Mistrzostwa Polski w Ujeżdżeniu  Janów Podlaski 2017 

29.09 - 01.10.2017 

 

LXXII MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW 

XXX MISTRZOSTWA POLSKI MŁODYCH JEŹDŹCÓW  

XLVIII MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 

II MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI  

 

 

Mistrzostwa Polski Seniorów 2017  

Podium - złoto Katarzyna Milczarek - srebro Przemysław Kozanowski, brąz Gabriela Jaworska Mazur 

W Mistrzostwach Polski Seniorów startowało 8 par  WYNIKI KOŃCOWE     VIDEO FINAŁY MP S

 

 

 

Sędziowie : SG - Sławomir Pietrzak POL 4*, Wacław Pruchniewicz POL 4*, Mariano Santos Redondo ESP 4*, Tiina Karkkolainen  FIN 4*, Małgorzata Pawłowska POL 3*, Eduard De Wolff van Westerrode NED 5*

 

Komisarze - Tadeusz Wajs, Katarzyna Widalska, Natalia Smagacz, Barbara Szymczak, 

 

Osoby Oficjalne - Monika Słowik ( manager dyscypliny PZJ ), Andrzej Sałacki ( Trener Kadry Seniorów ), Jarosław Poręba ( Trener Kadr Młodzieżowych PZJ ) Konrad Rychlik ( Dyrektor Sportowy PZJ ) Józef Zagor ( Komisja Odwoławcza ) 

 

Komitet Organizacyjny - Artur Bieńkowski ( Dyrektor Zawodów ), Jacek Ryczywolski ( wyniki, spiker ) , Anna Stefaniuk i Katarzyna Rogólska   (biuro zawodów ),  

 

Lek WET - Janusz Okoński, Jarosław Karcz

 

WYNIKI  online / arkusze  https://zawodykonne.com/zawody/50/20

 

WYNIKI MP pobierz pdf   

WYNIKI MP całość na jednej stronie 

Podium  

XXX MISTRZOSTW POLSKI MŁODYCH JEŹDŹCÓW 2017 

 

złoto - Zuzanna Haber  / KS Centurion / Don Crusoe 202,195%

 

srebro - Klaudia Parys  / KS Centurion / Afrodite 201,921% 

 

brąz - Jagoda Dąbrowska  LKJ Lewada Zakrzów /  / Attack With Me / 200,023 %

 

WYNIKI KOŃCOWE MP MJ 

 

VIDEO FINAŁY 

 

   

 

Podium 

XLVIII MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2017


Złoto - Małgorzata Kowalska Silesia Dressage Club Raikano's Son / 211,239 %


Srebro - Anna Maria Wojtkowska KS Centurion / Pascal 208,072 % 


Brąz - Alicja Trawińska BPK / Diego Ramirez 205,998 % 

 


WYNIKI KOŃCOWE MP J

 

VIDEO 

 

 

Podium 

II MISTRZOSTW POLSKI DZIECI  2017


Złoto - Matylda Cybula / KJ As Dream / Bessie 203,230%

 

Srebro - Liliane Van Luijken / SKJ Golden Dream / Pocorella  192,164% 

 

Brąz - Natalia Głębowska / KJ Gołębin Stary / Korrida P 186,211% 
 


WYNIKI KOŃCOWE MP Dzieci 

 

VIDEO 

 

 

 

MP Janów Podlaski @Julia Świętochowska  cz.2 

 

link do galerii 

 

 

Galeria @Julia Świętochowska  cz.1 

 

link do galerii 

 

 

Galeria 

Relacja PulsmiastaTV

 

 

 

Relacja PulsmiastaTV

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

 

LUTY 

CDN / CDI Sopot   07-10.02.2019

 

 


HZR Partynice 16.02.19 

 

 

 

HZR Poznań Wola 16-17.02.19

 

 

 

CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.2019 

 

 

 

MARZEC 

 

Aromeriada Józefin 02-03.03

 

HZR Żywiec 02-03.003

 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

 

HZO Zakrzów 8-10.03.2019 

 

HPP Michałowice 22-24.03.2019

 

HZR Aromer 23-24.03.

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

 

 

OHPŚ Zbrosławice 05-07.04

 

HZR Partynice 06-07.04

 

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer 12-14.04.

 

HMR Barłowino 13-14.04. 

 

ZR Radzionków 13-14.04.

 

HZR Poznań Wola 13-14.04

 

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

ZR Łojewo 27.04

 

Halowe Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 27-28.04

 

 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-2.05

 

ZO ZR Rybnica 17-19.05.2019

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.2019

 

ZO Jakubowice 06-09.06.2019

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

ZR Świecie 15.06 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

CDI Sopot 20-23.06.2019 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201