W tym tygodniu :
 
 
 
 
CDI Hammarö SWE 
 
 

 

 
 

ZO Rybnica 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
  
 
 
  
 
 
    
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

       

 

XI Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej i Akademickiej w Ujeżdżeniu o Puchar Zbigniewa Dąbrowskiego / Zawody Towarzyskie - Książ 25 czerwca 2017

 

Adrianna Raczkiewicz  na Albatros zdominowała zawody w Książu, została Akademicka Mistrzynią oraz wygrała dwa konkursy P i N w ramach ZT.

Wynik turnieju 63,947% L1 - Sandra Burban na Lambo

28/06/17

 

 


Aleksandra Szulc i Magdalena Jura w CDI4 Fritzens - Schindlhof 30.06-02.07.2017

27/06/17

 


Ewa Golubińska i Tatiana Bierieżnow wygrały eliminacje do OOM w Gajewnikach 25/06/17

            

Eliminacje do OOM w Regionie II wygrały :  Ewa Golubińska na kucu LV Winston z KJ Plejada - trener Anna Światkowska oraz  Tatiana Bierieżnow na Romantice podopieczna trener Katarzyny Łukasik.

25/06/17 

 


ZR Pólko 24-25 czerwca 2017 WYNIKI

 

WYNIK ZAWODÓW  66,400 % P1 / Magdalena Pasztaleniec / WKJ Lublin SJ Baria / Dedal 

 

 


Joanna Tragarz z wynikiem 68,816% - ósma w konkursie indywidualnem CDIY w Pompadour 24/06/17

Joanna Tragarz i Harvard K

24/06/17

 


Maja Gugała i Anna Hałasowska wygrały eOOM w Skibnie 24/06/17

Maja Gugała na klaczy  Safira z Wałbrzycha ( na zdjęciu ), podopieczna trener Małgorzaty Święcickiej wygrała eliminacje do Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Skibnie. eOOM na kucach wygrała Anna Wesołowska z KJ Grodno na Goldwing E P O N, trenowana przez Katarzynę Porożyńską - Pankau.  

24/06/17

fot Katarzyna Broda  


Zachodniopomorskie - Mistrzostwa Amatorów 17-18.06.17 WYNIKI

19/06/17 

Złote medale MR Amatorów wywalczyły : 
w kat Seniorów - Ewelina Marciniak 
w kat Juniorów - Kinga Szlagie
w kat Dzieci - Zarah Solecka


Konsultacje z dr. Ulfem Möllerem 2017 - 19/08/17 Radzinków

21/06/17 

 


Rozkład Jazdy 15-18 czerwca 2017

Future Champions Hagen  / Zuzanna Haber, Anna Maria Wojtkowska /  

 


CDI-W / 3 / J / P Brno   / Żaneta Skowrońska, Rishat Sabitov, Anna Maria Gawłowska, Izabela Kowalska, Ilona Janas, Agnieszka Wiśniewska  Jagoda Dąbrowska, Wiktoria Hanczewska, Małgorzata Kowalska, Julia Szymańska, Zofia Baran, Julia Bilicka / 

 


Festiwal Tańczące Konie Osadkowski Jakubowice    

 

WYNIKI 18.06.17

WYNIK DNIA - Wiktoria Siergiej / Rubicon / 70,792% CC7 

 

WYNIKI 17.06.17 

WYNIK DNIA - Michał Cichoń MJ98 / Furstentraum / 69,125 % CC6 

 

WYNIKI 16.06.17

WYNIK DNIA - Mateusz Cichoń / Herzregent / Grand Prix 68,567%

 

WYNIKI  15.06.17  

WYNIK DNIA - Dominika Kraśko - Białek / Ares / C2 70,090 %

 


WYNIKI CDI4 Achleiten - Aleksandra Szulc wygrywa na Breakdane

11/06/17

 


 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 
 
Czerwiec 
03-04.06 ZR Golden Horse
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16-17.06  MR Am Brzózki 
 
 
15-18.06 ZO Jakubowice 
 
 
 
 
 
 
 
 
23-26.06 eOOM Skibno 
 
 
 
 
 
 
24-25.06 ZR Pólko 
 
 
 
 
 
 
 
 
30.06- 02.07 ZO Rybnica 
 
 
 
Lipiec
 
 
 
 
 
15-16.07 ZR Biały Las 
 
 
15-16.07 ZR Drzonków 
 
 
08-09.07 ZR Łopuchowo Puchar WLKP 
 
 
22-23.07 OOM Poczernin 
 
 
29-30.07 Mistrzostwa Pomorza, Mistrzostwa Polski Północnej Amatorów  - Pegaz Reda 
 
 
29,07 ZR Biały Las 
 
 
29-30.07 ZR Pólko 
 
29-30.07 ZR Leśna Wola 
 
 
 
Sierpień 
 
01-02.08 ZR MKS Sprząśla 
 
 
 
04-06.08 MPP Solec Kujawski 
 
04-06.08 ZR Leśna Wola
 
08-09.08 ZR Ostoja 
 
 
12-13.08 ZR BIK Gieniusze
 
11-13.08 MR Rybnica 
 
12-13.08 ZR Aromer 
 
 
19-20.08 MR/ZR Zagozd 
 
19-20.08 ZR Swoszowice
 
19-20.08 MR Pustków 
 
19.08 ZR Poznań Wola Puchar WLKP
 
26-27.08 ZR Pólko 
 
26-27.08 ZR Facimiech Finał Pucharu Młp
 
 
25-28.08 ZO Bobrowy Staw 
 
 
 
Wrzesień 
 
2-3.09 ZR Cwał Truskolasy 
 
2-3.09 MR Drzonków 
 
09-10.09 MR Pólko 
 
 
 
16-17.09 ZR ostoja 
 
22.09 MWiM Aromer 
 
23-24.09 Finał Ligi Podlasia UKS Victoria 
 
22-24.09 MR Gajewniki
 
22-24.09 MPMK Strzegom
 
22-24.09  MP Kuców Strzegom
 
29.09 ZR MKS Sprząśla
 
28.09-01.10
MPS/U25/J/Dz/MJ  Janów Podlaski
 
 
Październik  
 
01.10 ZT Stare Babice 
 
07.10 HZR Poczernin
 
07-08.10 ZR Pólko
 
08.10 ZR Biały Las 
 
08.10 Finał Pucharu WLKP Rychlik
 
14-15.10 HZR Aromer 
 
21.10 ZT Patataj 
 
27-29.10 CDI Zakrzów 
 
 
 
 
Listopad
 
04-05.11 HZR Partynice Wrocław 
 
04-05.11. HZR Pólko
 
10-12.11 HZR Poczernin
 
17-19.11 HZR Zakrzów 
 
24-26.11 HMŚ Zbrosławice 
 
24-26.11 HZO Michałowice
 
 
Grudzień 
 
02-03.12 HZR Partynice Wrocław
 
30.11-03.12. Cavaliada Poznań
 
9-10.12 HZR Aromer