28.04. – 01.05.2016

CDI3* / CDIJ / CDIY / CDIP / CDICh

Máriakálnok 2016

 


WYNIKI / LISTY / PROGRAM

 

LIVEstream 

 


WYNIKI NIEDZIELA 01.05.16

CDI3  Grand Prix Special    WYNIKI 

1m. Ulla Salzgaber GER / Sir Simon 12 / 69,647 %

4m. Przemysław Kozanowski POL / Belcanto  / 66,863 % - rekord GPS  VIDEO

 

CDIY Final Freestyle    WYNIKI 

1m Varvara Paulenka BLR / Banavur / 71,500 %

6m. Michalina Terlecka POL / Falsterbau 66,083 % 

 

CDIJ Final Freestyle    WYNIKI 

1m. Victoria Wurzinger AUT / Dorina 4   74,000 % 

12m. Zuzanna Haber POL / Don Crusoe / 66.667 %    VIDEO

15m. Alicja Trawińska POL / Diego Ramirez / 65,917 %   VIDEO 

 

 


WYNIKI SOBOTA 30.04.16 

CDI3 Grand Prix  WYNIKI 

1m. Ulla Salzgaber GER / Sir Simon 12 / 69,320 %

7m. Przemysław Kozanowski POL / Belcanto  / 66,420 % 

 

CDI3 Inter I    WYNIKI 

1m. Mate Garai HUN / Royal Flesh  / 68,816 % 

16m. Izabela Kowalska POL / El Greco / 61,526 % 

 

CDIY Individual Test   WYNIKI 

1m. Barnabás Gémes HUN / Ballentino / 68,553 % 

6m. Michalina Terlecka POL / Falsterbau / 65,789 % 

----   Filip Kowalski POL / Saviola / rez 

 

CDIJ Individual Test    WYNIKI 

1m. Nicola Louise Ahorner AUT  / Robbespiere / 72,281 %

7m. Alicja Trawińska POL / Diego Ramirez / 66,316  %

14m. Zuzanna Haber POL / Don Crusoe / 64,518 %

 


WYNIKI PIĄTEK 29.04.16 

 

CDI3 PSG    WYNIKI 

1m. Mate Garai HUN / Royal Flesh  / 69,474 % 

13m. Izabela Kowalska POL / El Greco / 63,737 %

 

CDIY Team Test   WYNIKI 

1m. Berill Szoke Tóth HUN / Donnington Park / 68,465 % 

8m. Michalina Terlecka POL / Falsterbau / 65,044 %

11m. Filip Kowalski POL / Saviola / 63,026 % 

 

CDIJ Team Test    WYNIKI 

1m. Nicola Louise Ahorner AUT  / Robbespiere / 73,559 %

18m. Alicja Trawińska POL / Diego Ramirez / 65,811 %

22m. Zuzanna Haber POL / Don Crusoe / 64,775 %

29m Anna Wojtkowska POL / Pascal / 61,712 %

28.04. – 01.05.2016

CDI3* / CDIJ / CDIY / CDIP / CDICh

Máriakálnok 2016

 

REPREZENTACJA POLSKI :

 

Przemysław Kozanowski,  Izabela Kowalska, Michalina Terlecka,  Filip Kowalski,

Zuzanna Haber, Alicja Trawińska, Anna Wojtkowska

 

 

ZGŁOSZENIA 

CDI3

CDIY

CDIJ

CDIP

CDICh

 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM

 

LIVESTREAM

 

PROPOZYCJE 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

 

ZR Moszna 10-11/08 odwołane 

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

Mistrzostwa Śląska Zbrosławice 16-18.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 16-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919 - bez Polski 

 

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

 

ZT Stary Adamów 25.08 

 

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 21-22.09

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł