WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Mistrzostwa Polski Młodych Koni w Ujeżdżeniu 2019 Strzegom

Najlepiej oceniony koń podczas MPMK 2019 - OLD klacz Estelle dosiadana przez Katarzynę Łukasik - wynik 24,30pkt  fot. Katarzyna Broda 

22/09/19

 

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODYCH KONI  2019 - zwycięzcy - konie hodowli polskiej:

Konie 4 letnie - wł GREGORY PECK /De Niro x Cancoon/ zawodnik Zofia Mordzelewska hodowca Krzysztof Byczkowski właściciel Michał Mordzelewski  18,84 pkt 

 

Konie 5 letnie - ogier GRETTON WOODS / Bretton Woods x  Samba Hit I / zawodnik Filip Poszumski hodowca SK Dębno, właściciel Natalia Poszumska  22,42 pkt 

 

Konie 6 letnie - wł. SHADOW / Rammstein x Danone/ zawodnik Anna Grygier - Wójtowicz    hodowca Beata Kołpak 23,52 pkt 

 
 
MISTRZOSTWA POLSKI MŁODYCH KONI  2019 - zwycięzcy - konie hodowli zagranicznej:
 

Konie 4 letnie - DS ogier LARI FARI / Luis Figo x Don Diamond /zawodnik Aleksandra Krywult  hodowca Niemcy właściciel Dariusz Krywult - 20,25 pkt 

 

Konie 5 letnie OLD klacz ESTELLE / Grey Flanell x  San Amour I /  zawodnik Katarzyna Łukasik  wł CPM sp.z o.o.  hodowca Peter Behrens  24,30 pkt - na zdjęciu 

 

Konie 6 letnie - DWB ogier  HEILINE'S ZANZIER / Blue Hors Zack x De Niro / zawodnik Mateusz Cichoń hodowca Dania wł. MM Brothers sp. z o.o. - 22,88 pkt 


 

Puchar Polski - konie 7-9 lat - wł WLKP GALAPAGOS / Quaterback x Agar/ zawodnik Katarzyna Popiołek hodowca SK Dębno wł. Andrzej Sałacki  199,715 %


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

MAJ 2020 

 

 

 

 

 

CZERWIEC  2020 

▶️ 05-07.06 HZO eOOM Jakubowice 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Radzionków  

 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Zabajka 

 

 

 

▶️ 13-14.06 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️ 13.06 ZR MO Am Stajnia Brzózki 

 

 

 

▶️14.06  ZT Podkowa Leśna  

 

 

  

▶️ 19-21.06 eOOM Biały Las

 

 

 

▶️19-21.06 CDN Ochaby

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Aromer / Koryta 

 

 

 

▶️ 21.06 ZRiT Łojewo 

 

 

 

▶️ 26-28.06 eOOM Kwieki 

 

 

 

▶️27-28.06 ZR JKS Beckersport 

 

 

 

 

LIPIEC

▶️ 04-05.07 ZR Partynice

 

 

▶️ 04.07 ZR Łojewo

 

 

▶️ 10-12.07 MP  Radzionków  

 

 

▶️11-12.07 ZR KJ Ostoja 

 

 

▶️ 15-19.07 ME Pony Strzegom  ODWOŁANE 

 

 

 

▶️ 15.07 ZR Janisze 

 

 

 

▶️18-19.07 ZR MKS Sprząsla 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Barłomino

 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Koryta 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 

▶️ 01-02.08 ZR Partynice

 

 

 

▶️  31.07-02.08 MPP Solec Kujawski 

 

 

▶️ 08-09.08  ZR Aromer 

 

 

▶️ 14-16.08  CDN Rybnica 

 
 
 

▶️ 15-16.08  ZR Koryta 

 

 

 

▶️16.08 ZR CSJ Chraboły

 

 

 

▶️ 21-23.08 MP MM PP Kuców Barłomino

 

 

 

▶️ 21-23.08  CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

 

 

▶️ 21-23.08 OMŚL  Zbrosławice

 

 

▶️ 22-23.08 ZR JKS Beckersport  

 

 

▶️ 28-30.08 MDŚ Biały Las

 

 

▶️ 29-30.08 ZR   Radzionków  

 

 

▶️ 29.08 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

▶️ 29.08 MO ZR KSJ Zagozd