REGULAMINY / PROGRAMY 2020

 

  POGRAMY 2020

 

REGULAMIN MPMK 2020 PZHK 

 

Regulamin OOM 2020

 

REGULAMINY PZJ  

 

 

MIĘDZYNARODOWE źródło www.fei.org

 

FEI dressage tests tu

FEI dressage rules tu

 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

ODWOŁANE

 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

 

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

 

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

 

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

 

 

▶️ 16-17.05 ZR KJ Ostoja

 

 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

 

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

 

 

▶️ 23-24.05 ZR Aromer

 

 

 

▶️ 23-24.05 ZR Rybnica  

 

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

 

▶️ 29-31.05 ZR Rybnica 

 

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa 

 

 

▶️ 30.05 ZRiT Łojewo 

 

 

▶️ 29-31.05 AMP  Radzionków  

 

 

 

 

CZERWIEC

▶️ 05-07.06 HZO eOOM Jakubowice 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Radzionków  

 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Zabajka 

 

 

 

▶️ 13-14.06 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️ 13.06 ZR MO Am Stajnia Brzózki 

 

 

 

▶️14.06  ZT Podkowa Leśna  

 

 

  

▶️ 19-21.06 eOOM Biały Las

 

 

 

▶️19-21.06 CDN Ochaby

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Aromer / Koryta 

 

 

 

▶️ 21.06 ZRiT Łojewo 

 

 

 

▶️ 26-28.06 eOOM Kwieki 

 

 

 

▶️27-28.06 ZR JKS Beckersport 

 

 

 

 

LIPIEC

▶️ 04-05.07 ZR Partynice

 

 

▶️ 04.07 ZR Łojewo

 

 

▶️ 10-12.07 MP  Radzionków  

 

 

▶️11-12.07 ZR KJ Ostoja 

 

 

▶️ 15-19.07 ME Pony Strzegom 

 

 

 

▶️ 15.07 ZR Janisze 

 

 

 

▶️18-19.07 ZR MKS Sprząsla 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Barłomino

 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Koryta 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 

▶️ 01-02.08 ZR Partynice

 

 

 

▶️  31.07-02.08 MPP Solec Kujawski 

 

 

▶️ 08-09.08  ZR Aromer 

 

 

▶️ 14-16.08  CDN Rybnica 

 
 
 

▶️ 15-16.08  ZR Koryta 

 

 

 

▶️16.08 ZR CSJ Chraboły

 

 

 

▶️ 21-23.08 MP MM PP Kuców Barłomino

 

 

 

▶️ 21-23.08  CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

 

 

▶️ 21-23.08 OMŚL  Zbrosławice

 

 

▶️ 22-23.08 ZR JKS Beckersport  

 

 

▶️ 28-30.08 MDŚ Biały Las

 

 

▶️ 29-30.08 ZR   Radzionków  

 

 

▶️ 29.08 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

▶️ 29.08 MO ZR KSJ Zagozd