WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Mistrzostwa Polski Juniorów na Kucach 2018 Ochaby

Podium Mistrzostwa Polski Juniorów na Kucach 2018 Ochaby

1m. Tatiana  Bierieżnow  GLUCKSPILZ 17  KS Centurion  trener Katarzyna Łukasik 

2m. Ewa Golubińska LEUNS VELD'S WINSTON  KJ Plejada  trener Anna Świątkowska 

3m. Zofia Baran  SUMMERSBY  BPK MAZ  trener Ilona Janas

 

07/07/18  fot Julia Świętochowska 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

 

LUTY 

CDN / CDI Sopot   07-10.02.2019

 

 


HZR Partynice 16.02.19 

 

 

 

HZR Poznań Wola 16-17.02.19

 

 

 

CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.2019 

 

 

 

MARZEC 

 

Aromeriada Józefin 02-03.03

 

HZR Żywiec 02-03.003

 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

 

HZO Zakrzów 8-10.03.2019 

 

HPP Michałowice 22-24.03.2019

 

HZR Aromer 23-24.03.

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

 

 

OHPŚ Zbrosławice 05-07.04

 

HZR Partynice 06-07.04

 

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer 12-14.04.

 

HMR Barłowino 13-14.04. 

 

ZR Radzionków 13-14.04.

 

HZR Poznań Wola 13-14.04

 

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

ZR Łojewo 27.04

 

Halowe Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 27-28.04

 

 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-2.05

 

ZO ZR Rybnica 17-19.05.2019

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.2019

 

ZO Jakubowice 06-09.06.2019

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

ZR Świecie 15.06 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

CDI Sopot 20-23.06.2019 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201