W tym tygodniu :
 
 
Strzegom Dressage 2017 
 
 
 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
  
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Strzegom Dressage 21-24 września 2017

 

ZGŁOSZENIA MPMK 

ZGŁOSZENIA  PP MP na kucach 

 

zamówienia zdjęć Katarzyna Broda  

 

Środa 

15:00 - konkurs rozgrzewkowy dla koni 4 letnich
 
Czwartek 
9:00 - I próba konie 4 letnie
od 9:00 treningi dla koni na arenach konkursowych (zamknięcie areny A ok 11:00)
12:00 - I próba koni 4 letnich na arenie A 
16:00 - przegląd dla kuców
ok 16:30 - PPMK (7-9 lat) oraz przegląd MPMK (5 i 6 latki)

ok 18:00 - odprawa techniczna

strona organizatora 


Mistrzostwa Polski 2017 Janów Podlaski


Mistrzostwa Świata Tryon USA 2018

KWALIFIKACJE,  PODRĘCZNE LINKI 

13/09/17

 

 

 


Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Walewice, 08-10.09.2017

Mistrzowie Województwa Łódzkiego 2017

Seniorzy - Kaja Dembińska / Camaro / SKJ Golden Dream Łódź

Juniorzy - Nadia Sabitov / Everest II S / SKJ Virako-Olimpia

Juniorzy Młodsi - Natasza Komorowska / Laguna / CSJ Equestro Łódź 

Juniorzy na kucach - Julia Janecka / Muppet /  SKJ Golden Dream Łódź

Młodzicy - Ivette Czok / Ventus / SKJ Golden Dream Łódź

Amatorzy - Anna Doczekalska / Golden Dream / SKJ Golden Dream Łódź

12/09/17

 


EEF Dressage Judges Seminar Zakrzów 27-28.10.2017

 


CDN eMPMK Moszna 2017

10/09/17  

 


Protokół Posiedzenia Zarządu PZJ z dn. 24.08.17


Klinika jeździecka z Annette Fransen Iacobaeus FEI 5* -judge 20-21/10/17 Stajnia Biały Las

11/09/17 

 


EQUI PROJEKT

 

 


Wyniki Mistrzostw Województwa Kujawsko - Pomorskiego Solec Kujawski 9-10 września 2017

10/09/17 

 

 


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 
 
 
Wrzesień 
 
 
 
 
 
 
08-09.09 MR Walewice
 
09-10.09 ZR Koryta 
 
09-10.09 MR Pólko 
 
09-10.09 ZR Partynice 
 
 
09-10.09 ZO Moszna 
 
09-10.09 eMPMK Moszna 
 
 
 
 
 
 
 
22-24.09 MWiM Aromer 
 
 
22-24.09 MPMK Strzegom
 
22-24.09 MPMK PP 7-9l 
 
 
22-24.09 ZO Strzegom
 
 
 
 
28.09-01.10
 
CDI3 /U25 /Y / J  Janów Podlaski 
 
 
 
Październik  
 
01.10 ZT Stare Babice 
 
07.10 HZR Poczernin
 
07-08.10 ZR Pólko
 
08.10 ZR Biały Las 
 
08.10 Finał Pucharu WLKP Rychlik
 
14-15.10 HZR Aromer
 
14-15 MR ZR Płochocin  
 
21.10 ZT Patataj 
 
27-29.10 CDI Zakrzów 
 
 
 
 
Listopad
 
04-05.11 HZR Partynice Wrocław 
 
04-05.11. HZR Pólko
 
10-12.11 HZO Poczernin
 
17-19.11 HZO Zakrzów 
 
24-26.11 HMŚ Zbrosławice 
 
 
 
Grudzień 
 
02-03.12 HZR Partynice Wrocław
 
30.11-03.12. Cavaliada Poznań
 
9-10.12 HZR Aromer