CDI Hagen GER 

 

Aurelia Von Mauberg

Natalia Plata

 

 

 

 eOOM ZR  Pólko

 

 

 

 

 ZR Kliczków Memoriał im. Henryka Geringera de Oedenberg

 

 

 

 

ZR Łopuchowo 

 

 

 

 

 

ZR Aromer

 

 

 

 

 

 

 
 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

 

   

 

    

WYNIKI 2020

 

LIPIEC

11-12.07 eOOM ZR KJ Facimiech

10-12.07 ZO Radzionków 

04.07  ZRiT Jarużun 

 

CZERWIEC

27-28.06 ZR Lider Radzionków  

26-28.06 ZO eOOM Kwieki 

25-28.06 CDI Mariakalnok HUN

13-14.06 ZT Kwieki 
 

MARZEC

13-15.03  CDI Keysoe GBR  Anna Wilson   

13-14.03  HZO Zakrzów 

01.03   ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A 

 

LUTY 

27-29.02    CDI4 Lier BEL  Magdalena Jura 

27-29.02    CPEDI3* Doha QAT  Monika Bartyś   Magdalena Cycak 

22-23.02    HZR Aromer 

21-13.02.   CDN Cavaliada Kraków 

 

STYCZEŃ

30.01-02.20  CDN Cavaliada Lublin 

24-26.01 HZR Sopot 

22-28.01 Para Dressage Sopot 

26.01   HZR Partynice 

18-19.01  HZR Aromer 

 


 

CZERWIEC  2020 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️  13-14.06 ZR Kwieki 

 

 

 

▶️  19-21.06 Czworoboki Szkoleniowe Partynice 

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Koryta  

 

 

 

▶️25-28.06  CDI Mariakalnok HUN

 

 

 

▶️ 26-28.06 ZO  Kwieki 

 

 

 

▶️  27--28 .06 ZR Lider Radzionków

 

 

 

▶️27-28.06 ZR Aromer /

 

 

 

27-28.06  ZR Zabajka 

 

  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LIPIEC 2020 

 

 

 

02-05.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

04.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

09-12.07 CDI Grote Brogel BEL

 

 

 

 

10/12/07 -  ZO Radzionków 

 

 

 

11-12.07 eOOM ZR KJ Facimiech

 

 

 

 

16-19.07 CDI Hagen GER 

 

 

 

 

 18-19.07. eOOM ZR  Pólko

 

 

 

18.07 ZR Kliczków Memoriał im. Henryka Geringera de Oedenberg

 

 

 

 

18.07  ZR Łopuchowo 

 

 

 

18-19.07 ZR MKS Sprząśla 

 

 

 

18-19.07 ZR Aromer

 

 

 

 

23-26.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

 

25-26.07 eOOM ZR Partynice

 

 

 

25-26.07 ZR MPPAm Barlomino 

 

 

 

31.07-02.08 II SCKU 

 

ZO Solec Kujawski 

 

regulamin SCKU 

 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

01.08 ZR Puchar WLKP Krosinko 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

16.08 ZR Chraboły  

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN Drzonków

 

 

 

21-23.08 OMŚL  Zbrosławice 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

Mistrzostwa Polski Radzionków   04.09 - 06.09.2020 

 

 

11-13.09 MPK, PPK, MPM Barłomino

 ( zmiana terminu z 21-23.08.20 ) 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza