Golden Horse Koryta ZR eMPMK 20 - 21 czerwiec 2020

 

WYNIKI ZAWODÓW 

 

WYNIK DNIA  20.06  - 70,909%  Ilona Janas   WIZJONER L3 T

WYNIK DNIA 21.06 -70,341  Adrianna Drozd  LANCEVILLE G   P4  - video poniżej 

 

 

 

Anna Grygier Wójtowicz / Maximus / CC4 - 1 miejsce  69,298%  

 

 

Zofia Mordzelewska  / Barnado / N4 1- 1 miejsce 70,787 %

 

 

 

Galeria Magda Pocztowska 

zamówienia zdjęć Magda Pocztowska Photography

 

ZR i ZT w Ujeżdżeniu oraz Elim. do MPMK
Koryta - Golden Horse, 20-21.06.2020r.

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - L1RK - ZT (20-06-2020)
           
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Wynik  
1 DOPING Nowakowski Jacek (JM.2006) niezrzeszony 6,550  
2 SAPHIRA FULNAHO'S Dembicka Maria (Mł.2008) bpk 5,825  
  CANDY Dąbrowska Anna (Mł.2010) Bpk maz ELI  
  BAZYL Chrzanowska Kinga (J.2002) NZ ELI  
T SAPHIRA FULNAHO'S Dembicka Maria (Mł.2008) bpk 5,325  
T CANDY Dąbrowska Anna (Mł.2010) Bpk maz ELI  


 

1 - L1RK - ZR Kuce (20-06-2020)
           
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Wynik  
1 DON SULTAN Kopczewska Kalina (Mł.2008) KJ Plejada Stefanówka 7,225  
2 BETOVEN Gawron Hanna (Mł.2010) Bpk 6,625  
3 DOPING Nowakowski Jacek (JM.2006) niezrzeszony 6,550  
4 DRUH HROBY HRON Guerquin-Koryzma Sonia (Mł.2011) BPK 6,525  
4 MY LITTLE GIRL GH Kaczorowska Zofia (Mł.2010) Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse 6,525  
6 KELPIE Rynkowska Barbara (Mł.2008) Stowarzyszenie Klub Sportowy Chojnów 6,325  
7 LOVE ME BMF Sujecki Piotr (Mł.2008) bpk 6,300  
T DON SULTAN Kopczewska Kalina (Mł.2008) KJ Plejada Stefanówka 7,175  
T LOVE ME BMF Sujecki Piotr (Mł.2008) bpk 6,500  
T BETOVEN Gawron Hanna (Mł.2010) Bpk 6,475  


 

2 - L3 - ZT (20-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result)  
1 WIZJONER Janas Ilona KJ. Lider Radzionków 70,909 70,909  
2 RAFAELLO Jakóbczak Adrianna bpk 65,909 65,909  
3 MAESTRO Duda Karolina (JM.2005) Bpk 65,455 65,455  
4 LUZAK Marcinkiewicz Alicja Stajnia Chojnów 64,318 64,318  
5 DIAMONT VERONA Kochlewska Matylda (JM.2006) KJ Aldragho 64,091 64,091  
6 MARSYLIA Żołyniak Dorota (MJ.1999) BPK 63,182 63,182  
7 FRYSCO FEJKIE R Grzywna Magdalena Stowarzyszenie R&S Stables 62,955 62,955  
8 DEINHARD S Guerquin-Koryzma Pola (Mł.2008) BPK 62,045 62,045  
9 DOPING Nowakowski Jacek (JM.2006) niezrzeszony 60,909 60,909  
10 JAZON Sztender Zuzanna (J.2003) Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse 60,682 60,682  
10 ASLAN Kilian Aleksandra Ośrodek jeździecki sebory 60,682 60,682  
12 DYPLOMATA Shibneva Evgeniya (Mł.2020) Podkowa leśna 59,773 59,773  
13 BAZYL Chrzanowska Kinga (J.2002) NZ 59,091 59,091  
14 TAKA PIĘKNA Dziekońska Agnieszka SKJ Virako - Olimpia 58,409 58,409  
15 KENZO BOY Dylewska Agata Warsovia Dressage Club 57,227 57,227  
16 PIERWSZA MIŁOŚĆ Macherzyńska Karolina SKJ Virako- Olimpia 55,773 55,773  
T DIAMONT VERONA Kochlewska Matylda (JM.2006) KJ Aldragho 68,864 68,864  
T LUZAK Marcinkiewicz Alicja Stajnia Chojnów 65,909 65,909  
T MARSYLIA Żołyniak Dorota (MJ.1999) BPK 64,773 64,773  
T PIERWSZA MIŁOŚĆ Macherzyńska Karolina SKJ Virako- Olimpia 62,727 62,727  
T ASLAN Kilian Aleksandra Ośrodek jeździecki sebory 62,045 62,045  
T TAKA PIĘKNA Dziekońska Agnieszka SKJ Virako - Olimpia 61,364 61,364  
T MAESTRO Duda Karolina (JM.2005) Bpk 61,364 61,364  
T JAZON Sztender Zuzanna (J.2003) Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse 59,091 59,091  
T KENZO BOY Dylewska Agata Warsovia Dressage Club 57,273 57,273  


 

2 - L3 - ZR - Kuce (20-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result)  
1 KELPIE Rynkowska Barbara (Mł.2008) Stowarzyszenie Klub Sportowy Chojnów 68,636 68,636  
2 LITTLE BEAR Kopczewski Michał KJ Plejada 66,818 66,818  
3 LADY OF WINSTON Kopczewski Michał KJ Plejada 63,409 63,409  
T LITTLE BEAR Kopczewski Michał KJ Plejada 67,727 67,727  
T LADY OF WINSTON Kopczewski Michał KJ Plejada 65,682 65,682  


 

2 - L3 - ZR (20-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result)  
1 DIAMOND DREAM Madej Weronika bpk maz 69,545 69,545  
2 DANCING QUEEN Hołodiuk Konrad bpk 68,864 68,864  
3 WEKTRO Szymańska-Miziołek Monika Sj Zawieprzyce 66,818 66,818  
4 SALADYN Paryska Izabela (J.2004) Varsovia Dressage Club 65,909 65,909  
5 NIKIFOR TK Kokot Julia (J.2002) SKJ Bajardo 65,455 65,455  
6 ALEX Mikulska-Sękalska Katarzyna BPK (MAZ) 61,364 61,364  
7 NEPTUN Ulążka Maria brak 61,136 61,136  
8 CENNA - TO Mikulska-Sękalska Katarzyna BPK (MAZ) 60,909 60,909  
9 DREAMER Malicka Maria Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse 60,455 60,455  
T NIKIFOR TK Kokot Julia (J.2002) SKJ Bajardo 68,409 68,409  
T CENNA - TO Mikulska-Sękalska Katarzyna BPK (MAZ) 64,545 64,545  
T DREAMER Malicka Maria Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse 64,318 64,318  
T ALEX Mikulska-Sękalska Katarzyna BPK (MAZ) 60,909 60,909  


 

3 - P1 - ZT (20-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result)  
1 FREDERIQUS G Pisarska Klaudyna SS Golden Horse Koryta 69,000 69,400 69,200  
2 RAFAELLO Jakóbczak Adrianna bpk 61,400 65,400 63,400  
3 HARRY Michońska Monika JKS Equita 61,000 62,600 61,800  
4 ARON Wisiałkowska Natalia (Mł.2008) Sportowy Klub Jeździecki Virako-Olimpia 55,500 59,500 57,500  
T ARON Wisiałkowska Natalia (Mł.2008) Sportowy Klub Jeździecki Virako-Olimpia 57,200 60,200 58,700  


 

3 - P1 - ZR (20-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result)  
1 LANCEVILLE G Drozd Adrianna (MJ.2001) SS Golden Horse 66,200 66,800 66,500  
2 WEKTRO Szymańska-Miziołek Monika Sj Zawieprzyce 63,800 65,800 64,800  
3 FLESZ Kubis Katarzyna SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI VIRAKO-OLIMPIA 63,400 65,400 64,400  
4 POLAŃCZYK Praga Julia (J.2002) JKS Equita Świętochów 62,800 62,400 62,600  
5 GIOVVANI II KG Goś Natalia (J.2002) BPK 60,600 59,200 59,900  
T FLESZ Kubis Katarzyna SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI VIRAKO-OLIMPIA 64,400 64,200 64,300  
T GIOVVANI II KG Goś Natalia (J.2002) BPK 60,000 58,200 59,100  


 

3 - P1 - ZR - Kuce (20-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result)  
1 BIRBANT Czerwińska Pola (JM.2007) KS Centurion 65,600 65,200 65,400  


 

4 - D2 - ZR (20-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result)  
1 PRZEDŚWIT BARAŻ Baściuk Martyna (JM.2005) Stowarzyszenie KS Chojnów 68,235 67,500 67,868  
2 HALMA Żurek Marta Stowarzyszenie R&S Stables 65,000 66,029 65,515  
3 SALADYN Paryska Izabela (J.2004) Varsovia Dressage Club 57,941 60,294 59,118  


 

5 - P3 - ZT (20-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result)  
1 HARRY Michońska Monika JKS Equita 62,000 59,000 60,500  
2 DYPLOMATA Shibneva Evgeniya (Mł.2020) Podkowa leśna 57,250 57,250 57,250  


 

5 - P3 - ZR (20-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result)  
1 GNL MIRA P Wójcicka Gabriela SKJ Horseprofi 69,250 66,250 67,750  
2 FENIKS Bylica Anna BPK (MAZ) 66,250 68,750 67,500  
3 FIRE GIRL M Dębowski Daniel (MJ.1999) SSKJ Bobrowy Staw 67,000 65,750 66,375  
4 POLAŃCZYK Praga Julia (J.2002) JKS Equita Świętochów 58,750 60,250 59,500  


 

5 - P3 - ZR - Kuce (20-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result)  
1 CAMELOT Skarżyńska Alicja (J.2004) brak 67,000 65,500 66,250  
2 BIRBANT Czerwińska Pola (JM.2007) KS Centurion 65,500 66,000 65,750  
3 DRUH HROBY HRON Guerquin-Koryzma Pola (Mł.2008) BPK 64,250 64,000 64,125  
4 RED SUNSET SUNSATION Górzyńska Sonia (JM.2005) BPK 59,000 57,750 58,375  


 

6 - P6 - ZR - Kuce (20-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result)  
1 RED SUNSET SUNSATION Górzyńska Sonia (JM.2005) BPK 61,250 60,833 61,042  


 

6 - P6 - ZT (20-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result)  
1 ZIPPO LA VIE Goljat Amelia (Mł.2020) . 61,667 60,417 61,042  
T ZIPPO LA VIE Goljat Amelia (Mł.2020) . 61,458 62,292 61,875  


 

6 - P6 - ZR (20-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result)  
1 GNL MIRA P Wójcicka Gabriela SKJ Horseprofi 63,125 64,792 63,958  


 

7 - N2 - ZR (20-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result)  
1 HOT CHOCOLATE Plata Natalia (JM.2005) bpk POM 68,718 70,641 69,744 69,701  
2 HARNAŚ Usiądek Weronika (JM.2007) KS Centurion 61,923 65,256 63,462 63,547  
3 CAMELOT Skarżyńska Alicja (J.2004) brak 60,385 65,769 61,923 62,692  


 

8 - N4 - ZR (20-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 BARNADO Mordzelewska Zofia SJ Poster 70,000 70,000 72,361 70,787 250 PLN
2 HARRY HOLE Tomaszewska Teresa JKS Equita 69,583 65,556 66,389 67,176 150 PLN
3 POEZJA-P Grudziąż Gloria (Mł.2019) bpk 67,278 66,583 65,194 66,352 50 PLN
4 CLANET Mordzelewska Zofia SJ Poster 67,222 65,833 65,556 66,204  
5 FEMME FATALE M Głuszko Kamila bpk 57,972 60,472 59,222 59,222  
6 FRANCIS Urbańska Małgorzata (J.2004) Kj Aldragho 55,833 56,528 54,861 55,741  


 

8 - N4 - ZR - Kuce (20-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result)  
1 DOLLY Ślusarczyk Urszula (JM.2007) SKJ BAJARDO 62,917 65,556 63,750 64,074  


 

9 - C2 - ZR (20-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 DOLCETTO Plata Natalia (JM.2005) bpk POM 70,405 69,459 71,757 70,541 250 PLN
2 AUGUSTUS Lewandowska Weronika (JM.2005) KS Centurion 66,757 65,541 67,568 66,622 150 PLN
3 DAY DREAMER 9 Woldański Marcin Varsovia Dressage Club 66,351 68,514 64,459 66,441 50 PLN
4 CALVADOS M Tomaszewska Teresa JKS Equita 65,541 67,432 66,081 66,351  
5 BELLE COUTURE M Von Mauberg Aurelia (J.2002) KJ Lider Radzionków 67,297 64,730 66,622 66,216  
6 LEGERETE 2 Kopczewski Michał KJ Plejada 65,135 64,595 66,486 65,405  
7 EDAM Janas Ilona KJ. Lider Radzionków 65,446 68,014 62,203 65,221  
8 FANTASIE Pisarska Klaudyna SS Golden Horse Koryta 65,135 66,486 63,649 65,090  
9 SATURN Rozesłańska Julia (J.2004) SKJ Bajardo 66,486 64,054 63,784 64,775  
10 FIRST LADY M Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin 62,973 63,108 64,459 63,514  
11 SUNDAY MORNING Dylewska Agata Warsovia Dressage Club 64,189 63,108 62,432 63,243  
12 RAFAELL BH Kotowicz Tamara Sportowy Klub Jeździecki Bajardo 63,378 64,459 61,622 63,153  
13 ARMONA FIDER Czerwiński Jakub Klub Sportowy Centurion 62,568 62,568 63,649 62,928  
14 PRZEDŚWIT BARAŻ Baściuk Martyna (JM.2005) Stowarzyszenie KS Chojnów 61,932 63,284 63,149 62,788  
15 FÜRST DAVIDOFF Sabitov Katarzyna SKJ Virako-Olimpia 62,297 61,486 62,432 62,072  
16 RAHIM BH Jędrzejowska Dominika (MJ.2001) bpk MAZ 60,446 64,635 60,446 61,842  
17 CARMEN Czok Ivette (JM.2006) Klub Jeździecki Pro Horses 61,081 61,081 61,216 61,126  
18 COCAINA Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek 62,162 58,784 61,757 60,901  
19 WERBENA KG Doraczyńska Natalia SJ Poster Piaseczno 59,905 62,743 59,365 60,671  
20 INNER Matysik Marta brak 59,189 58,649 56,757 58,198  
21 ESPAGINA Matyszczyk Aleksandra TKJ Garbówek 57,568 57,432 56,757 57,252  
22 M-CAS Gruszka Aleksandra BPK (MAZ) 55,986 54,905 54,635 55,176  
23 FRANCIS Urbańska Małgorzata (J.2004) Kj Aldragho 53,149 54,635 54,905 54,230  


 

10 - CC4 - ZR (20-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 MAXIMUS Grygier - Wójtowicz Anna WKJ Lublin SJ ZAWIEPRZYCE 68,421 68,816 70,658 69,298 250 PLN
2 DESERT ROSE Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion 66,842 68,289 67,500 67,544 150 PLN
3 DIAMO DREAM Von Mauberg Aurelia (J.2002) KJ Lider Radzionków 67,500 65,789 66,842 66,711 50 PLN
4 SHADOW Grygier - Wójtowicz Anna WKJ Lublin SJ ZAWIEPRZYCE 64,868 66,579 66,053 65,833  
5 RAKIJA Piechowska Karolina Bpk maz 63,026 64,737 63,947 63,904  
6 ESPLANADA Drozd Adrianna (MJ.2001) SS Golden Horse 61,447 63,816 62,237 62,500  


 

11 - CS1 - ZR (20-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result)  
1 GERMAN PELLETS COSCO Kraśko Dominika KS Centurion 65,000 59,342 65,263 63,202  


 

11a - CS2 - ZR (20-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % F % Wynik (Result)  
1 ALLYOUNEEDLZ FIRFOD Woldański Marcin Varsovia Dressage Club 66,000 62,500 63,600 64,033  


 

12 - El. MPMK 4-letnie - (21-06-2020)
                  Pomyłki Pomyłki      
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Stęp Kłus Galop Podporządkowanie Perspektywa przeb.(liczba) niekumul.(liczba) Wynik końcowy Wynik procentowy  
1 DANCING QUEEN Hołodiuk Konrad bpk 8,5 8,2 6,8 7,5 8,0     7,80 78,00  
2 PREGO VERY Kmiecińska - Wasiak Martyna SKJ Bajardo 7,2 6,8 7,0 7,0 7,2     7,04 70,40  
  PACYFIK Szczepańska Anna Stajnia Iskierka               ELI    


 

13 - El. MPMK 5-letnie - (21-06-2020)
                  Pomyłki Pomyłki      
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Stęp Kłus Galop Podporządkowanie Pespektywa przeb.(liczba) niekumul.(liczba) Wynik końcowy Wynik procentowy  
1 DIAMOND DREAM Madej Weronika bpk maz 8,5 8,0 8,3 6,0 8,0     7,76 77,60  
2 EMANOS Kozłowska Natalia JKS Jagodne 6,0 8,0 8,0 7,5 7,5     7,40 74,00  


 

14 - El. MPMK 6-letnie - (21-06-2020)
                  Pomyłki Pomyłki      
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Stęp Kłus Galop Podporządkowanie Perspektywa przeb.(liczba) niekumul.(liczba) Wynik końcowy Wynik procentowy a
1 LINDT Chentkowska Marzena Klub Jeździecki Welt Opypy 9,0 7,5 8,5 7,0 8,5     8,10 81,00  
2 HARRY HOLE Tomaszewska Teresa JKS Equita 8,0 7,5 8,5 7,5 8,0     7,90 79,00  
3 RAMBLER Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin 8,0 7,2 6,8 6,5 7,2     7,14 71,40  
4 FIRE GIRL M Dębowski Daniel (MJ.1999) SSKJ Bobrowy Staw 8,0 7,2 7,0 6,0 6,5     6,94 69,40  
5 FIRST LADY M Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin 6,8 7,2 7,0 6.8 6,5     6,86 68,60  
  BARNADO Mordzelewska Zofia SJ Poster               Rez    


 

15 - L4 - ZT (21-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result)  
1 FRYSCO FEJKIE R Grzywna Magdalena Stowarzyszenie R&S Stables 68,684 68,684  
2 DIAMONT VERONA Kochlewska Matylda (JM.2006) KJ Aldragho 68,158 68,158  
3 FREDERIQUS G Pisarska Klaudyna SS Golden Horse Koryta 66,842 66,842  
4 MAESTRO Duda Karolina (JM.2005) Bpk 64,211 64,211  
5 LUZAK Marcinkiewicz Alicja Stajnia Chojnów 63,421 63,421  
6 DEINHARD S Guerquin-Koryzma Pola (Mł.2008) BPK 62,895 62,895  
7 PIERWSZA MIŁOŚĆ Macherzyńska Karolina SKJ Virako- Olimpia 62,368 62,368  
8 KING Charpin Mikołaj (J.2002) Stow. Golden Horse 61,842 61,842  
9 EVEREST II S Łosowska Anna Sportowy Klub Jeździecki Virako-Olimpia 61,579 61,579  
10 ARON Wisiałkowska Natalia (Mł.2008) Sportowy Klub Jeździecki Virako-Olimpia 60,526 60,526  
11 KENZO BOY Dylewska Agata Warsovia Dressage Club 60,000 60,000  
12 TAKA PIĘKNA Dziekońska Agnieszka SKJ Virako - Olimpia 58,684 58,684  
T KING Charpin Mikołaj (J.2002) Stow. Golden Horse 66,053 66,053  
T MAESTRO Duda Karolina (JM.2005) Bpk 64,737 64,737  
T LUZAK Marcinkiewicz Alicja Stajnia Chojnów 61,842 61,842  
T PIERWSZA MIŁOŚĆ Macherzyńska Karolina SKJ Virako- Olimpia 61,579 61,579  
T ARON Wisiałkowska Natalia (Mł.2008) Sportowy Klub Jeździecki Virako-Olimpia 61,316 61,316  
T KENZO BOY Dylewska Agata Warsovia Dressage Club 60,263 60,263  
T TAKA PIĘKNA Dziekońska Agnieszka SKJ Virako - Olimpia 58,158 58,158  


 

15 - L4 - ZR - Kuce (21-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result)  
1 LADY OF WINSTON Kopczewski Michał KJ Plejada 68,684 68,684  
2 LITTLE BEAR Kopczewski Michał KJ Plejada 67,368 67,368  
3 KELPIE Rynkowska Barbara (Mł.2008) Stowarzyszenie Klub Sportowy Chojnów 64,211 64,211  
T LADY OF WINSTON Kopczewski Michał KJ Plejada 68,684 68,684  
T LITTLE BEAR Kopczewski Michał KJ Plejada 66,579 66,579  


 

15 - L4 - ZR (21-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result)  
1 DIAMOND DREAM Madej Weronika bpk maz 68,421 68,421  
2 NIKIFOR TK Kokot Julia (J.2002) SKJ Bajardo 65,526 65,526  
3 WEKTRO Szymańska-Miziołek Monika Sj Zawieprzyce 65,263 65,263  
4 SALADYN Paryska Izabela (J.2004) Varsovia Dressage Club 65,000 65,000  
5 NEPTUN Ulążka Maria brak 63,421 63,421  
6 FEMME FATALE M Sujecki Piotr (Mł.2008) bpk 61,316 61,316  
7 SCUDERIO Dybowska Natalia Virako Olimpia 60,789 60,789  
8 DREAMER Malicka Maria Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse 57,105 57,105  
T NIKIFOR TK Kokot Julia (J.2002) SKJ Bajardo 69,211 69,211  
T SCUDERIO Dybowska Natalia Virako Olimpia 62,132 62,132  
T FEMME FATALE M Sujecki Piotr (Mł.2008) bpk 61,842 61,842  
T DREAMER Malicka Maria Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse 60,789 60,789  


 

16 - L6RK - ZR - Kuce (21-06-2020)
           
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub     
1 DON SULTAN Kopczewska Kalina (Mł.2008) KJ Plejada Stefanówka 7,400  
2 LOVE ME BMF Sujecki Piotr (Mł.2008) bpk 7,025  
3 BETOVEN Gawron Hanna (Mł.2010) Bpk 6,600  
4 KELPIE Rynkowska Barbara (Mł.2008) Stowarzyszenie Klub Sportowy Chojnów 6,450  
5 MY LITTLE GIRL GH Kaczorowska Zofia (Mł.2010) Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse 6,200  
T DON SULTAN Kopczewska Kalina (Mł.2008) KJ Plejada Stefanówka 7,500  
T BETOVEN Gawron Hanna (Mł.2010) Bpk 7,050  
T LOVE ME BMF Sujecki Piotr (Mł.2008) bpk 7,025  


 

16 - L6RK - ZT (21-06-2020)
           
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Wynik  
1 DOPING Nowakowski Jacek (JM.2006) niezrzeszony 6,725  
2 CANDY Dąbrowska Anna (Mł.2010) Bpk maz 5,950  
T DOPING Nowakowski Jacek (JM.2006) niezrzeszony 6,825  
T CANDY Dąbrowska Anna (Mł.2010) Bpk maz 6,050  


 

17 - P4 - ZR (21-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result)  
1 LANCEVILLE G Drozd Adrianna (MJ.2001) SS Golden Horse 70,909 69,773 70,341  
2 GNL MIRA P Wójcicka Gabriela SKJ Horseprofi 69,773 69,545 69,659  
3 WEKTRO Szymańska-Miziołek Monika Sj Zawieprzyce 71,136 65,227 68,182  
4 FLESZ Kubis Katarzyna SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI VIRAKO-OLIMPIA 67,500 66,136 66,818  
5 POLAŃCZYK Praga Julia (J.2002) JKS Equita Świętochów 66,136 63,864 65,000  
6 GIOVVANI II KG Goś Natalia (J.2002) BPK 60,000 65,227 62,614  
T GIOVVANI II KG Goś Natalia (J.2002) BPK 62,500 64,545 63,523  


 

17 - P4 - ZT (21-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result)  
1 MARSYLIA Żołyniak Dorota (MJ.1999) BPK 63,864 64,318 64,091  
2 HARRY Michońska Monika JKS Equita 59,500 57,455 58,477  
T MARSYLIA Żołyniak Dorota (MJ.1999) BPK 63,864 63,636 63,750  


 

17 - P4 - ZR - Kuce (21-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result)  
1 CAMELOT Skarżyńska Alicja (J.2004) brak 65,682 65,455 65,568  
2 DRUH HROBY HRON Guerquin-Koryzma Pola (Mł.2008) BPK 63,864 65,682 64,773  
3 RED SUNSET SUNSATION Górzyńska Sonia (JM.2005) BPK 61,591 59,318 60,455  


 

18 - D3 - ZR (21-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result)  
1 SUNDAY MORNING Dylewska Agata Warsovia Dressage Club 67,726 67,565 67,645  
2 CLANET Mordzelewska Zofia SJ Poster 67,097 67,419 67,258  
3 FENIKS Bylica Anna BPK (MAZ) 64,677 68,548 66,613  
3 PRZEDŚWIT BARAŻ Baściuk Martyna (JM.2005) Stowarzyszenie KS Chojnów 67,419 65,806 66,613  
5 HALMA Żurek Marta Stowarzyszenie R&S Stables 62,258 62,742 62,500  
6 RAFAELLO Jakóbczak Adrianna bpk 61,129 59,194 60,161  


 

19 - N3 - ZR - Kuce (21-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result)  
1 HARNAŚ Usiądek Weronika (JM.2007) KS Centurion 62,439 60,854 61,829 61,707  


 

20 - N5 - ZR - Kuce (21-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result)  
1 CAMELOT Skarżyńska Alicja (J.2004) brak 60,000 63,571 60,286 61,286  
2 DOLLY Ślusarczyk Urszula (JM.2007) SKJ BAJARDO 58,643 60,643 58,357 59,214  


 

20 - N5 - ZR (21-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 POEZJA-P Grudziąż Gloria (Mł.2019) bpk 63,571 66,143 65,143 64,952 250 PLN
2 DANCE BOY Charpin Mikołaj (J.2002) Stow. Golden Horse 63,000 63,857 65,429 64,095 150 PLN


 

21 - C3 - ZR (21-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 CALVADOS M Tomaszewska Teresa JKS Equita 66,711 66,184 64,737 65,877 250 PLN
2 AUGUSTUS Lewandowska Weronika (JM.2005) KS Centurion 66,974 65,658 63,026 65,219 150 PLN
3 FÜRST DAVIDOFF Sabitov Katarzyna SKJ Virako-Olimpia 64,211 62,105 62,763 63,026 50 PLN
4 PRZEDŚWIT BARAŻ Baściuk Martyna (JM.2005) Stowarzyszenie KS Chojnów 63,553 63,026 61,842 62,807  
5 DAY DREAMER 9 Woldański Marcin Varsovia Dressage Club 63,500 64,816 57,842 62,053  
6 WERBENA KG Doraczyńska Natalia SJ Poster Piaseczno 62,105 62,895 60,921 61,974  
7 CARMEN Czok Ivette (JM.2006) Klub Jeździecki Pro Horses 63,684 60,789 61,184 61,886  
8 DOUBLE AFFAIR G Kostrzębska Klaudia Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie 61,974 59,211 59,868 60,351  
9 RAFAELL BH Kotowicz Tamara Sportowy Klub Jeździecki Bajardo 61,316 60,658 57,632 59,868  
10 COCAINA Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek 62,105 57,237 59,079 59,474  
11 M-CAS Gruszka Aleksandra BPK (MAZ) 58,553 59,211 55,921 57,895  
12 FRANCIS Urbańska Małgorzata (J.2004) Kj Aldragho 55,289 56,079 48,184 53,184  


 

21a - CC1 - ZR (21-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result)  
1 SHADOW Grygier - Wójtowicz Anna WKJ Lublin SJ ZAWIEPRZYCE 70,000 67,500 67,083 68,194  


 

22 - CC5 - ZR (21-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result)
 


 

23 - CS2 - ZR (21-06-2020)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia              Nagroda
1 ALLYOUNEEDLZ FIRFOD Woldański Marcin Varsovia Dressage Club 65,900 63,600 65,600 65,033  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz PrĂłchniak, Lublin, P2-052014-3)

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

01.08 ZR Puchar WLKP Krosinko 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

 

15-16.08 ZR Opole 

 

 

 

15.08 ZR Chraboły 

 

 

 

16.08 ZR Dąbrówka Mała U Robsonów 

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN eMPMK  Drzonków

 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

22-23.08 MR Solec Kujawski

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER

 

 

 

 

27-28.08 MR ZR Salio 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR  eMPMK Biały Las 

 

 

 

29.08 ZR Kozłowo 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

 

30.08 ZT Adamów

 

 

 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

06.09 ZR Raduszyn

 

 

 

 04.09 - 06.09 Mistrzostwa Polski Radzionków 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podlasia KS Victoria 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podarpacia Racławówka 

 

 

 

11-13.09 MPK, PPK, MPM Barłomino

 ( zmiana terminu z 21-23.08.20 ) 

 

 

 

11-13.09 Otwarte Mistrzostwa Śląska Zbrosławice  propozycje

 

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa WLKP Poznan 

 

 

 

 

12-13.09 MR ZR  Polko  

 

 

 

 

17-20.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

26-27.09  ZT-A Memoriał Danuty Marszałek Waligórskiej + Zawody w Damskim Siodle-KS Bór Toporzysko

 

 

 

26-27.09 Mistrzostwa Pomorza Kwieki 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK  

 

1-4. 10 HMP Michałowice 

 

 

23-25.10 CDI-W, CDI2, CDICh, CDIJ, CDIY, CDIP Zakrzów 

 

 

 

23-25.10 Halowe Mistrzostwa Śląska Zbroslawice 

 

 

 

 

24-25.10 HMR Polko