WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Sandra Sysojeva nie do pokonania w sezonie 2019/20 w Cavaliada Tour 15/03/20

15/03/20 

 

Sandra Sysojeva z KS Centuriona wygrała wszystkie etapy Cavaliada Tour w sezonie 2019/20 oraz pewnie zwyciężyła w końcowym rankingu, gromadząc komplet punktów. 


Halowy Towarzyski Puchar Amatorów w Ujeżdżeniu Bogusławice 06-08 marca 2020

08/03/20   fot. Julia Lambert

 

Halowy Towarzyski Puchar Amatorów w  Ujeżdżeniu  w kat Amator 

1m. Agata Dylewska   Varsovia Dressage Club  237,991%

2m. Barbara Sznajder KJ Wiki Łódź 26,113% 

3m. Magdalena Adamus  KJ Grand Cheval Łódź 222,596% 

 

Halowy Towarzyski Puchar Amatorów w  Ujeżdżeniu  w kat Super Amator 

1m  Magdalena Rajpal- Sikora SKJ Horseprofi Łódź  231,073% 
2m. Marta Żurek R&S Stables  213,906%
3m. Renata Bąk R&S Stables 208,203%

CDI5 Herning - fenomenalna forma Cathrine Dufour 07/03/20

 

CDI5 Herning. Cathrine Dufour na  fenomenalnym Bohemian / Bordeaux - Samarant / z wynikiem 83,043% wygrała konkurs Grand Prix a z 82.681% konkurs GPS. 
wyniki GP https://online.equipe.com/en/class_sections/490322
wyniki GPS https://online.equipe.com/en/class_sections/490436


CDI3 Herning pod dyktando Kristiny Bröring-Sprehe 07/03/20

CDI3 Herning Kristina Bröring-Sprehe na Destiny Old / Desperados - Sandro Hit / wygrała z wynikiem 73,609% konkurs Grand Prix (video) i z wynikiem 74,851% konkurs GPS. 
wyniki GP https://online.equipe.com/en/class_sections/490117
wyniki GPS https://online.equipe.com/en/class_sections/490467


Wyróżnienia Redakcji dresage24.pl za 2019 Rok

Wyróżnienia Redakcji dressage24.pl za rok 2019 
 

Zawodnik Roku - Anna Mierzwińska 

Koń Roku  Quintessenz Sas 

Klub Roku - KS Centurion

Nadzieja Roku - Natalia Plata 

Organizator Roku - Natalia Smagacz

Zawody Roku - HPP Michałowice 

Trener Roku - Ilona Janas 

Wydarzenie Roku -  Tatiana Bierieżnow i Natalia Plata - finalistkami Mistrzostw Europy

 

03/03/20

 


Rankingi PZJ 2019


Weronika Madej i Diamond Dream przebojem zawodów w Aromerze 23/02/20

Weronika Madej przebojem turnieju w Aromerze - 72,237 wynik dnia L4 - 76% u jednego z sędziów  !! Weronika Madej w zawodach dosiadała 5 letniego ogiera  DIAMOND DREAM / Desperado x  Diamond Hit/, na którym w Aromerze  wygrała oba konkursy klasy L. W 2019 roku para wywalczyła drugie miejsce w MPMK w Strzegomiu.  

 

 

 


Finał Inter I Cavaliada Kraków 23/02/20

Anna Maria Wojtkowska z ekipą Cavaliada - trzecie miejsce w finałowym konkursie Inter I swojej pierwszej Cavaliady w karierze.  fot Julia Świętochowska 

23/02/20

RANKING CAVALIADA DRESSAGE TOUR 


Cavaliada Kraków Inter I 21/02/20

fot Julia Świętochowska 

RANKING CAVALIADA DRESSAGE TOUR 


WYNIKI / ARKUSZE Inter I 

2020-02-21, 08:56:31
M-ce Zawodnik Koń Ujeżdżenie (Dressage)
Nagroda
C % H % B % Wynik (Result)
1
Sandra Sysojeva 
FURST (505) 
71,974
(1)
71,974
(1)
71,842
(1)
       71,930
(1)
850 PLN
2
Ilona Janas 
ZI-ZI TOP (507) 
68,026
(2)
68,947
(2)
68,947
(2)
        68,640
(2)
600 PLN
3
Katarzyna Konarska
LARGO (504) 
65,921
(4)
65,395
(4)
67,632
(3)
        66,316
(3)
400 PLN
4
Joanna Jawor 
CINNAMON (509) 
66,184
(3)
65,132
(5)
67,105
(4)
        66,140
(4)
250 PLN
5
Anna-Maria Wojtkowska 
DAMON'S DELIGHT (503) 
65,132
(5)
65,658
(3)
64,737
(6)
         65,175
(5)
 
6
Daria Kobiernik 
GIN BEAN (506) 
64,342
(6)
61,184
(6)
63,421
(8)
         62,982
(6)
 
7
Piotr Wierzchowski 
CORIANDER (508) 
64,079
(7)
58,289
(8)
65,789
(5)
         62,719
(7)
 
8
Marzena Chentkowska 
QUO VADIS (510) 
61,947
(8)
61,026
(7)
63,526
(7)
         62,167
(8)
 
 
C - Izabela Popławska-Szostak - POL (, 10102851)
H - Tomasz Mossakowski - POL (3, 10049773)
B - Łukasz Wituchowski - POL (, )
 
Sędzia główny: Izabela Popławska - Szostak

 


CDI-W Goeteborg 21-22/02/20

 

GRAND PRIX   LISTA STARTOWA    1m. Benjamin Werndl GER Daily Mirror 77.587 %

GPF WORLD CUP   1m. Cathrine Dufour DEN Atterupgaards Cassidy 87,860%

 WYNIKI ZAWODÓW     ZGŁOSZENIA     22/02/20 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

ODWOŁANE

 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

 

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

 

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

 

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

 

 

▶️ 16-17.05 ZR KJ Ostoja

 

 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

 

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

 

 

▶️ 23-24.05 ZR Aromer

 

 

 

▶️ 23-24.05 ZR Rybnica  

 

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

 

▶️ 29-31.05 ZR Rybnica 

 

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa 

 

 

▶️ 30.05 ZRiT Łojewo 

 

 

▶️ 29-31.05 AMP  Radzionków  

 

 

 

 

CZERWIEC

▶️ 05-07.06 HZO eOOM Jakubowice 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Radzionków  

 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Zabajka 

 

 

 

▶️ 13-14.06 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️ 13.06 ZR MO Am Stajnia Brzózki 

 

 

 

▶️14.06  ZT Podkowa Leśna  

 

 

  

▶️ 19-21.06 eOOM Biały Las

 

 

 

▶️19-21.06 CDN Ochaby

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Aromer / Koryta 

 

 

 

▶️ 21.06 ZRiT Łojewo 

 

 

 

▶️ 26-28.06 eOOM Kwieki 

 

 

 

▶️27-28.06 ZR JKS Beckersport 

 

 

 

 

LIPIEC

▶️ 04-05.07 ZR Partynice

 

 

▶️ 04.07 ZR Łojewo

 

 

▶️ 10-12.07 MP  Radzionków  

 

 

▶️11-12.07 ZR KJ Ostoja 

 

 

▶️ 15-19.07 ME Pony Strzegom 

 

 

 

▶️ 15.07 ZR Janisze 

 

 

 

▶️18-19.07 ZR MKS Sprząsla 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Barłomino

 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Koryta 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 

▶️ 01-02.08 ZR Partynice

 

 

 

▶️  31.07-02.08 MPP Solec Kujawski 

 

 

▶️ 08-09.08  ZR Aromer 

 

 

▶️ 14-16.08  CDN Rybnica 

 
 
 

▶️ 15-16.08  ZR Koryta 

 

 

 

▶️16.08 ZR CSJ Chraboły

 

 

 

▶️ 21-23.08 MP MM PP Kuców Barłomino

 

 

 

▶️ 21-23.08  CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

 

 

▶️ 21-23.08 OMŚL  Zbrosławice

 

 

▶️ 22-23.08 ZR JKS Beckersport  

 

 

▶️ 28-30.08 MDŚ Biały Las

 

 

▶️ 29-30.08 ZR   Radzionków  

 

 

▶️ 29.08 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

▶️ 29.08 MO ZR KSJ Zagozd