CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

WYNIKI

 

WYNIK TURNIEJU - Julia Rogowska RAINBOW 69,278%  konkurs D2

 

 

Polsko-niemieckie ZR & ZO w ujeżdżeniu i paraujeżdżeniu
Drzonków, 26-28.04.2019

WYNIKI KOŃCOWE
 

1-R - P6 - kuce (26-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 NINO Kondracka Julia (J.2003) SKJ "FAVORIT" Racula 62,083 58,333 59,375 59,931  


 

2-R - D1 - (26-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 Q10 Polikowski Dionizy (JM.2006) BPK 65,962 66,154 65,385 65,833  
2 STORCZYK Olszyńska Martyna (JM.2006) JKS Melloni Horses 63,269 64,808 66,538 64,872  
3 BOHUN Solecka Zarah (JM.2006) brak 60,962 60,577 66,538 62,692  
4 JUDEA Futro Zuzanna (J.2001) Klub Jeździecki Sokół Damasławek 61,538 61,923 64,231 62,564  
5 REVELATIO Wiencek Julia (JM.2005) BPK 60,577 60,769 63,269 61,538  
6 BELLE FLEUR Frydrych Zuzanna (J.2001) Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 61,154 58,462 64,423 61,346  
7 AMBER Blumel Fransesca (JM.2004) BPK 55,000 60,577 62,385 58,987  


 

3-R - L1 - (26-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 FINLAY Lange Doreen RV Spreeblick E. V. 67,368 67,105 67,237  
3 AVENTADOR-L Guszpil Weronika (Mł.2016) KJ Jaroszówka 66,842 61,316 64,079  
2 CASSJO Czajkowska Izabela (J.2003) ZKS Drzonków 61,053 67,105 64,079  
4 TOP PLEASURE K Kalwara Aneta BPK 63,158 64,474 63,816  
5 FIRE NIGHT Uziębło Laura (JM.2005) ZKS Drzonków 62,895 63,421 63,158  
6 LEXUS Winograd Dorota (JM.2006) ZKS Drzonków 61,842 61,053 61,447  
7 ALBATROS Miładowska Anna (MJ.2000) St. KJ Tradycja Siedlnica 60,526 62,105 61,316  
8 INEZA W Sergiel Hanna (JM.2006) Klub Sportowy Centaurus 58,947 61,579 60,263  
9 NIKOLA Kamaszko Anna (MJ.1999) Klub Jeździecki "Beauty Jumping Team" 57,105 60,789 58,947  
10 QUINTESSENCE Rybka Klaudia (JM.2005) KJ Lansada 55,789 59,237 57,263  
11 JANTAR Gibowska Helena (JM.2004) Klub Sportowy Centaurus 57,105 56,842 56,974  
12 CARLA Czajkowska Magdalena (J.2003) ZKS Drzonków 56,053 57,632 56,842  
13 DAMESSA Sławek Alicja (JM.2007) Klub Jeździecki "Beauty Jumping Team" 47,368 51,342 49,105  
14 CZAKO Sawala Natalia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja 46,579 42,895 44,737  
  CIOS Sławek Aleksandra (J.2003) Klub Jeździecki "Beauty Jumping Team"     REZ  


 

3-R - L1 - seria B (26-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 TOP PLEASURE K Kalwara Aneta BPK 65,263 64,737 65,000  


 

3R - L1 - kuc (26-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 NINO Kondracka Julia (J.2003) SKJ "FAVORIT" Racula 51,579 56,053 53,816  


 

4-R - P1 - (26-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 LUCYFER Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom 67,600 67,400 66,600 67,200  
2 FINLAY Lange Doreen RV Spreeblick E. V. 66,800 63,800 65,000 65,200  
3 JUDEA Futro Zuzanna (J.2001) Klub Jeździecki Sokół Damasławek 58,600 58,800 62,000 59,800  


 

5a-R - N4 - (26-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 SARMATA Frieske Marta Klub Sportowy Centaurus 62,222 62,917 65,556 63,565 100 PLN
2 BOHUN Butryn Martyna (J.2003) - 63,750 60,278 64,583 62,870  
3 HADRIAN Pakulski Marcin ZKS Drzonków 59,306 60,556 61,944 60,602  
4 ALBATROS Raczkiewicz Adrianna St. KJ Tradycja Siedlnica 55,694 50,417 56,528 54,213  


 

5b-O - N4 - (26-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 SAFIRA Gugała Maja (J.2003) Sudecki LKS Książ 65,417 67,222 65,139 65,926 100 PLN
2 RAUL Poszumski Filip KLUB JEŹDZIECKI "AGRO-HANDEL" ŚREM 63,611 63,611 62,500 63,241  


 

6b-O - C1 - (26-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 LINET Kotyzová Kamila JK Stáj Adam 68,088 68,382 68,971 68,480 120 PLN
2 LONDANO Stelmaszyk Maria (J.2002) KJ LEWADA 61,176 66,029 65,000 64,069  
3 WIERA Bryszewska Ada Kj Lider Radzionków 60,882 60,294 60,147 60,441  
  TEJSI Misztal Liwia (J.2001) Sudecki LKS Książ       REZ  


 

7-O - CC1 - młodzieżowy (26-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 FIRST LIGHT Lange Doreen RV Spreeblick E. V. 65,972 65,417 65,417 65,602 140 PLN


 

8-O - CC4 - mała runda (26-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 LARGO Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom 67,368 68,026 64,605 66,667 160 PLN
2 RADULA Kotyzová Kamila JK Stáj Adam 64,342 66,579 64,868 65,263  
  DON GLORY Ordon Aleksandra KJ Lider 57,500 58,947 58,158 58,202  


 

10-O - CS1 - duża runda (26-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 FOLLOW ME Betka Miroslaw LKJ Lewada 67,237 63,947 65,921 65,702 200 PLN
2 KING RON P Mierzejewska Natalia SJ Baborówko 65,658 65,263 65,526 65,482  
3 ADRENALIN Betka Miroslaw LKJ Lewada 65,789 64,605 61,711 64,035  
4 DINGI Mierzejewska Natalia SJ Baborówko 63,684 65,000 62,237 63,640  


 

35 - paraujeżdżenie (26-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 ALIANS Kabaciński Bartosz Bez Przynależności Klubowej 68,214 65,000 66,786 66,667  


 

11-R - P3 - kuce (27-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 NINO Kondracka Julia (J.2003) SKJ "FAVORIT" Racula 59,000 58,000 60,750 59,250  


 

12-R - D2 - (27-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 RAINBOW Rogowska Julia (J.2002) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 71,167 67,667 69,000 69,278  
2 Q10 Polikowski Dionizy (JM.2006) BPK 66,500 67,000 66,333 66,611  
3 STORCZYK Olszyńska Martyna (JM.2006) JKS Melloni Horses 64,667 64,500 66,833 65,333  
4 BOHUN Solecka Zarah (JM.2006) brak 63,667 63,000 65,500 64,056  
5 AMBER Blumel Fransesca (JM.2004) BPK 61,167 65,500 64,667 63,778  
6 REVELATIO Wiencek Julia (JM.2005) BPK 56,333 54,500 56,167 55,667  


 

13-R - L2 - (27-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 FINLAY Lange Doreen RV Spreeblick E. V. 67,500 68,409 67,955  
2 CASSJO Czajkowska Izabela (J.2003) ZKS Drzonków 66,818 67,727 67,273  
3 K-CAN Weihs Marta ZKS Drzonków 66,818 63,636 65,227  
4 TOP PLEASURE K Kalwara Aneta BPK 66,364 63,409 64,886  
5 ALBATROS Miładowska Anna (MJ.2000) St. KJ Tradycja Siedlnica 66,364 63,182 64,773  
6 FIRE NIGHT Uziębło Laura (JM.2005) ZKS Drzonków 63,864 64,318 64,091  
7 BELLE FLEUR Frydrych Zuzanna (J.2001) Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 63,864 62,273 63,068  
8 NIKOLA Kamaszko Anna (MJ.1999) Klub Jeździecki "Beauty Jumping Team" 65,227 60,682 62,955  
9 JANTAR Gibowska Helena (JM.2004) Klub Sportowy Centaurus 64,500 60,864 62,682  
10 JUDEA Futro Zuzanna (J.2001) Klub Jeździecki Sokół Damasławek 62,273 62,045 62,159  
11 CARLA Czajkowska Magdalena (J.2003) ZKS Drzonków 63,636 59,545 61,591  
12 INEZA W Sergiel Hanna (JM.2006) Klub Sportowy Centaurus 63,864 58,636 61,250  
13 CIOS Sławek Aleksandra (J.2003) Klub Jeździecki "Beauty Jumping Team" 56,591 51,364 53,977  
14 QUINTESSENCE Rybka Klaudia (JM.2005) KJ Lansada 55,000 52,727 53,864  
15 DAMESSA Sławek Alicja (JM.2007) Klub Jeździecki "Beauty Jumping Team" 52,500 48,864 50,682  
  LEXUS Winograd Dorota (JM.2006) ZKS Drzonków     WD  


 

13-R - L2 - seria B (27-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 BELLE FLEUR Frydrych Zuzanna (J.2001) Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 66,818 65,682 66,250  
2 DAMESSA Sławek Alicja (JM.2007) Klub Jeździecki "Beauty Jumping Team" 58,364 49,091 53,477  


 

13-R - L2 - kuc (27-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 NINO Kondracka Julia (J.2003) SKJ "FAVORIT" Racula 62,955 63,409 63,182  


 

14-R - P2 - (27-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 LUCYFER Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom 66,970 66,818 65,000 66,263  
2 FINLAY Lange Doreen RV Spreeblick E. V. 63,182 65,606 64,697 64,495  
3 RAUL Poszumski Filip KLUB JEŹDZIECKI "AGRO-HANDEL" ŚREM 62,576 63,939 62,121 62,879  
4 ALBATROS Raczkiewicz Adrianna St. KJ Tradycja Siedlnica 62,727 64,394 60,000 62,374  
5 HADRIAN Pakulski Marcin ZKS Drzonków 61,212 63,636 60,758 61,869  
6 ZAIRA Olkuska Katarzyna Karkonoski Klub Jeździecki 56,515 62,121 60,909 59,848  
7 JUDEA Futro Zuzanna (J.2001) Klub Jeździecki Sokół Damasławek 59,242 59,394 58,485 59,040  
8 HEKTOR Hosa Emilia (JM.2004) ZKS Drzonków 50,758 56,667 53,182 53,535  


 

15a-R - N5 - (27-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 BOHUN Butryn Martyna (J.2003) - 64,429 63,000 64,143 63,857 100 PLN
2 SARMATA Frieske Marta Klub Sportowy Centaurus 60,857 61,000 60,857 60,905  


 

15b-O - N5 - (27-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 SAFIRA Gugała Maja (J.2003) Sudecki LKS Książ 62,857 62,571 64,000 63,143 100 PLN


 

16b-O - C2 - (27-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 LINET Kotyzová Kamila JK Stáj Adam 66,892 67,027 65,676 66,532 120 PLN
2 BENTAMO 2 Pachulska Alicja (J.2002) KJ Lider 64,054 67,162 66,081 65,766 90 PLN
3 LE BATON ROUGE M Rogowska Julia (J.2002) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 65,405 67,568 63,784 65,586  
4 LONDANO Stelmaszyk Maria (J.2002) KJ LEWADA 61,351 63,649 62,027 62,342  
4 WIERA Bryszewska Ada Kj Lider Radzionków 62,432 63,919 60,676 62,342  
  TEJSI Misztal Liwia (J.2001) Sudecki LKS Książ       REZ  


 

17-O - CC2 - młodzieżowy (27-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 FIRST LIGHT Lange Doreen RV Spreeblick E. V. 68,026 66,579 66,974 67,193 140 PLN
2 CASABLANCA Cichoń Mateusz KJ Lider 68,553 65,000 65,395 66,316  
  DON GLORY Ordon Aleksandra KJ Lider 63,553 61,447 65,921 63,640  


 

18-O - CC5 - mała runda (27-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 RADULA Kotyzová Kamila JK Stáj Adam 65,789 65,526 65,921 65,746 160 PLN
2 LARGO Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom 67,895 64,605 63,421 65,307  


 

20-O - CS2 - duża runda (27-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 FOLLOW ME Betka Miroslaw LKJ Lewada 65,000 65,300 66,500 65,600 200 PLN
2 ADRENALIN Betka Miroslaw LKJ Lewada 61,500 61,100 62,400 61,667 150 PLN
3 HERTZREGENT Cichoń Mateusz KJ Lider 62,000 61,500 60,000 61,167  
4 DINGI Mierzejewska Natalia SJ Baborówko 57,800 56,100 53,500 55,800  
  KING RON P Mierzejewska Natalia SJ Baborówko       REZ  


 

36 - paraujeżdżenie (27-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 ALIANS Kabaciński Bartosz Bez Przynależności Klubowej 61,429 63,750 64,286 63,155  


 

37 - paraujeżdżenie (28-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 ALIANS Kabaciński Bartosz Bez Przynależności Klubowej 68,167 69,167 65,167 67,500  


 

21-R - P4 - kuce (28-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 NINO Kondracka Julia (J.2003) SKJ "FAVORIT" Racula 61,364 57,955 58,636 59,318  


 

22-R - D3 - (28-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 RAINBOW Rogowska Julia (J.2002) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 68,500 69,667 65,333 67,833  
2 STORCZYK Olszyńska Martyna (JM.2006) JKS Melloni Horses 63,667 62,833 59,167 61,889  
3 Q10 Polikowski Dionizy (JM.2006) BPK 63,167 61,833 60,667 61,889  
4 AMBER Blumel Fransesca (JM.2004) BPK 58,667 62,833 59,167 60,056  
4 BOHUN Solecka Zarah (JM.2006) brak 60,000 59,000 61,167 60,056  
6 REVELATIO Wiencek Julia (JM.2005) BPK 58,000 56,000 56,500 56,833  


 

23-R - L3 - (28-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 TOP PLEASURE K Kalwara Aneta BPK 68,182 64,318 66,250  
2 FINLAY Lange Doreen RV Spreeblick E. V. 66,818 65,227 66,023  
3 BELLE FLEUR Frydrych Zuzanna (J.2001) Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 64,318 62,955 63,636  
4 SONG Maciejewska Alicja (JM.2004) Klub Sportowy Centaurus 65,000 60,909 62,955  
5 CASSJO Czajkowska Izabela (J.2003) ZKS Drzonków 64,545 60,682 62,614  
6 FIRE NIGHT Uziębło Laura (JM.2005) ZKS Drzonków 62,955 62,045 62,500  
7 CARLA Czajkowska Magdalena (J.2003) ZKS Drzonków 63,864 59,091 61,477  
8 INEZA W Sergiel Hanna (JM.2006) Klub Sportowy Centaurus 62,955 59,091 61,023  
9 NIKOLA Kamaszko Anna (MJ.1999) Klub Jeździecki "Beauty Jumping Team" 64,955 56,773 60,864  
10 JANTAR Gibowska Helena (JM.2004) Klub Sportowy Centaurus 60,682 58,182 59,432  
11 CIOS Sławek Aleksandra (J.2003) Klub Jeździecki "Beauty Jumping Team" 50,455 46,136 48,295  
  DAMESSA Sławek Alicja (JM.2007) Klub Jeździecki "Beauty Jumping Team"     ELI  


 

23-R - L3 - kuc (28-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 NINO Kondracka Julia (J.2003) SKJ "FAVORIT" Racula 60,682 59,773 60,227  


 

24-R - P4 - (28-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 LUCYFER Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom 66,818 65,682 67,955 66,818 100 PLN
2 FINLAY Lange Doreen RV Spreeblick E. V. 64,545 62,955 62,955 63,485 80 PLN
3 RAUL Poszumski Filip KLUB JEŹDZIECKI "AGRO-HANDEL" ŚREM 60,227 61,818 63,864 61,970  
4 ELIOT Sebastian Katarzyna (MJ.1999) KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów 59,545 57,273 50,000 55,606  
5 ZAIRA Olkuska Katarzyna Karkonoski Klub Jeździecki 52,045 51,364 53,864 52,424  


 

25a-R - N6 - (28-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 SARMATA Frieske Marta Klub Sportowy Centaurus 65,000 63,293 64,756 64,350 120 PLN
2 BOHUN Butryn Martyna (J.2003) - 64,268 60,732 65,732 63,577  
3 HADRIAN Pakulski Marcin ZKS Drzonków 63,049 60,244 60,854 61,382  
  ALBATROS Raczkiewicz Adrianna St. KJ Tradycja Siedlnica       ELI  


 

25b-O - N6 - (28-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 SAFIRA Gugała Maja (J.2003) Sudecki LKS Książ 65,000 63,537 66,220 64,919 120 PLN


 

26b-O - C4 - (28-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 LONDANO Stelmaszyk Maria (J.2002) KJ LEWADA 67,200 66,750 65,500 66,483 150 PLN
2 LE BATON ROUGE M Rogowska Julia (J.2002) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 67,425 65,625 65,250 66,100  
3 WIERA Bryszewska Ada Kj Lider Radzionków 62,900 62,250 59,000 61,383  


 

27-O - CC6 - młodzieżowy (28-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 FIRST LIGHT Lange Doreen RV Spreeblick E. V. 66,125 67,250 65,375 66,250 170 PLN


 

28-O - CC7 - mała runda (28-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 LARGO Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom 67,125 67,875 66,250 67,083 170 PLN


 

30-O - CS5 - duża runda (28-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 FOLLOW ME Betka Miroslaw LKJ Lewada 64,350 64,875 67,875 65,700 250 PLN
2 ADRENALIN Betka Miroslaw LKJ Lewada 66,400 64,375 66,250 65,675  


 

34-O - CS2 - pocieszenia (28-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 KING RON P Mierzejewska Natalia SJ Baborówko 60,900 60,600 63,000 61,500  
2 DINGI Mierzejewska Natalia SJ Baborówko 61,000 61,100 61,900 61,333  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (ZKJ, H16-122009)

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

GRUDZIEŃ

 
14-15.12. HZR Aromeriada 
 
 
 
 
14-15.12  HZR Barłomino