Halowy Puchar Polski 2018 Michałowice

23-25 marca 2018 

 

WYNIKI NIEDZIELA - FINAŁ 

WYNIKI SOBOTA - II PÓŁFINAŁ

WYNIKI PIĄTEK - I PÓŁFINAŁ

 

WYNIKI HZO / HZR 

 

 Podium Halowy Puchar Polski w Ujeżdżeniu Seniorów 2018 

 złoto - Ilona Janas LORD DJANGO  KJ Lider Radzionków  211.440

 srebro - Emilia Jach AQSEL  KJ Lider Radzionków  204,976

 brąz - Magdalena Zalewska QUINTESSENZ SAS  Equesta Dressage 203,548 

 

HPP Sen - Runda Seniorów (25-03-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 LORD DJANGO Janas Ilona KJ. Lider Radzionków 69,210 69,605 72,625 211,440 1800 pln
2 AQSEL Jach Emilia KJ Lider Radzionków 67,719 68,465 68,792 204,976 1400 pln
3 QUINTESSENZ SAS Zalewska Magdalena Equesta 67,325 66,140 70,083 203,548 1100 pln
4 E. SMARAGD Łukasik Katarzyna KJ Pegaz Chwałowice 69,035 66,140 67,708 202,883 900 pln
5 DON GLORY Cichoń Mateusz KJ Lider 66,930 66,447 67,458 200,835 700 pln
6 TARA Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin 66,140 65,351 66,708 198,199 500 pln
7 FURST AVALON Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice 66,491 64,474 66,458 197,423  
8 GALAPAGOS Popiołek Katarzyna LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA 66,359 64,825 65,583 196,767  
9 LARGO Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom 65,570 64,254 65,917 195,741  
10 MOZART-P Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków 63,684 64,693 66,375 194,752  
11 QUO VADIS Makowska Marzena Klub Jeździecki Welt Opypy 65,965 63,202 65,542 194,709  
12 RESULTON SG II Ginda Marta WLKS Krakus Swoszowice 63,947 63,597 64,708 192,252  
13 RAMMSTEIN Grygier Wójtowicz Anna WKJ Lublin 65,746 61,070 64,333 191,149  
14 STERNIK Suchan Hanna JKS Cwał 63,684 62,237 64,458 190,379  
15 KING RON P Organista Natalia SJ Baborówko 63,202 63,202 63,792 190,196  
16 CORIANDER Wierzchowski Piotr WKJ Lublin 64,737 61,974 62,000 188,711  
17 SHAMROCK Popławska Aleksandra Stowarzyszenie Sportowe Vidavia 62,193 61,930 64,333 188,456  
18 SILVANO Strąk Magdalena WKJ Lublin 64,518 61,974 60,875 187,367  
19 SALVATORE Wiśniewska Marta Klub Jeździecki Złoty Rubin Sp. z o.o 61,491 62,676 61,750 185,917  
20 APARADŻITA Szczur Marek KJK Szary Michałowice 62,631 61,184 61,750 185,565  

 

 

Podium Halowy Puchar Polski w Ujeżdżeniu Młodych Jeźdźców  2018 

złoto - Aleksandra Lesner FORCE  KJ Pegaz Reda  203,490

srebro - Michał Cichoń FURSTENTRAUM  KJ Lider Radzionków 199,259

brąz - Małgorzata Kowalska RAIKANO'S SON  Silesia Dressage Club  197,713

 


HPP YR - Runda Młodych Jeźdźców (25-03-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 FORCE Lesner Aleksandra (MJ.1997) KJ Pegaz Reda 67,176 66,272 70,042 203,490 900 pln
2 FURSTENTRAUM Cichoń Michał (MJ.1998) KJ Lider 66,759 65,000 67,500 199,259 700 pln
3 RAIKANO'S SON Kowalska Małgorzata (J.2001) Silesia Dressage Club 65,509 64,912 67,292 197,713 500 pln
4 DIEGO RAMIREZ Trawińska Alicja (MJ.1999) bpk POM 64,954 65,834 66,917 197,705  
5 CARYCA KATARZYNA Kownacki Mikołaj (MJ.1997) Karkonoski KJ 64,074 65,219 65,625 194,918  
6 RUBINA 395 Moczak Julia (MJ.1997) KJ Golden Dream 66,250 63,202 64,625 194,077  
7 DAGON Wojtaszek Natalia (MJ.1998) AZS PW 64,027 64,298 64,292 192,617  
8 CHERRY COLA Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 64,908 62,939 64,292 192,139  
9 LANZELOT Woźny Marcelina (MJ.1997) KJ Partynice 61,667 62,061 64,625 188,353  
10 CAMARO Dobrowolska Anna (MJ.1998) KJ Picador 61,389 63,158 62,583 187,130  
  HOT CHOCOLATE Łękawa Karolina (MJ.1997) Klub Jeździecki Jaroszówka REZ 51,158   51,158  

 

 

 

Podium Halowy Puchar Polski w Ujeżdżeniu Juniorów  2018 

złoto - Alicja Pachulska  BENTAMO 2  Silesia Dressage Club 199,168 

srebro - Julia Rogowska  DA CAPO 163  LKJ Lewada Zakrzów 198,985 

brąz - Julia Szymańska  ALLYOUNEEDLZ FIRFOD   KS Garo 196,006 


 

HPP Jun. - Runda Juniorów (25-03-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 BENTAMO 2 Pachulska Alicja (J.2002) Silesia Dressage Club 67,010 65,450 66,708 199,168 600 pln
2 DA CAPO 163 Rogowska Julia (J.2002) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 65,392 65,676 67,917 198,985 500 pln
3 ALLYOUNEEDLZ FIRIOD/SYLVESTER Szymańska Julia (J.2001) KS Garo 66,323 65,225 64,458 196,006 400 pln
4 BENTLEY 0019/ METRES I - P Worotnik Karolina (J.2002) Karkonoski Klub Jeździecki 64,755 63,919 65,750 194,424  
5 GO GO BORNEO Woźnicka Klara (J.2000) KJ Złoty Rubin Sp. z. o. o. 61,275 63,018 65,542 189,835  
6 CANDY BOY 25 Jankowska Maja (J.2001) KJ Golden Dream 63,873 61,572 63,958 189,403  
7 LONDANO Stelmaszyk Maria (J.2002) Gołębin Stary 64,363 60,901 62,500 187,764  
8 DISCOVERY Sznigier Natalia (J.2000) KJ AS Dream 57,696 61,487 64,792 183,975  
9 NOBIUS Frąckowiak Weronika (J.2000) JKS Hanna 59,853 62,207 54,500 176,560  
10 BARYT Juśko Kinga (J.2000) Sekcja Jeździecka Fidelius 61,422 57,689   119,111  
11 SHERIDAN Gogolińska Oliwia (JM.2004) ŁKJ 56,147 55,761   111,908  


 

 

Podium Halowy Puchar Polski w Ujeżdżeniu Juniorów Młodszych 2018 

złoto - Tatiana Bierieżnow ROMANTICA   KS Centurion  204,966

srebro - Maciej Wiórek HELIOPOLIS  Silesia Dressage Club 199,961

brąz - Maja Baranowska DON CORLEONE 29  BM Horse 

 


