WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

MP PP MM na kucach 28-30 czerwca 2019 Hipodrom Sopot

ZGŁOSZENIA 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM

Zamówienia zdjęć  Aleksandra Ziętak Fotografia


KLASYFIKACJA KOŃCOWA  30/06/19 

Mistrzostwa Polski na Kucach

Puchar Polski na Kucach

Mistrzostwa Młodzików  


 
WYNIKI II PÓŁFINAŁÓW  28/06/19
 
MP jun na kucach - Tatiana Bierieżnow 68,829%  GLUCKSPILZ  KS Centurion 
MP młodzików - Ewa Macieszczak  8,3 pkt  APASJONATA AUREUS   KJ Aldragho 
PP na kucach - Natalia Plata  70,750%  HOT CHOCOLATE BPK POM 
 

 

 

LIDERZY PO I PÓŁFINAŁACH  MP / PP / MM - piątek 28/06/19

MP jun na kucach - Tatiana Bierieżnow 69,744%  GLUCKSPILZ  KS Centurion 
MP młodzików - Marta Matwijów 8 pkt  BOND  KJ Aldragho 
PP na kucachNatalia Plata 68,958%  HOT CHOCOLATE BPK POM 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

 

ZR Poczernin 26-28.07

propozycje

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

 

ZR Moszna 10-11/08 

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 16-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

 

ZT Stary Adamów 25.08 

 

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł