Mistrzostwa Europy Dzieci 2018 Fontainebleau 

11-15 lipca 2018    fot Łukasz Kowalski , PSV 

WYNIKI TURNIEJU 

 

Reprezentacja Polski : Tatiana Bierieżnow ROMANTICA

- pierwsza w historii polskiego ujeżdżenia para startująca w ME Dzieci.  

 

 

 

FINAL INDYWIDUALNY    15 lipca 2018  - podium - foto obok

złoto - Sanne Buijs NED 76.500 % Happy Feet

srebro - Lara Van Nek NED 75.143 % Fariska

brąz - Kenya Schwierking 73.536 % Dinos Boy

 

 

FINAŁ ZESPOŁOWY     złoto Holandia, srebro Niemcy,  brąz Francja

 

KONKURS INDYWIDUALNY  12 lipca 2018      31 miejsce Tatiana Bierieżnow

 

KONKURS WSTĘPNY - 11 lipca 2018   22 miejsce Tatiana Bierieżnow

Tatiana Bierieżnow i Romantica 

Konkurs wstępny - Tatiana Bierieznow i Romantica 68,692 - 22 miejsce

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa