Mistrzostwa Polski Młodych Koni 2019

Strzegom 19-22 września 2019

WYNIKI / ARKUSZE

Konie 4 letnie - rocznik 2015 hodowla polska - patron MPMK  firma  NUBA EQUI  

 

 

 

Zwycięzca - wł GREGORY PECK /De Niro, han. x Cancoon, hol./ zawodnik Zofia Mordzelewska

hodowca Krzysztof Byczkowski właściciel Michał Mordzelewski

 

M-ce Zawodnik   Koń I półfinał II półfinał Konk. Poc Finał A Wynik Wynik  
  
pkt. pkt. pkt. pkt. pkt %
1
GREGORY PECK (21) 
3,40 7,72   7,72 18,84         188,42  
2
BURSZTYNOWA DAMA (61)     
3,78 7,54   7,24 18,56 185,60  
3
BIAŁY KRUK (60) 
3,37 7,48   7,38 18,23 182,26  
4
KARATINO (41) 
3,32 7,42   7,34 18,08 180,81  
5
SABIO (3) 
3,38 7,40   7,20 17,98 179,75  
6
AVENTADOR-L (1) 
3,42 6,90   6,80 17,12 171,20  
7
LINDIR B (70) 
3,56 6,58   6,98 17,12 171,15  
8
EMPORA (55) 
3,06 7,16   6,63 16,85 168,50  
9
DIAMOND W (40) 
3,26 6,73 6,84   16,83 168,28  
10 3,26 6,78 6,20   16,24 162,38  
11
ISOLA (35) 
3,44 6,20 6,54   16,18 161,78  
12
IMBRYK (34) 
3,50 6,02 5,86   15,38 153,81  
13 3,03 6,12 6,10   15,25 152,53  
14
OXFORD (22) 
3,08 6,12 6,04   15,24 152,38  
15
EMANOS (38) 
3,11 5,94     9,05 90,54  
 
2019-09-22, 16:48:34

 

Konie 4 letnie - rocznik 2015 hodowla zagraniczna  - patron MPMK  firma  EQUINE NUTRI PLAN

 

 
 
Zwycięzca - ogier LARI FARI / Luis Figo x Don Diamond / Deutsches Sportpferd zawodnik Aleksandra Krywult 
hodowca Niemcy właściciel Dariusz Krywult
 
 
 
M-ce Zawodnik Koń I półfinał, I próba II półfinał, II próba Konkurs Poc. Finał A Wynik Wynik  
 
pkt. pkt. pkt. pkt. pkt              %
1
LARI FARI (25)                
3,69 8,22   8,34          20,25     202,50  
2
DIAMOND DREAM (24) 
3,46 8,08   7,68 19,22 192,25  
3
DREAM BOY (8) 
3,38 7,70   7,66 18,74 187,35  
4
KENIA (9) 
3,51 7,74   7,00 18,25 182,50  
5
PIKASO (42) 
3,46 7,44   7,16 18,06 180,56  
6
FOLLOW ME (45) 
3,55 7,02   7,14 17,71 177,06  
7
KENZI (2) 
3,48 6,92   6,96 17,36 173,63  
8
RAVEL (44) 
3,27 6,92   6,56 16,75 167,47  
9
LEO G (16) 
3,58 bez oceny (7,44) 7,30 10,88 108,82  
 

2019-09-22, 16:47:16

Konie 5 letnie - rocznik 2014 hodowla polska - patron MPMK  Dolnośląska Izba Rolnicza 

 

 

Zwycięzca - ogier GRETTON WOODS / Bretton Woods x  Samba Hit I / zawodnik Filip Poszumski 

hodowca SK Dębno, właściciel Natalia Poszumska 

 

M-ce Zawodnik Koń I półfinał II półfinał Finał Wynik Wynik    
pkt. pkt. pkt. pkt %
1
Filip Poszumski      
GRETTON WOODS (54)         
7,72 7,28 7,42            22,42               224,20  
2
GALLARDO (36) 
7,26 7,32 7,38 21,96 219,60  
3
WIZJONER (69) 
7,46 7,40 7,10 21,96 219,60  
4
MONSOON P (43) 
7,10 7,46 6,88 21,44 214,40  
5
DRAGONFLY (58) 
6,52 7,00 7,14 20,66 206,60  
6
REQUIEM (19) 
6,86 6,72 6,78 20,36 203,60  
7
POEZJA-P (28) 
6,64 6,66 6,86 20,16 201,60  
8
CANDELA (4) 
6,68 6,52 6,60 19,80 198,00  
9
PARTITA (46) 
6,31 6,32 6,14 18,77 187,70  
10
BARNADO (20) 
ELIM 6,14   6,14 61,40  
11
FEANOR MAGIC (53) 
BEZ OCENY 5,70   5,70 57,00  
 

2019-09-22, 16:17:41

Konie 5 letnie - rocznik 2014 hodowla zagraniczna - patron MPMK  firma Cavalor

 

 

 

Zwycięzca - OLD klacz ESTELLE / Grey Flanell x  San Amour I /  zawodnik Katarzyna Łukasik
wł CPM sp.z o.o.  hodowca Peter Behrens 
 
 
M-ce Zawodnik Koń I półfinał II półfinał Finał Wynik Wynik 
 
pkt. pkt. pkt. pkt %
1
ESTELLE (39) 
8,00 8,12 8,18          24,30               243,00  
2
JULIETTA (14) 
8,12 8,04 7,25 23,41 234,10  
3
Marzena Chentkowska        
LINDT (68) 
7,02 7,14 6,75 20,91 209,10  
4
FIRST LADY M (6) 
6,74 6,92 6,84 20,50 205,00  
5
BUENOS AIRES (37) 
7,10 6,22 6,52 19,84 198,40  
6
FEMME FATALE M (64)     
5,96 5,76   11,72 117,20  
 
2019-09-22, 16:17:48

Konie 6 letnie - rocznik 2013 hodowla polska - patron MPMK  Cichoń Dressage 

 

 

 

Zwycięzca - wł. SHADOW / Rammstein x Danone/ zawodnik Anna Grygier - Wójtowicz    hodowca Beata Kołpak

 
 
M-ce Zawodnik Koń I półfinał II półfinał Finał Wynik Wynik   
pkt. pkt.   pkt. pkt %
1
SHADOW (27) 
7,72 8,06 7,74           23,52           235,20  
2
EDAM (15) 
7,42 7,66 7,66 22,74 227,40  
3
SOLARIS VENTUS (33)      
7,32 7,32 7,58 22,22 222,20  
4
CARTE BLANCHE (50) 
6,54 6,22 7,10 19,86 198,60  
5
AXOR (18) 
6,70 6,14 6,10 18,94 189,40  
 
2019-09-22, 16:17:43 

 

Konie 6 letnie - rocznik 2013 hodowla zagraniczna - patron MPMK  Cichoń Dressage 

 

 

Zwycięzca - DWB ogier  HEILINE'S ZANZIER / Blue Hors Zack x De Niro / zawodnik Mateusz Cichoń 

hodowca Dania wł. MM Brothers sp. z o.o. 

 
 
M-ce Zawodnik Koń I półfinał II półfinał Finał Wynik Wynik  
 
pkt. pkt. pkt. pkt %
1
Mateusz Cichoń          
HEILINE'S ZANZIER (62)         
7,32 7,52 8,04          22,88           228,80  
2
FRODO G (59) 
6,74 6,98 8,14 21,86 218,60  
3
I'MARA (30) 
6,62 6,80 5,72 19,14 191,40  
 

2019-09-22, 16:48:46

 
 Katarzyna Popiołek 
 
Puchar Polski konie 7-9 lat 
 
 
M-ce Zawodnik Koń Wynik
 
I dzień II dzień III dzień końcowy   
1
Katarzyna Popiołek        
GALAPAGOS (48)        
67,432         
(1)
65,658        
(1)
66,625        
(1)
199,715  
2
GOOGLE (26) 
REZ 61,535
(2)
65,525
(2)
127,060  
 
2019-09-23, 11:22:42

 

GALERIA PZHK MPMK Strzegom 2019 Katarzyna Broda 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

ODWOŁANE

 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

 

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

 

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

 

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

 

 

▶️ 16-17.05 ZR KJ Ostoja

 

 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

 

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

 

 

▶️ 23-24.05 ZR Aromer

 

 

 

▶️ 23-24.05 ZR Rybnica  

 

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

 

▶️ 29-31.05 ZR Rybnica 

 

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa 

 

 

▶️ 30.05 ZRiT Łojewo 

 

 

▶️ 29-31.05 AMP  Radzionków  

 

 

 

 

CZERWIEC

▶️ 05-07.06 HZO eOOM Jakubowice 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Radzionków  

 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Zabajka 

 

 

 

▶️ 13-14.06 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️ 13.06 ZR MO Am Stajnia Brzózki 

 

 

 

▶️14.06  ZT Podkowa Leśna  

 

 

  

▶️ 19-21.06 eOOM Biały Las

 

 

 

▶️19-21.06 CDN Ochaby

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Aromer / Koryta 

 

 

 

▶️ 21.06 ZRiT Łojewo 

 

 

 

▶️ 26-28.06 eOOM Kwieki 

 

 

 

▶️27-28.06 ZR JKS Beckersport 

 

 

 

 

LIPIEC

▶️ 04-05.07 ZR Partynice

 

 

▶️ 04.07 ZR Łojewo

 

 

▶️ 10-12.07 MP  Radzionków  

 

 

▶️11-12.07 ZR KJ Ostoja 

 

 

▶️ 15-19.07 ME Pony Strzegom 

 

 

 

▶️ 15.07 ZR Janisze 

 

 

 

▶️18-19.07 ZR MKS Sprząsla 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Barłomino

 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Koryta 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 

▶️ 01-02.08 ZR Partynice

 

 

 

▶️  31.07-02.08 MPP Solec Kujawski 

 

 

▶️ 08-09.08  ZR Aromer 

 

 

▶️ 14-16.08  CDN Rybnica 

 
 
 

▶️ 15-16.08  ZR Koryta 

 

 

 

▶️16.08 ZR CSJ Chraboły

 

 

 

▶️ 21-23.08 MP MM PP Kuców Barłomino

 

 

 

▶️ 21-23.08  CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

 

 

▶️ 21-23.08 OMŚL  Zbrosławice

 

 

▶️ 22-23.08 ZR JKS Beckersport  

 

 

▶️ 28-30.08 MDŚ Biały Las

 

 

▶️ 29-30.08 ZR   Radzionków  

 

 

▶️ 29.08 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

▶️ 29.08 MO ZR KSJ Zagozd