HPP Jun. M - Runda Jun. Mł. (25-03-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 ROMANTICA Bierieżnow Tatiana (JM.2004) KS Centurion 67,244 69,722 68,000 204,966 450 pln
2 HELIOPOLIS Wiórek Maciej (JM.2003) Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry 66,795 68,944 64,222 199,961 350 pln
3 DON CORLEONE 29 Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 66,538 66,722 65,889 199,149 200 pln
4 BESSIE / TASSILO I Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 66,603 66,667 63,167 196,437  
5 SAFIRA Gugała Maja (JM.2003) SLKS Książ 66,474 63,000 65,222 194,696  
6 DIE JACKSON/POKORELLA Van Luijken Liliane (JM.2003) KJ Golden Dream 66,666 64,611 62,611 193,888  
7 SCYPION Chebotar Valeriia (JM.2004) KJ AS Dream 65,641 64,889 61,056 191,586  
8 METEOR Zdunek Dominika (JM.2003) bpk LUL 66,474 65,222 58,111 189,807  
9 DRIFTER/KORIDA-P Głębowska Natalia (JM.2003) Klub Jezdziecki Gołębin Stary 63,013 62,500 63,389 188,902  
10 EHRENSTEIN Zagórska Pola (JM.2004) KJ Plejada 62,436 63,611 61,667 187,714  
11 BOLIVIA Gurnacz Aleksandra (JM.2003) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 64,359 61,389 61,222 186,970  
12 HAVANNA/WINTERKONINH Paszylk Nadia (J.2000) KJ AS Dream 62,436 61,333 61,278 185,047  
13 MOLIA L Żokowska Agnieszka (JM.2003) Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice 62,116 59,222   121,338  
14 BLUE BERRY Gogolińska Oliwia (JM.2004) ŁKJ 58,077 58,111   116,188  
  THOSWIN VELDHOEK Jabłonka Julia (JM.2004) KJ Dilmar ELI 59,556   59,556  
  GLADSTONE MUSTERD Plata Natalia (JM.2005) bpk POM 59,552 wyc.   59,552  

 

 

Podium Halowy Puchar Polski w Ujeżdżeniu Juniorów na kucach 2018 

korekta wyników HPP Juniorów na kucach 24/03/19   Final      II PÓŁFINAL     I PÓŁFINAŁ

 

złoto- Tatiana Bierieżnow GLUCKSPILZ 17 KS Centurion 203,558

srebro  - Ewa Golubińska  LEUNS VELD'S / DELICIOUS PP  KJ Plejada 202,146

brąz - Aurelia Von Mauberg COEDNEWYDD PEPSI Polski Polo Klub  196,931 

 

HPP Kuc - Runda Junior na Kucach (25-03-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 GLUCKSPILZ Bierieżnow Tatiana (JM.2004) KS Centurion 68,000 67,308 68,250 203,558  
2 LEUNS VELD'S / DELICIOUS PP Golubińska Ewa (JM.2004) KJ Plejada 67,375 67,479 67,292 202,146  
3 COEDNEWYDD PEPSI Von Mauberg Aurelia (J.2002) Polski Polo Klub 65,125 65,598 66,208 196,931  
4 DONEVAN Bilicka Julia (J.2002) POL/ KLUB JEŹDZIECKI ARPAV 64,958 65,769 66,000 196,727  
5 GOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE Hałasowska Anna (J.2003) KJ Grodno-Dwór 61,958 63,974 66,875 192,807  
6 HORMON PONYSPORT Koszowska Kaja (J.2002) LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA 60,792 61,410 66,375 188,577  
7 MERCI Walczyńska-Graczyk Maria (JM.2006) KS Centurion 61,833 61,667 61,958 185,458  
8 DRUH HROBY HRON Kubiak Oliwia (J.2003) SSKJ Golden Horse Koryta 59,708 61,837 55,167 176,712  
9 NEIGEL PP/ WICEK Zdybicka Pola   64,917 59,273   124,190  

 

Na podium Nadia Peruga. 

Od lewej Oskar Szrajer ( PZJ ), Anna Szary Ziębicka ( organizator ) oraz sędziowie : Małgorzata Abelec, Izabela Popławska - Szostak, Marlena Gruca Rucinska, Marek Ruda, Ewa Zaremba, Krzysztof Tomaszewski. 

 

Podium Halowego Pucharu Polski Młodzików  w Ujeżdżeniu 2018 

złoto - Nadia Peruga WIKTORIA SKJ Golden Dream 19,300

 

HPP Mł - Runda Młodzików na Kucach (25-03-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 WIKTORIA Peruga Nadia (Mł.2007) KJ Golden Dream 6,3 6,6 6,4 19,300  

 

 

Korekta tabeli medalowej 24/03/19 

KS Centurion 2 złote medale 

KJ Plejada 1 medal srebrny

Polski Polo Klub  1 medal brązowy 

 

HALOWY PUCHAR POLSKI W UJEŻDŻENIU 2018 Michałowice 23-25.03.18 fot. Julia Świętochowska

 

 

 

HALOWY PUCHAR POLSKI W UJEŻDŻENIU 2018 Michałowice 23-25.03.18 fot. Łukasz Kowalski 

POWIĄZANE LINKI 

HPP 2017 

HPP 2016

HPP 2015

Halowy Puchar Polski w ujeżdżeniu 2018
Michałowice, 22-25.03.2018

WYNIKI KOŃCOWE
 

2aR - P-3 kuce - HZR-A (22-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 LUNA Garbowska Natalia (JM.2004) LKJ LEWADA 65,500 66,250 65,875  
2 DEINHARD S Ruszkowska Natalia (JM.2004) AZS PW 64,500 66,000 65,250  
3 DANNY FOX B Sławecka Zuzanna (JM.2004) Klub Jeździecki Mszana Górna 63,000 63,500 63,250  
4 DENARO PP Gąsienica Roj Marta (JM.2005) KJK Szary Michałowice 64,000 60,750 62,375  
5 MUPPET Janecka Julia (JM.2005) KJ Golden Dream 61,500 60,750 61,125  
6 BALOU W Wicher Bianka (MJ.2000) KJ Golden Dream 60,500 61,250 60,875  


 

2R - P-1 - HZR-A (22-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 CASSIDY Cichoń Mateusz KJ Lider 67,800 62,800 65,300  
2 SAILOR MOON Bryła Małgorzata KJK Szary Michałowice 66,200 64,200 65,200  
3 ATUT Zapała Angelika Klub Jeździecki w Mszanie Górnej 64,000 63,600 63,800  
4 GOUDELOUP Rachwał Piotr KJ Szary Michałowice 61,000 62,800 61,900  
5 QUIRIN 9 Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus Kr. Swoszowice 58,400 62,400 60,400  


 

4 - CC-1 - HZO-A (22-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 GALAPAGOS Popiołek Katarzyna LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA 65,694 64,028 66,389 65,370 150zł PLN
2 FASHION M Łukasik Katarzyna KJ Pegaz Chwałowice 61,111 61,806 63,194 62,037 100zł PLN
3 FELIETON GT Gawłowska Anna-Maria Klub Jeździecki Golden Dream 60,000 59,861 61,250 60,370 50zł PLN


 

5 - CS-1 - HZO-A (22-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 HERTZREGENT Cichoń Mateusz KJ Lider 69,868 68,816 68,553 69,079 150zł PLN


 

1 - N-4 - HZO-A (22-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 TEJSI Misztal Liwia (J.2001) Sudecki LKS Książ 65,278 65,278 65,417 65,324 150zł PLN
2 ROGER Woźnicka Klara (MJ.2000) KJ Raduszyn 64,583 64,167 65,833 64,861 100zł PLN
3 WESTA Kubacka Natalia (J.2001) Stowarzyszenie Sportowe Vidavia 62,500 63,611 66,667 64,259 50zł PLN
4 JACK NICHOLSON HS Zalewska Magdalena Equesta 65,694 60,972 63,333 63,333  
5 TIFANY Sicinska Katarzyna Stowarzyszenie Sportowe Vidavia 61,944 61,944 61,667 61,852  
6 DONNA LARRA P Jackowska Emilia (J.2002) KJ AS Dream 60,000 60,556 61,250 60,602  
7 SHY BOY Łakomik Katarzyna KJ Golden Dream 56,250 52,917 58,472 55,880  
8 PYRUS Kistowska Alicja (MJ.1998) Klub Jeździecki LANDO 54,083 55,889 57,139 55,704  


 

1 - N-4 - HZO-A Kuce (22-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DONEVAN Bilicka Julia (J.2002) POL/ KLUB JEŹDZIECKI ARPAV 65,694 63,333 66,667 65,231  


 

1 - N-4 - HZO-A Dorośli na Kucach (22-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 CHANTRE' NOIR Kuczkowska Daniela BM HORSE 66,111 65,139 62,639 64,630  


 

2 - C-3 - HZO-A (22-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 ALLYOUNEEDLZ FIRFOD Szymańska Julia (J.2001) Varsovia Dressage Club 65,921 63,421 63,026 64,123 150zł PLN
2 ATYLLA L Liberda Elżbieta Eqiu Club Zamłyniec 61,579 63,684 62,632 62,632 100zł PLN
3 HAITI Suchan Hanna JKS Cwał 59,342 62,237 63,289 61,623 50zł PLN
4 HANNIBAL Mackiewicz Maria (MJ.1998) Varsovia Dressage Club 60,789 62,237 61,184 61,403  
5 SYLVESTER Szymańska Julia (J.2001) Varsovia Dressage Club 60,789 61,579 61,447 61,272  
6 JAMAL'S TWINKELING Wojsz Justyna bpk LOD 59,211 61,974 62,237 61,141  
7 DIORA SOL Ruta Sylwia Equesta 61,842 60,395 60,395 60,877  
8 DOMINGUEZ Kuriata Katarzyna (MJ.1999) KS ARKADIA 58,289 60,263 60,132 59,561  
9 LIMIT 57 Rachwał Piotr KJ Szary Michałowice 55,789 56,447 55,395 55,877  


 

8 - N-5 - HZO-A (23-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 WESTA Kubacka Natalia (J.2001) Stowarzyszenie Sportowe Vidavia 66,286 67,857 66,714 66,952 150zł PLN
2 JACK NICHOLSON HS Zalewska Magdalena Equesta 65,286 67,714 64,857 65,952 100zł PLN
3 ROGER Woźnicka Klara (MJ.2000) KJ Raduszyn 61,714 63,286 64,000 63,000 50zł PLN
4 TEJSI Misztal Liwia (J.2001) Sudecki LKS Książ 62,643 62,214 64,071 62,976  
5 DONNA LARRA P Jackowska Emilia (J.2002) KJ AS Dream 62,429 63,714 60,429 62,191  
6 TIFANY Sicinska Katarzyna Stowarzyszenie Sportowe Vidavia 62,143 61,857 61,000 61,667  
7 PYRUS Kistowska Alicja (MJ.1998) Klub Jeździecki LANDO 54,286 54,571 55,286 54,714  
8 SHY BOY Łakomik Katarzyna KJ Golden Dream 54,286 54,000 54,571 54,286  


 

6 - D-1 - I półfinał HPP Jun. Mł. (23-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 ROMANTICA Bierieżnow Tatiana (JM.2004) KS Centurion 67,308 69,615 64,808 67,244  
2 HELIOPOLIS Wiórek Maciej (J.2003) Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry 65,000 69,808 65,577 66,795  
3 DIE JACKSON Van Luijken Liliane (J.2003) KJ Golden Dream 64,615 69,615 65,769 66,666  
4 BESSIE Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 65,385 70,769 63,654 66,603  
5 DON CORLEONE 29 Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 65,769 66,923 66,923 66,538  
6 METEOR Zdunek Dominika (J.2003) bpk LUL 67,115 66,346 65,962 66,474  
6 SAFIRA Gugała Maja (J.2003) Sudecki LKS Książ 65,000 67,885 66,538 66,474  
8 SCYPION Chebotar Valeriia (JM.2004) KJ AS Dream 64,423 65,192 67,308 65,641  
9 PORTELLAHOEVE'S POKORELLA Van Luijken Liliane (J.2003) KJ Golden Dream 65,000 62,885 65,962 64,616  
10 TASSILO I Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 64,808 63,654 65,192 64,551  
11 BOLIVIA Gurnacz Aleksandra (J.2003) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 63,846 65,769 63,462 64,359  
12 KORIDA-P Głębowska Natalia (J.2003) Golden Dream 62,885 65,192 60,962 63,013  
13 EHRENSTEIN Zagórska Pola (JM.2004) KJ Plejada 61,346 61,923 64,038 62,436  
13 WINTERKONING Paszylk Nadia (JM.2005) KJ AS Dream 62,115 61,538 63,654 62,436  
15 MOLIA L Żokowska Agnieszka (J.2003) Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice 62,885 62,885 60,577 62,116  
16 HAVANNA Paszylk Nadia (JM.2005) KJ AS Dream 61,154 61,923 62,115 61,731  
17 DRIFTER Głębowska Natalia (J.2003) Golden Dream 60,654 62,577 60,269 61,167  
18 GLADSTONE MUSTERD Plata Natalia (JM.2005) bpk POM 60,385 59,808 58,462 59,552  
19 BLUE BERRY Gogolińska Oliwia (JM.2004) KJ Grand Cheval 57,692 58,462 58,077 58,077  
  THOSWIN VELDHOEK Jabłonka Julia (JM.2004) KJ Dilmar       ELI  


 

11 - L-6RK - I półfinał HPP Młodzików na Kucach (23-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
  WIKTORIA Peruga Nadia (Mł.2007) KJ Golden Dream 6,3 6,3  


 

4aR - P-4 kuce - HZR-A (23-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 LUNA Garbowska Natalia (JM.2004) LKJ LEWADA 67,045 66,591 66,818  
2 MUPPET Janecka Julia (JM.2005) KJ Golden Dream 63,636 65,909 64,773  
3 DENARO PP Gąsienica Roj Marta (JM.2005) KJK Szary Michałowice 64,545 64,318 64,431  
4 DANNY FOX B Sławecka Zuzanna (JM.2004) Klub Jeździecki Mszana Górna 65,227 63,182 64,204  
5 DEINHARD S Ruszkowska Natalia (JM.2004) AZS PW 63,864 63,636 63,750  
6 BALOU W Wicher Bianka (MJ.2000) KJ Golden Dream 62,273 60,909 61,591  


 

10 - N-1 - I półfinał HPP Juniorów na Kucach (23-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 GLUCKSPILZ Bierieżnow Tatiana (JM.2004) KS Centurion 69,125 68,500 66,375 68,000  
2 LEUNS VELD'S WINSTON Golubińska Ewa (JM.2004) KJ Plejada 70,000 67,625 64,500 67,375  
3 DELICIOUS PP Golubińska Ewa (JM.2004) KJ Plejada 65,750 65,875 64,625 65,417  
4 COEDNEWYDD PEPSI Von Mauberg Aurelia (J.2002) Polski Polo Klub 66,250 65,625 63,500 65,125  
5 DONEVAN Bilicka Julia (J.2002) POL/ KLUB JEŹDZIECKI ARPAV 64,250 65,000 65,625 64,958  
6 WICEK Zdybicka Pola (J.2002) Stow. KS Chojnów 65,000 66,000 63,750 64,917  
7 GOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE Hałasowska Anna (J.2003) KJ Grodno-Dwór 61,875 63,000 61,000 61,958  
8 MERCI Walczyńska-Graczyk Maria (JM.2006) KS Centurion 61,750 61,375 62,375 61,833  
9 HORMON PONYSPORT Koszowska Kaja (J.2002) LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA 58,750 61,000 62,625 60,792  
10 DRUH HROBY HRON Kubiak Oliwia (J.2003) SSKJ Golden Horse Koryta 58,250 58,625 62,250 59,708  
11 NEIGEL PP Zdybicka Pola (J.2002) Stow. KS Chojnów 58,875 56,875 59,000 58,250  
  SUMMERSBY Baran Zofia (J.2002) bpk MAZ       DYS  


 

9 - C-2 - HZO-A (23-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 ATYLLA L Liberda Elżbieta Eqiu Club Zamłyniec 64,595 65,135 64,595 64,775 150zł PLN
2 HAITI Suchan Hanna JKS Cwał 64,865 63,243 64,189 64,099 100zł PLN
3 DOMINGUEZ Kuriata Katarzyna (MJ.1999) KS ARKADIA 64,054 60,811 63,108 62,658 50zł PLN
4 JAMAL'S TWINKELING Wojsz Justyna bpk LOD 61,486 61,757 63,378 62,207  
5 DIORA SOL Ruta Sylwia Equesta 61,216 62,027 60,946 61,396  
6 HANNIBAL Mackiewicz Maria (MJ.1998) Varsovia Dressage Club 61,757 59,865 60,811 60,811  
7 LIMIT 57 Rachwał Piotr KJ Szary Michałowice 60,311 60,541 56,662 59,171  


 

13 - CC-4 - I półfinał HPP Seniorów (23-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 LORD DJANGO Janas Ilona KJ. Lider Radzionków 69,342 68,026 70,263 69,210  
2 E. SMARAGD Łukasik Katarzyna KJ Pegaz Chwałowice 68,289 69,211 69,605 69,035  
3 AQSEL Jach Emilia KJ Lider Radzionków 67,105 67,237 68,816 67,719  
4 QUINTESSENZ SAS Zalewska Magdalena Equesta 72,105 65,132 64,737 67,325  
5 DON GLORY Cichoń Mateusz KJ Lider 67,368 67,632 65,789 66,930  
6 FURST AVALON Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice 67,237 67,500 64,737 66,491  
7 GALAPAGOS Popiołek Katarzyna LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA 65,789 68,026 65,263 66,359  
8 TARA Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin 64,211 68,421 65,789 66,140  
9 QUO VADIS Chentkowska Marzena Klub Jeździecki Welt Opypy 68,289 63,684 65,921 65,965  
10 RAMMSTEIN Grygier Wójtowicz Anna WKJ Lublin 66,579 66,579 64,079 65,746  
11 LARGO Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom 64,342 66,316 66,053 65,570  
12 CORIANDER Wierzchowski Piotr WKJ Lublin 65,395 64,605 64,211 64,737  
13 SILVANO Strąk Magdalena WKJ Lublin 65,132 64,737 63,684 64,518  
14 RESULTON SG II Ginda Marta WLKS Krakus Kr. Swoszowice 62,500 65,263 64,079 63,947  
15 MOZART-P Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków 63,816 63,026 64,211 63,684  
15 STERNIK Suchan Hanna JKS Cwał 63,684 65,658 61,711 63,684  
17 KING RON P Mierzejewska Natalia SJ Baborówko 63,684 65,921 60,000 63,202  
18 APARADŻITA Szczur Marek KJK Szary Michałowice 63,289 63,684 60,921 62,631  
19 SHAMROCK Popławska Aleksandra Stowarzyszenie Sportowe Vidavia 61,184 64,474 60,921 62,193  
20 SALVATORE Wiśniewska Marta Klub Jeździecki Złoty Rubin Sp. z o.o 62,632 62,763 59,079 61,491  
  CARDAMON Gawłowska Anna-Maria Klub Jeździecki Golden Dream       wyc.  


 

7 - CC-1 - I półfinał HPP Młodych Jeźdźców (23-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 FORCE Lesner Aleksandra KJ Pegaz Reda 65,417 67,778 68,333 67,176  
2 FURSTENTRAUM Cichoń Michał (MJ.1998) KJ Lider 65,972 67,361 66,944 66,759  
3 RUBINA 395 Moczak Julia KJ Golden Dream 67,639 66,111 65,000 66,250  
4 RAIKANO'S SON Kowalska Małgorzata (J.2001) Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry 66,250 64,861 65,417 65,509  
5 DIEGO RAMIREZ Trawińska Alicja (MJ.1999) Klub Sportowy Centurion 63,750 64,444 66,667 64,954  
6 CHERRY COLA Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 63,889 65,556 65,278 64,908  
7 CARYCA KATARZYNA Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ 65,278 63,333 63,611 64,074  
8 DAGON Wojtaszek Natalia (MJ.1998) AZS PW 64,444 61,944 65,694 64,027  
9 LANZELOT Woźny Marcelina KJ Partynice 60,972 61,528 62,500 61,667  
10 CAMARO Dobrowolska Anna (MJ.1998) KJ Picador 62,639 60,139 61,389 61,389  
  HOT CHOCOLATE Łękawa Karolina Klub Jeździecki Jaroszówka       REZ  


 

12 - C-1 - I półfinał HPP Juniorów (23-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 BENTAMO 2 Pachulska Alicja (J.2002) Silesia Dressage Club 69,412 65,441 66,176 67,010  
2 ALLYOUNEEDLZ FIRFOD Szymańska Julia (J.2001) Varsovia Dressage Club 68,088 65,294 65,588 66,323  
3 SYLVESTER Szymańska Julia (J.2001) Varsovia Dressage Club 66,912 63,971 66,324 65,736  
4 DA CAPO 163 Rogowska Julia (J.2002) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 66,618 63,529 66,029 65,392  
5 BENTLEY 0019 Worotnik Karolina (J.2002) Karkonoski KJ 66,029 64,412 63,824 64,755  
6 LONDANO Stelmaszyk Maria (J.2002) Gołębin Stary 63,971 65,441 63,676 64,363  
7 METRES I - P Worotnik Karolina (J.2002) Karkonoski KJ 63,971 64,118 64,265 64,118  
8 CANDY BOY 25 Jankowska Maja (J.2001) KJ Golden Dream 64,412 64,265 62,941 63,873  
9 BARYT Juśko Kinga (MJ.2000) Sekcja Jeździecka Fidelius 59,853 63,088 61,324 61,422  
10 GO GO BORNEO Woźnicka Klara (MJ.2000) KJ Raduszyn 61,912 60,588 61,324 61,275  
11 NOBIUS Frąckowiak Weronika (MJ.2000) LKJ Lewada 58,676 60,882 60,000 59,853  
12 DISCOVERY Sznigier Natalia (MJ.2000) KJ AS Dream 57,206 56,471 59,412 57,696  
13 SHERIDAN Gogolińska Oliwia (JM.2004) KJ Grand Cheval 58,206 54,971 55,265 56,147  


 

15 - CS-2 - HZO-A (23-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 HERTZREGENT Cichoń Mateusz KJ Lider 68,000 67,300 69,000 68,100 150 PLN
2 ROMANTIC P Skowrońska-Kozubik Żaneta LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA 66,100 66,100 66,400 66,200 100 PLN


 

17 - L-1RK - II półfinał HPP Młodzików na Kucach (24-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
  WIKTORIA Peruga Nadia (Mł.2007) KJ Golden Dream 6,6 6,6  


 

22 - N-6 - HZO-A (24-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 JACK NICHOLSON HS Zalewska Magdalena Equesta 66,817 66,329 64,012 65,719 150 PLN
2 WESTA Kubacka Natalia (J.2001) Stowarzyszenie Sportowe Vidavia 66,463 65,610 64,390 65,488 100 PLN
3 ROGER Woźnicka Klara (MJ.2000) KJ Raduszyn 63,659 63,415 61,951 63,008 50 PLN
4 DONNA LARRA P Jackowska Emilia (J.2002) KJ AS Dream 61,463 61,829 60,366 61,219  
5 TIFANY Sicinska Katarzyna Stowarzyszenie Sportowe Vidavia 60,329 60,207 62,646 61,061  
6 TEJSI Misztal Liwia (J.2001) Sudecki LKS Książ 61,951 61,098 59,878 60,976  
7 PYRUS Kistowska Alicja (MJ.1998) Klub Jeździecki LANDO 56,085 53,646 55,841 55,191  


 

16 - N-2 - II półfinał HPP Juniorów na Kucach (24-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 LEUNS VELD'S WINSTON Golubińska Ewa (JM.2004) KJ Plejada 67,821 66,154 68,462 67,479  
2 GLUCKSPILZ Bierieżnow Tatiana (JM.2004) KS Centurion 68,077 67,692 66,154 67,308  
3 DELICIOUS PP Golubińska Ewa (JM.2004) KJ Plejada 66,923 66,282 65,128 66,111  
4 DONEVAN Bilicka Julia (J.2002) POL/ KLUB JEŹDZIECKI ARPAV 66,410 66,026 64,872 65,769  
5 COEDNEWYDD PEPSI Von Mauberg Aurelia (J.2002) Polski Polo Klub 66,026 64,615 66,154 65,598  
6 GOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE Hałasowska Anna (J.2003) KJ Grodno-Dwór 63,974 63,718 64,231 63,974  
7 DRUH HROBY HRON Kubiak Oliwia (J.2003) SSKJ Golden Horse Koryta 61,538 60,769 63,205 61,837  
8 MERCI Walczyńska-Graczyk Maria (JM.2006) KS Centurion 61,795 61,026 62,179 61,667  
9 HORMON PONYSPORT Koszowska Kaja (J.2002) LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA 62,051 62,051 60,128 61,410  
10 NEIGEL PP Zdybicka Pola (J.2002) Stow. KS Chojnów 59,615 58,974 59,231 59,273  
11 WICEK Zdybicka Pola (J.2002) Stow. KS Chojnów 63,077 60,000 54,231 59,103  
  SUMMERSBY Baran Zofia (J.2002) bpk MAZ       DYS  


 

18 - C-2 - II półfinał HPP Juniorów (24-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DA CAPO 163 Rogowska Julia (J.2002) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 65,811 65,270 65,946 65,676  
2 BENTAMO 2 Pachulska Alicja (J.2002) Silesia Dressage Club 65,000 63,378 67,973 65,450  
3 ALLYOUNEEDLZ FIRFOD Szymańska Julia (J.2001) Varsovia Dressage Club 64,730 64,459 66,486 65,225  
4 SYLVESTER Szymańska Julia (J.2001) Varsovia Dressage Club 66,622 64,054 64,730 65,135  
5 METRES I - P Worotnik Karolina (J.2002) Karkonoski KJ 65,270 62,838 63,649 63,919  
6 GO GO BORNEO Woźnicka Klara (MJ.2000) KJ Raduszyn 64,054 63,378 61,622 63,018  
7 BENTLEY 0019 Worotnik Karolina (J.2002) Karkonoski KJ 63,649 64,189 61,081 62,973  
8 NOBIUS Frąckowiak Weronika (MJ.2000) LKJ Lewada 63,378 61,622 61,622 62,207  
9 CANDY BOY 25 Jankowska Maja (J.2001) KJ Golden Dream 61,392 61,392 61,932 61,572  
10 DISCOVERY Sznigier Natalia (MJ.2000) KJ AS Dream 61,216 62,703 60,541 61,487  
11 LONDANO Stelmaszyk Maria (J.2002) Gołębin Stary 62,027 60,405 60,270 60,901  
12 BARYT Juśko Kinga (MJ.2000) Sekcja Jeździecka Fidelius 59,176 57,554 56,338 57,689  
13 SHERIDAN Gogolińska Oliwia (JM.2004) KJ Grand Cheval 58,149 55,176 53,959 55,761  


 

19 - D-2 - II półfinał HPP Jun. Mł. (24-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 ROMANTICA Bierieżnow Tatiana (JM.2004) KS Centurion 68,000 71,000 70,167 69,722  
2 HELIOPOLIS Wiórek Maciej (J.2003) Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry 67,833 68,833 70,167 68,944  
3 DON CORLEONE 29 Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 67,167 65,167 67,833 66,722  
4 BESSIE Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 66,667 67,000 66,333 66,667  
5 METEOR Zdunek Dominika (J.2003) bpk LUL 66,500 63,333 65,833 65,222  
6 SCYPION Chebotar Valeriia (JM.2004) KJ AS Dream 64,333 65,500 64,833 64,889  
7 DIE JACKSON Van Luijken Liliane (J.2003) KJ Golden Dream 63,167 64,333 66,333 64,611  
8 PORTELLAHOEVE'S POKORELLA Van Luijken Liliane (J.2003) KJ Golden Dream 63,167 65,333 64,000 64,167  
9 EHRENSTEIN Zagórska Pola (JM.2004) KJ Plejada 62,333 65,333 63,167 63,611  
10 SAFIRA Gugała Maja (J.2003) Sudecki LKS Książ 62,333 63,667 63,000 63,000  
11 KORIDA-P Głębowska Natalia (J.2003) Golden Dream 63,833 60,000 63,667 62,500  
12 DRIFTER Głębowska Natalia (J.2003) Golden Dream 60,667 62,833 63,167 62,222  
13 BOLIVIA Gurnacz Aleksandra (J.2003) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 63,000 59,000 62,167 61,389  
14 WINTERKONING Paszylk Nadia (JM.2005) KJ AS Dream 61,500 60,167 62,333 61,333  
15 TASSILO I Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 62,333 60,833 59,833 61,000  
16 THOSWIN VELDHOEK Jabłonka Julia (JM.2004) KJ Dilmar 60,667 58,500 59,500 59,556  
17 MOLIA L Żokowska Agnieszka (J.2003) Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice 59,000 58,333 60,333 59,222  
18 BLUE BERRY Gogolińska Oliwia (JM.2004) KJ Grand Cheval 57,500 59,667 57,167 58,111  
19 HAVANNA Paszylk Nadia (JM.2005) KJ AS Dream 54,333 52,833 54,667 53,944  
  GLADSTONE MUSTERD Plata Natalia (JM.2005) bpk POM       wyc.  


 

20 - CC-2 - II półfinał HPP Młodych Jeźdźców (24-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 FORCE Lesner Aleksandra KJ Pegaz Reda 66,579 64,737 67,500 66,272  
2 DIEGO RAMIREZ Trawińska Alicja (MJ.1999) Klub Sportowy Centurion 66,974 65,395 65,132 65,834  
3 CARYCA KATARZYNA Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ 66,316 63,026 66,316 65,219  
4 FURSTENTRAUM Cichoń Michał (MJ.1998) KJ Lider 64,211 63,947 66,842 65,000  
5 RAIKANO'S SON Kowalska Małgorzata (J.2001) Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry 64,079 64,737 65,921 64,912  
6 DAGON Wojtaszek Natalia (MJ.1998) AZS PW 63,684 62,763 66,447 64,298  
7 RUBINA 395 Moczak Julia KJ Golden Dream 62,368 62,895 64,342 63,202  
8 CAMARO Dobrowolska Anna (MJ.1998) KJ Picador 61,842 62,763 64,868 63,158  
9 CHERRY COLA Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 62,237 60,526 66,053 62,939  
10 LANZELOT Woźny Marcelina KJ Partynice 59,605 63,158 63,421 62,061  
11 HOT CHOCOLATE Łękawa Karolina Klub Jeździecki Jaroszówka 50,763 51,816 50,895 51,158  


 

20a - CC-2 - HZO-A (24-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 FASHION M Łukasik Katarzyna KJ Pegaz Chwałowice 64,211 64,474 64,342 64,342 150 PLN


 

21 - CC-5 - II półfinał HPP Seniorów (24-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 LORD DJANGO Janas Ilona KJ. Lider Radzionków 71,053 70,921 66,842 69,605  
2 AQSEL Jach Emilia KJ Lider Radzionków 68,421 69,211 67,763 68,465  
3 DON GLORY Cichoń Mateusz KJ Lider 66,316 66,184 66,842 66,447  
4 QUINTESSENZ SAS Zalewska Magdalena Equesta 66,447 65,921 66,053 66,140  
4 E. SMARAGD Łukasik Katarzyna KJ Pegaz Chwałowice 67,895 65,263 65,263 66,140  
6 TARA Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin 64,737 65,526 65,789 65,351  
7 GALAPAGOS Popiołek Katarzyna LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA 64,737 65,000 64,737 64,825  
8 MOZART-P Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków 64,211 66,053 63,816 64,693  
9 FURST AVALON Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice 66,184 61,842 65,395 64,474  
10 LARGO Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom 64,868 64,474 63,421 64,254  
11 RESULTON SG II Ginda Marta WLKS Krakus Kr. Swoszowice 64,079 62,500 64,211 63,597  
12 KING RON P Mierzejewska Natalia SJ Baborówko 62,105 62,632 64,868 63,202  
12 QUO VADIS Chentkowska Marzena Klub Jeździecki Welt Opypy 63,684 62,895 63,026 63,202  
14 SALVATORE Wiśniewska Marta Klub Jeździecki Złoty Rubin Sp. z o.o 62,237 61,579 64,211 62,676  
15 STERNIK Suchan Hanna JKS Cwał 62,500 60,789 63,421 62,237  
16 CORIANDER Wierzchowski Piotr WKJ Lublin 62,632 60,132 63,158 61,974  
16 SILVANO Strąk Magdalena WKJ Lublin 60,526 61,316 64,079 61,974  
18 SHAMROCK Popławska Aleksandra Stowarzyszenie Sportowe Vidavia 62,368 61,053 62,368 61,930  
19 APARADŻITA Szczur Marek KJK Szary Michałowice 61,447 58,816 63,289 61,184  
20 RAMMSTEIN Grygier Wójtowicz Anna WKJ Lublin 61,026 59,316 62,868 61,070  


 

4R - P-2 - HZR-A (24-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 SAILOR MOON Bryła Małgorzata KJK Szary Michałowice 67,273 65,303 66,288  
2 QUIRIN 9 Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus Kr. Swoszowice 65,152 65,152 65,152  
3 CASSIDY Cichoń Mateusz KJ Lider 63,485 63,030 63,258  
4 GOUDELOUP Rachwał Piotr KJ Szary Michałowice 61,667 60,758 61,213  
5 ATUT Zapała Angelika Klub Jeździecki w Mszanie Górnej 60,455 61,970 61,212  
6 NIXON Wiórek Maria Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry 56,364 57,121 56,742  


 

6aR - P-6 kuce - HZR-A (25-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 DEINHARD S Ruszkowska Natalia (JM.2004) AZS PW 69,792 69,792 69,792  
2 LUNA Garbowska Natalia (JM.2004) LKJ LEWADA 67,917 67,083 67,500  
3 DENARO PP Gąsienica Roj Marta (JM.2005) KJK Szary Michałowice 67,500 65,833 66,666  
4 MUPPET Janecka Julia (JM.2005) KJ Golden Dream 64,792 64,792 64,792  
5 BALOU W Wicher Bianka (MJ.2000) KJ Golden Dream 60,833 63,542 62,188  
6 DANNY FOX B Sławecka Zuzanna (JM.2004) Klub Jeździecki Mszana Górna 53,083 57,667 55,375  


 

26 - L-2RK - Finał HPP Młodzików na Kucach (25-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
  WIKTORIA Peruga Nadia (Mł.2007) KJ Golden Dream 6,4 6,4  


 

25 - N-7 - Finał HPP Juniorów na Kucach (25-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 GLUCKSPILZ Bierieżnow Tatiana (JM.2004) KS Centurion 69,250 68,250 67,250 68,250  
2 LEUNS VELD'S WINSTON Golubińska Ewa (JM.2004) KJ Plejada 68,250 64,750 68,875 67,292  
3 GOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE Hałasowska Anna (J.2003) KJ Grodno-Dwór 66,125 67,125 67,375 66,875  
4 HORMON PONYSPORT Koszowska Kaja (J.2002) LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA 65,500 66,750 66,875 66,375  
5 COEDNEWYDD PEPSI Von Mauberg Aurelia (J.2002) Polski Polo Klub 66,000 66,125 66,500 66,208  
6 DONEVAN Bilicka Julia (J.2002) POL/ KLUB JEŹDZIECKI ARPAV 66,000 64,125 67,875 66,000  
7 MERCI Walczyńska-Graczyk Maria (JM.2006) KS Centurion 62,500 58,875 64,500 61,958  
8 DRUH HROBY HRON Kubiak Oliwia (J.2003) SSKJ Golden Horse Koryta 55,875 54,125 55,500 55,167  
  SUMMERSBY Baran Zofia (J.2002) bpk MAZ       DYS  


 

27 - D-3 - Finał HPP Dzieci (25-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 ROMANTICA Bierieżnow Tatiana (JM.2004) KS Centurion 68,833 69,167 66,000 68,000  
2 DON CORLEONE 29 Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 67,000 65,833 64,833 65,889  
3 SAFIRA Gugała Maja (J.2003) Sudecki LKS Książ 66,333 65,167 64,167 65,222  
4 HELIOPOLIS Wiórek Maciej (J.2003) Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry 65,500 64,167 63,000 64,222  
5 DRIFTER Głębowska Natalia (J.2003) Golden Dream 63,833 63,500 62,833 63,389  
6 BESSIE Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 64,833 63,000 61,667 63,167  
7 DIE JACKSON Van Luijken Liliane (J.2003) KJ Golden Dream 64,000 61,500 62,333 62,611  
8 EHRENSTEIN Zagórska Pola (JM.2004) KJ Plejada 61,667 61,833 61,500 61,667  
9 WINTERKONING Paszylk Nadia (JM.2005) KJ AS Dream 61,000 60,500 62,333 61,278  
10 BOLIVIA Gurnacz Aleksandra (J.2003) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 60,000 59,000 64,667 61,222  
11 SCYPION Chebotar Valeriia (JM.2004) KJ AS Dream 60,167 61,000 62,000 61,056  
12 METEOR Zdunek Dominika (J.2003) bpk LUL 56,000 58,000 60,333 58,111  


 

24 - CS-5 - HZO-A (25-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 ROMANTIC P Skowrońska-Kozubik Żaneta LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA 68,625 69,625 67,625 68,625 150 PLN
2 HERTZREGENT Cichoń Mateusz KJ Lider 68,375 70,375 66,000 68,250 100 PLN


 

30 - CC-7 - Finał HPP Seniorów (25-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 LORD DJANGO Janas Ilona KJ. Lider Radzionków 71,875 71,625 74,375 72,625  
2 QUINTESSENZ SAS Zalewska Magdalena Equesta 69,875 69,375 71,000 70,083  
3 AQSEL Jach Emilia KJ Lider Radzionków 69,000 67,500 69,875 68,792  
4 E. SMARAGD Łukasik Katarzyna KJ Pegaz Chwałowice 66,375 66,125 70,625 67,708  
5 DON GLORY Cichoń Mateusz KJ Lider 69,000 65,375 68,000 67,458  
6 TARA Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin 65,375 67,125 67,625 66,708  
7 FURST AVALON Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice 65,875 66,125 67,375 66,458  
8 MOZART-P Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków 68,500 64,625 66,000 66,375  
9 LARGO Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom 66,125 65,125 66,500 65,917  
10 GALAPAGOS Popiołek Katarzyna LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA 66,250 64,500 66,000 65,583  
11 QUO VADIS Chentkowska Marzena Klub Jeździecki Welt Opypy 65,750 65,125 65,750 65,542  
12 RESULTON SG II Ginda Marta WLKS Krakus Kr. Swoszowice 63,375 63,875 66,875 64,708  
13 STERNIK Suchan Hanna JKS Cwał 64,125 65,125 64,125 64,458  
14 SHAMROCK Popławska Aleksandra Stowarzyszenie Sportowe Vidavia 64,750 64,375 63,875 64,333  
14 RAMMSTEIN Grygier Wójtowicz Anna WKJ Lublin 63,625 65,000 64,375 64,333  
16 KING RON P Mierzejewska Natalia SJ Baborówko 64,000 62,750 64,625 63,792  
17 CORIANDER Wierzchowski Piotr WKJ Lublin 62,125 60,250 63,625 62,000  
18 APARADŻITA Szczur Marek KJK Szary Michałowice 61,000 61,500 62,750 61,750  
18 SALVATORE Wiśniewska Marta Klub Jeździecki Złoty Rubin Sp. z o.o 61,375 61,375 62,500 61,750  
20 SILVANO Strąk Magdalena WKJ Lublin 60,625 60,750 61,250 60,875  


 

29 - CC-6 - Finał HPP Młodych Jeźdźców (25-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 FORCE Lesner Aleksandra KJ Pegaz Reda 70,500 70,625 69,000 70,042  
2 FURSTENTRAUM Cichoń Michał (MJ.1998) KJ Lider 66,750 68,250 67,500 67,500  
3 RAIKANO'S SON Kowalska Małgorzata (J.2001) Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry 68,250 66,250 67,375 67,292  
4 DIEGO RAMIREZ Trawińska Alicja (MJ.1999) Klub Sportowy Centurion 67,500 65,500 67,750 66,917  
5 CARYCA KATARZYNA Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ 66,500 65,750 64,625 65,625  
6 LANZELOT Woźny Marcelina KJ Partynice 65,250 63,375 65,250 64,625  
6 RUBINA 395 Moczak Julia KJ Golden Dream 64,875 62,500 66,500 64,625  
8 DAGON Wojtaszek Natalia (MJ.1998) AZS PW 64,375 65,625 62,875 64,292  
8 CHERRY COLA Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 64,625 65,125 63,125 64,292  
10 CAMARO Dobrowolska Anna (MJ.1998) KJ Picador 64,750 62,250 60,750 62,583  


 

29a - CC-6 - HZO-A (25-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 FASHION M Łukasik Katarzyna KJ Pegaz Chwałowice 68,625 64,500 68,250 67,125 150 PLN


 

28 - C-4 - Finał HPP Juniorów (25-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DA CAPO 163 Rogowska Julia (J.2002) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 67,000 69,250 67,500 67,917  
2 BENTAMO 2 Pachulska Alicja (J.2002) Silesia Dressage Club 66,750 65,750 67,625 66,708  
3 METRES I - P Worotnik Karolina (J.2002) Karkonoski KJ 64,750 67,500 65,000 65,750  
4 GO GO BORNEO Woźnicka Klara (MJ.2000) KJ Raduszyn 67,500 63,625 65,500 65,542  
5 DISCOVERY Sznigier Natalia (MJ.2000) KJ AS Dream 65,000 64,625 64,750 64,792  
6 ALLYOUNEEDLZ FIRFOD Szymańska Julia (J.2001) Varsovia Dressage Club 65,625 61,750 66,000 64,458  
7 CANDY BOY 25 Jankowska Maja (J.2001) KJ Golden Dream 63,625 65,875 62,375 63,958  
8 LONDANO Stelmaszyk Maria (J.2002) Gołębin Stary 65,375 59,250 62,875 62,500  
9 NOBIUS Frąckowiak Weronika (MJ.2000) LKJ Lewada 56,500 53,375 53,625 54,500  


 

28a - C-4 - HZO-A (25-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 HAITI Suchan Hanna JKS Cwał 64,875 66,125 64,375 65,125 150 PLN
2 DOMINGUEZ Kuriata Katarzyna (MJ.1999) KS ARKADIA 63,125 63,375 61,500 62,667 100 PLN
3 HANNIBAL Mackiewicz Maria (MJ.1998) Varsovia Dressage Club 60,000 61,250 60,875 60,708 50 PLN


 

6R - P-3 - HZR-A (25-03-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 SAILOR MOON Bryła Małgorzata KJK Szary Michałowice 66,250 66,000 66,125  
2 QUIRIN 9 Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus Kr. Swoszowice 65,250 63,000 64,125  
3 GOUDELOUP Rachwał Piotr KJ Szary Michałowice 60,500 60,250 60,375  
3 ATUT Zapała Angelika Klub Jeździecki w Mszanie Górnej 59,750 61,000 60,375  


 

HPP Mł - Runda Młodzików na Kucach (25-03-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 WIKTORIA Peruga Nadia (Mł.2007) KJ Golden Dream 6,3 6,6 6,4 19,300  


 

HPP Kuc - Runda Junior na Kucach (25-03-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 GLUCKSPILZ Bierieżnow Tatiana (JM.2004) KS Centurion 68,000 67,308 68,250 203,558  
2 LEUNS VELD'S / DELICIOUS PP Golubińska Ewa (JM.2004) KJ Plejada 67,375 67,479 67,292 202,146  
3 COEDNEWYDD PEPSI Von Mauberg Aurelia (J.2002) Polski Polo Klub 65,125 65,598 66,208 196,931  
4 DONEVAN Bilicka Julia (J.2002) POL/ KLUB JEŹDZIECKI ARPAV 64,958 65,769 66,000 196,727  
5 GOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE Hałasowska Anna (J.2003) KJ Grodno-Dwór 61,958 63,974 66,875 192,807  
6 HORMON PONYSPORT Koszowska Kaja (J.2002) LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA 60,792 61,410 66,375 188,577  
7 MERCI Walczyńska-Graczyk Maria (JM.2006) KS Centurion 61,833 61,667 61,958 185,458  
8 DRUH HROBY HRON Kubiak Oliwia (J.2003) SSKJ Golden Horse Koryta 59,708 61,837 55,167 176,712  
9 NEIGEL PP/ WICEK Zdybicka Pola   64,917 59,273   124,190  


 

HPP Jun. M - Runda Jun. Mł. (25-03-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 ROMANTICA Bierieżnow Tatiana (JM.2004) KS Centurion 67,244 69,722 68,000 204,966 450 PLN
2 HELIOPOLIS Wiórek Maciej (J.2003) Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry 66,795 68,944 64,222 199,961 350 PLN
3 DON CORLEONE 29 Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 66,538 66,722 65,889 199,149 200 PLN
4 BESSIE / TASSILO I Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 66,603 66,667 63,167 196,437  
5 SAFIRA Gugała Maja (J.2003) Sudecki LKS Książ 66,474 63,000 65,222 194,696  
6 DIE JACKSON/POKORELLA Van Luijken Liliane (J.2003) KJ Golden Dream 66,666 64,611 62,611 193,888  
7 SCYPION Chebotar Valeriia (JM.2004) KJ AS Dream 65,641 64,889 61,056 191,586  
8 METEOR Zdunek Dominika (J.2003) bpk LUL 66,474 65,222 58,111 189,807  
9 DRIFTER/KORIDA-P Głębowska Natalia (J.2003) Golden Dream 63,013 62,500 63,389 188,902  
10 EHRENSTEIN Zagórska Pola (JM.2004) KJ Plejada 62,436 63,611 61,667 187,714  
11 BOLIVIA Gurnacz Aleksandra (J.2003) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 64,359 61,389 61,222 186,970  
12 HAVANNA/WINTERKONINH Paszylk Nadia (JM.2005) KJ AS Dream 62,436 61,333 61,278 185,047  
13 MOLIA L Żokowska Agnieszka (J.2003) Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice 62,116 59,222   121,338  
14 BLUE BERRY Gogolińska Oliwia (JM.2004) KJ Grand Cheval 58,077 58,111   116,188  
15 THOSWIN VELDHOEK Jabłonka Julia (JM.2004) KJ Dilmar ELI 59,556   59,556  
16 GLADSTONE MUSTERD Plata Natalia (JM.2005) bpk POM 59,552 wyc.   59,552  


 

HPP Jun. - Runda Juniorów (25-03-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 BENTAMO 2 Pachulska Alicja (J.2002) Silesia Dressage Club 67,010 65,450 66,708 199,168 600 PLN
2 DA CAPO 163 Rogowska Julia (J.2002) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 65,392 65,676 67,917 198,985 500 PLN
3 ALLYOUNEEDLZ FIRIOD/SYLVESTER Szymańska Julia (J.2001) Varsovia Dressage Club 66,323 65,225 64,458 196,006 400 PLN
4 BENTLEY 0019/ METRES I - P Worotnik Karolina (J.2002) Karkonoski Klub Jeździecki 64,755 63,919 65,750 194,424  
5 GO GO BORNEO Woźnicka Klara (MJ.2000) KJ Raduszyn 61,275 63,018 65,542 189,835  
6 CANDY BOY 25 Jankowska Maja (J.2001) KJ Golden Dream 63,873 61,572 63,958 189,403  
7 LONDANO Stelmaszyk Maria (J.2002) Gołębin Stary 64,363 60,901 62,500 187,764  
8 DISCOVERY Sznigier Natalia (MJ.2000) KJ AS Dream 57,696 61,487 64,792 183,975  
9 NOBIUS Frąckowiak Weronika (MJ.2000) LKJ Lewada 59,853 62,207 54,500 176,560  
10 BARYT Juśko Kinga (MJ.2000) Sekcja Jeździecka Fidelius 61,422 57,689   119,111  
11 SHERIDAN Gogolińska Oliwia (JM.2004) KJ Grand Cheval 56,147 55,761   111,908  


 

HPP YR - Runda Młodych Jeźdźców (25-03-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 FORCE Lesner Aleksandra KJ Pegaz Reda 67,176 66,272 70,042 203,490 900 PLN
2 FURSTENTRAUM Cichoń Michał (MJ.1998) KJ Lider 66,759 65,000 67,500 199,259 700 PLN
3 RAIKANO'S SON Kowalska Małgorzata (J.2001) Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry 65,509 64,912 67,292 197,713 500 PLN
4 DIEGO RAMIREZ Trawińska Alicja (MJ.1999) Klub Sportowy Centurion 64,954 65,834 66,917 197,705  
5 CARYCA KATARZYNA Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ 64,074 65,219 65,625 194,918  
6 RUBINA 395 Moczak Julia KJ Golden Dream 66,250 63,202 64,625 194,077  
7 DAGON Wojtaszek Natalia (MJ.1998) AZS PW 64,027 64,298 64,292 192,617  
8 CHERRY COLA Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 64,908 62,939 64,292 192,139  
9 LANZELOT Woźny Marcelina KJ Partynice 61,667 62,061 64,625 188,353  
10 CAMARO Dobrowolska Anna (MJ.1998) KJ Picador 61,389 63,158 62,583 187,130  
11 HOT CHOCOLATE Łękawa Karolina Klub Jeździecki Jaroszówka REZ 51,158   51,158  


 

HPP Sen - Runda Seniorów (25-03-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 LORD DJANGO Janas Ilona KJ. Lider Radzionków 69,210 69,605 72,625 211,440 1800 PLN
2 AQSEL Jach Emilia KJ Lider Radzionków 67,719 68,465 68,792 204,976 1400 PLN
3 QUINTESSENZ SAS Zalewska Magdalena Equesta 67,325 66,140 70,083 203,548 1100 PLN
4 E. SMARAGD Łukasik Katarzyna KJ Pegaz Chwałowice 69,035 66,140 67,708 202,883 900 PLN
5 DON GLORY Cichoń Mateusz KJ Lider 66,930 66,447 67,458 200,835 700 PLN
6 TARA Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin 66,140 65,351 66,708 198,199 500 PLN
7 FURST AVALON Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice 66,491 64,474 66,458 197,423  
8 GALAPAGOS Popiołek Katarzyna LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA 66,359 64,825 65,583 196,767  
9 LARGO Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom 65,570 64,254 65,917 195,741  
10 MOZART-P Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków 63,684 64,693 66,375 194,752  
11 QUO VADIS Chentkowska Marzena Klub Jeździecki Welt Opypy 65,965 63,202 65,542 194,709  
12 RESULTON SG II Ginda Marta WLKS Krakus Kr. Swoszowice 63,947 63,597 64,708 192,252  
13 RAMMSTEIN Grygier Wójtowicz Anna WKJ Lublin 65,746 61,070 64,333 191,149  
14 STERNIK Suchan Hanna JKS Cwał 63,684 62,237 64,458 190,379  
15 KING RON P Mierzejewska Natalia SJ Baborówko 63,202 63,202 63,792 190,196  
16 CORIANDER Wierzchowski Piotr WKJ Lublin 64,737 61,974 62,000 188,711  
17 SHAMROCK Popławska Aleksandra Stowarzyszenie Sportowe Vidavia 62,193 61,930 64,333 188,456  
18 SILVANO Strąk Magdalena WKJ Lublin 64,518 61,974 60,875 187,367  
19 SALVATORE Wiśniewska Marta Klub Jeździecki Złoty Rubin Sp. z o.o 61,491 62,676 61,750 185,917  
20 APARADŻITA Szczur Marek KJK Szary Michałowice 62,631 61,184 61,750 185,565  


 

R. P kuce - Runda P Kucy - Runda P Kucy (25-03-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 LUNA Garbowska Natalia (JM.2004) LKJ LEWADA 66,818 65,875 67,500 200,193  
2 DEINHARD S Ruszkowska Natalia (JM.2004) AZS PW 63,750 65,250 69,792 198,792  
3 DENARO PP Gąsienica Roj Marta (JM.2005) KJK Szary Michałowice 64,431 62,375 66,666 193,472  
4 MUPPET Janecka Julia (JM.2005) KJ Golden Dream 64,773 61,125 64,792 190,690  
5 BALOU W Wicher Bianka (MJ.2000) KJ Golden Dream 61,591 60,875 62,188 184,654  
6 DANNY FOX B Sławecka Zuzanna (JM.2004) Klub Jeździecki Mszana Górna 64,204 63,250 55,375 182,829  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Jacek Ryczywolski HTE Marketing, H2-032017-1)

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

MAJ 2020 

 

 

 

 

 

CZERWIEC  2020 

▶️ 05-07.06 HZO eOOM Jakubowice 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Radzionków  

 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Zabajka 

 

 

 

▶️ 13-14.06 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️ 13.06 ZR MO Am Stajnia Brzózki 

 

 

 

▶️14.06  ZT Podkowa Leśna  

 

 

  

▶️ 19-21.06 eOOM Biały Las

 

 

 

▶️19-21.06 CDN Ochaby

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Aromer / Koryta 

 

 

 

▶️ 21.06 ZRiT Łojewo 

 

 

 

▶️ 26-28.06 eOOM Kwieki 

 

 

 

▶️27-28.06 ZR JKS Beckersport 

 

 

 

 

LIPIEC

▶️ 04-05.07 ZR Partynice

 

 

▶️ 04.07 ZR Łojewo

 

 

▶️ 10-12.07 MP  Radzionków  

 

 

▶️11-12.07 ZR KJ Ostoja 

 

 

▶️ 15-19.07 ME Pony Strzegom  ODWOŁANE 

 

 

 

▶️ 15.07 ZR Janisze 

 

 

 

▶️18-19.07 ZR MKS Sprząsla 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Barłomino

 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Koryta 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 

▶️ 01-02.08 ZR Partynice

 

 

 

▶️  31.07-02.08 MPP Solec Kujawski 

 

 

▶️ 08-09.08  ZR Aromer 

 

 

▶️ 14-16.08  CDN Rybnica 

 
 
 

▶️ 15-16.08  ZR Koryta 

 

 

 

▶️16.08 ZR CSJ Chraboły

 

 

 

▶️ 21-23.08 MP MM PP Kuców Barłomino

 

 

 

▶️ 21-23.08  CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

 

 

▶️ 21-23.08 OMŚL  Zbrosławice

 

 

▶️ 22-23.08 ZR JKS Beckersport  

 

 

▶️ 28-30.08 MDŚ Biały Las

 

 

▶️ 29-30.08 ZR   Radzionków  

 

 

▶️ 29.08 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

▶️ 29.08 MO ZR KSJ Zagozd