WYWIAD ILONA JANAS Michałowice 2018 

 

WYWIAD Jarosław Wierzchowski Michałowice 2018 

 

WYWIAD  Żaneta Skowrońska - Kozubik Michałowice 2018 

 

 

WYWIAD Mateusz Cichoń Michałowice 2018 

 

 

WYWIAD 

Aleksandra Szulc 2017 

 

 

 

Seria wywiadów po Finale MP w Janowie Podlaskim przeprowadzonych przez Joannę Miłosz Kropiwiec

 

 

Sławomir Pietrzak 

Pozostałe wywiady z medalistami MP : Przemysław Kozanowski, Gabriela Jaworska Mazur, Małgorzata Kowalska, Zuzanna Haber, Klaudia Parys, Anna Maria Wojtkowska oraz z działaczami : Andrzej Sałacki, Jarosław Poręba i Monika Słowik. 

 

 

 

WYWIADY po I półfinale  MP Janów Podlaski  2017 

 

 

 

Przemysław Kozanowki, Gabriela Jaworska - Mazur, Katarzyna Popiołek, Jagoda Dąbrowska, Wiktoria Hanczewska, Alicja Trawińska, Julia Szymańska, Anna Maria - Wojtkowska, Matylda Cybula, Liliane Van Luijken. 

 

WYWIAD

Magdalena Jura 2017  

 

 

 

 

 

 

 

WYWIAD 

 

Aleksandra Lesner 2015 

 

 

 

WYWIAD 

Anna Maria Wojtkowska 2017  

 

 

Nowa sekcja

 

WYWIAD 

JAN GAWECKI  2015 

 Mistrz Polski MJ 2015 

 

 

 

 

 

WYWIAD 

Dominika Tekień 2015 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LIPIEC 2020 

 

 

 

02-05.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

04.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

09-12.07 CDI Grote Brogel BEL

 

 

 

 

10/12/07 -  ZO Radzionków 

 

 

 

11-12.07 eOOM ZR KJ Facimiech

 

 

 

 

16-19.07 CDI Hagen GER 

 

 

 

 

 18-19.07. eOOM ZR  Pólko

 

 

 

18.07 ZR Kliczków Memoriał im. Henryka Geringera de Oedenberg

 

 

 

 

18.07  ZR Łopuchowo 

 

 

 

18-19.07 ZR MKS Sprząśla 

 

 

 

18-19.07 ZR Aromer

 

 

 

 

23-26.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

 

25-26.07 eOOM ZR Partynice

 

 

 

25-26.07 ZR MPPAm Barlomino 

 

 

 

31.07-02.08 II SCKU 

 

ZO Solec Kujawski 

 

regulamin SCKU 

 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

01.08 ZR Puchar WLKP Krosinko 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

16.08 ZR Chraboły  

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN Drzonków

 

 

 

21-23.08 OMŚL  Zbrosławice 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

Mistrzostwa Polski Radzionków   04.09 - 06.09.2020 

 

 

11-13.09 MPK, PPK, MPM Barłomino

 ( zmiana terminu z 21-23.08.20 ) 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza