majestic Horses 58,625   61,500 57,625   59,250  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Jacek Ryczywolski HTE Marketing, H2-032017-1)

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

MARZEC 

 

CAVALIADA Kraków 01-03.03 

 

 

 

 

Aromeriada Józefin 02-03.03

 

 

 

HZR Żywiec 02-03.003

 

 

 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

 

 

HZO Zakrzów 8-10.03.

 

 

HZR Płochocin 09.03.

 

 

HPP Michałowice 22-24.03.2019

 

 

HZR Aromer 23-24.03.

 

 

HZO  HZR Łąck 29-31.03

 

 

HZR Opole 31.03 

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

 

 

OHPŚ Zbrosławice 05-07.04

 

 

HZR Partynice 06-07.04

propozycje

regulamin

 

 

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer 12-14.04.

 

 

HMR Barłowino 13-14.04. 

 

 

ZR Radzionków 13-14.04.

 

 

HZR Poznań Wola 13-14.04

 

 

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

ZR Łojewo 27.04

 

 

Halowe Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 27-28.04

 

 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-2.05

 

ZO ZR Rybnica 17-19.05.2019

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

ZR Świecie 15.06 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

CDI Sopot 20-23.06.2019 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201